Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

hudybyk

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. No i dzisiaj Maluszek odbył swoja ostatnia jazdę ale już na lawecie na złom... Jak by ktoś chciał pozostały fotele, lusterka, drugi silnik, skrzynia i pewnie jeszcze dużo gratów
  2. jutro czyli 22.01.2014 rok prawdopodobnie pojedzie na złom ale dokładnie na który to pewnie do rodziców dowiem się jutro jak już pojedzie
  3. > Też miałem "lotniki" ,w moim przypadku w sklepie zostawiało sie stare fotele dopłacało się coś koło > 100pln imożna było się cieszyć nowymi fotelami. > Kura z foto też w ostatnią drogę pójdzie? :-) Kura nie nie jest objęta kasacją? Co do tych siedzeń to właśnie nie są to typowe lotniki bo są o wiele grubsze i mają trzymanie boczne (tzw. lotniki miały praktycznie płaskie oparcie) Jeżeli jest ktoś zainteresowany przygarnięciem ich to bardzo proszę, ale stan taki jak na zdjęciach czyli bez rewelacji (konstrukcja, regulacja oparcia w bdb stanie) A co do reszty to maluch idzie tak jak stoi na złom, nie będą wyciągane żadne części bo nikt nie ma na to czasu - chyba, że ktoś chce go przygarnąć tak jak stoi w cenie złomu?
  4. Rodzinny Maluszek czyli Fiat 126p z 1985 roku koloru kość słoniowa w przyszłym tygodniu odbędzie ostatnią swoją drogę... drogę na złomowisko :/ niestety stan tragiczny blacharski raczej wyklucza remont Wewnątrz Maluszka były takie fotele zamontowane (nie widziałem nigdzie takich) może ktoś spotkał się z takim modelem pseudo kubełków? czy to wyrób fabryczny czy rzemieślniczy?
  5. ale tam same składaki, bez sensu... trochę brak konsekwencji, montowali co mieli chyba pod ręka i wygląda to strasznie... miałem kiedyś nawet książkę ze wszystkimi wersjami Simsonów bo sam miałem zielonego S51B - był szał bo koledzy mieli w tym czasie Romety ogólnie jak kolega wyżej napisał, za ta kasę to nie ma sensu, lepiej samemu sobie odbudować takiego, konsekwentnie co do modelu
  6. > Zaliczylem :-) razem z małżonką byla wyprawa :-) > Pieknie się przebarwiają liście w lasach:-) na poprzednim ułeżu chyba mieliśmy przyjemność jeździć razem, bo moto małżonki Twojej poznaje kto by się spodziewał
  7. > Ford to tym bardziej się chwal bo jestem pasjonatem tej marki
  8. > GS A , trochę bardziej wypasione nosiły imię Pallas ... > boxer 1214ccm , tarcze hamulcowe na półosiach przy skrzyni biegów > 20 lat wstecz remontowałem takiego (hatchback) ale właściciel zaniedbał mechanikę i cała robota > poszła się wietrzyć..... > moje zdanie : > remontować !!! > zgłosić się do Citroen Klub Polska !!! > to bardzo rzadki pojazd i chętnie go zobaczę za rok na Auto Nostalgii > życzę powodzenia niestety brak czasu, kasy, a teraz jeszcze zagrożenie, że nie będzie dla Cytrynki miejsca w garażu :/ dlatego lepiej jak ktoś by przygarnął i wyremontował
  9. Cytrynka ostatecznie idzie do sprzedaży :/ jak by ktoś chciał przygarnąć to szczegóły w ogłoszeniach...
  10. jest to oryginalny Romet Polo (tylko siedzenie to już jakaś samoróbka) http://automobilista.boo.pl/viewtopic.php?t=530 mój ojciec miał takiego, kupionego jako nówkę
  11. > ee tam....ja żałuje tylko, że mam tak mało czasu... i jeszcze nie mam garażu > powiedz lepiej, czy lakierowanie w pomieszczeniu z temperaturą ok. 15st to bardzo zły pomysł?? > trochę zmarudziłem i pogoda jest jaka jest i lepsza raczej w tym roku nie będzie... a > chciałbym polakierować graty, by mieć co robić w zimie, ale niestety pomieszczenie w którym > mogę lakierować w soboty jest nie ogrzewane, a ja znajdę czas jedynie w sobotę.... 15st to trochę mało, może lakier się nie rozlewać jak trzeba może masz możliwość dogrzać nagrzewnica itp. do min 20st? no i najważniejsze aby elementy lakierowane też miały temp ok 20 st.
  12. > Ładne to jest a tak wygląda na aucie (znalezione na allegro) http://moto.allegro.pl/fiat-126p-600-i1585976078.html
  13. > kpl odbudowa , całkowite rekodzieło , widać młody jesteś , skoro nie wiesz że 15 > auto odbudowane z blachy ocynkowanej , elementy orginalne , trawione i zabezpieczone galwanicznie , > kolor AC1417, auto stało bardzo długo pod wiatą (około 3lat) bo właściciela nie było stać na > prawy tylny amortyzator z gazem i płyn LHM ... > auto jeździ do dziś no jestem trochę młodszy i o wielu sprawach nie mam pojęcia jak było... ogólnie dużo roboty w nim było oprócz podłogi? tylko się cieszyć, że auto do dziś jeździ masz może jakieś zdjęcia?
  14. > odbudowywałem takiego 15 > jak wyszedłem z podłogi to byłem jak po orgaźmie a jak w ogóle wyszła odbudowa? i podłoga była tak przerdzewiała, że wymagała naprawy? wstawiałeś nową podłogę czy docinałeś z blachy i spawałeś?
  15. > Daje ci slowo, ze nie dalem doslownie nic za ten samochod Ale i wiecej fot Xa nie wrzuce oj Zuraw nie do Ciebie to miało być

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.