Zauważyłem że wykładzina na podłodze z tylu,pod nogami pasażera po stronie kierowcy, jest mokra, wręcz chlupocze jak się ja naciśnie.Najpierw myślałem że woda dostaje się takimi nacięciami w podłodze i je zakleiłem, niestety to nie było to i woda się nadal tam dostaje a ja nie mam pojęcia skąd??? Punto 3d.