Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Hubetr

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Hubetr

  1. Hubetr odpowiedział mbart na temat - Zrób to sam
    > PC Myslalem ze czystym pradem.
  2. Hubetr odpowiedział mbart na temat - Zrób to sam
    > No to ja mam cuda. Podłogowa załącza sie może pare razy na dobę a na termostatach jest zadana > temperatura a nie niewiadomo ile więcej > Dochodzi jeszcze kwestia zaprogramowania tego tak aby grzało tak jak chcesz. Ja mam dopasowanie do > taniego prądu z wymuszeniem dogrzania w dzień w tanim okresie. A tak z ciekawości czym grzejesz?
  3. mam taki , praktycznie 6 sezon robi jako glowne zrodlo ciepla w chacie. z czystym sumieniem polecam dovre. jotul jest zupelnie inna firma i raczej nie sa ze soba powiazane.
  4. Hubetr odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    > na allegro z klima masz za ok 33 tyś- myślę że u dealera urwiesz jeszcze z 1,5 tyś i już się robi > przyjemnie. Z metalikiem?
  5. Hubetr odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    > Takie auto trzeba kupić na dłużej, by nie żal było sprzedawać. takie tez jest założenie - minimum 8 latek.
  6. Hubetr odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    > Tak, dostalem kiedys z wypozyczalni.... > Zdecydowanie bardziej wolalbym dolozyc do Aveo > Jezdzilo mi sie tym zdecydowanie lepiej. Mi się lepiej jeździ 307, ma bogatsze wyposażenie, większy komfort...ale pali wjecej i ciężej nia zaparkować. Spark spełnia w 100% cele do jakich został zakupiony, konkurencja z podobnym wyposażeniem, mocą i z lpg wychodziła sporo drożej. Na początku namawiałem żonkę na pandę 3, niestety wychodziła sporo drożej i odpadła.Do sparka miałem raczej negatywne nastawienie, ale podczas użytkowania przekonał mnie do siebie. ps. porównywanie sparka (klasa a) i aveo (b) nie ma sensu, wiadomo ze wieksze autko zawsze bedzie wygodniejsze.
  7. Hubetr odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    > Często dusisz gaz w podłogę? Bo ja bardzo rzadko. I tak, słabe auto z klimą zachowuje się tak, > jakby mu doczepić kotwicę. Jakby mial ze 100 to bylo by ok? Generalnie takie autka maja byc ekonomiczne a nie szybkie.
  8. Hubetr odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    > Spark to chyba najgorsze auto tej klasy... > Praktycznie nie widac tego na ulicach. Jezdziles? Widziales konkurencje? Zonka jezdzila wczesniej Punto 2 60 konnym, obecnie ma 69 w sparku. wiadomo ze to nie wyscigowka ale jezdzi ok. W ramach testu bylismy tym nad morzem, jechalo sie ok, predkosci do 130, 2 doroslych i 5 latek.
  9. Hubetr odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    Spark z klima, metalik i lpg 32800.Do tego 3 przeglady po 300 zl. Z tylu ma zaskakujaco duzu miejsca ( w porownaniu z panda i citygo). Poczatkowo bylem sceptycznie do niego nastawiony ale teraz stwierdzam ze to fajne autko
  10. balkony to zlo, ja by ich nie robił (sam mam i nie korzystam z nich, tylko straszą) generalnie mieszkam w podobnym domku, sypialnie mamy w pomieszczeniu nad garażem (garaż jest nieogrzewany, oddzielony od domu styro 10cm) i jest to jednak najchłodniejsze pomieszczenie w budynku . W garażu pomimo braku ogrzewania zawsze temperatura jest na +.
  11. > do kolejnej wymiany TTTM Przebieg nie jest wysoki (70 000 na 5 lat) ale z racji czasu zastanawiałem się nad wymianą - jakby to był pasek. Ale łańcucha raczej nie ma po co tykać?
  12. > Ten silnik jest na lancuchu. To mnie pocieszyłeś Ile taki łańcuch "ma" wytrzymać?
  13. Witam. Mam pytanko, czy ten silnik jest na pasku czy na łańcuchu? Dokładnie chodzi o 2.0 dci 115 km z trafica z 2008r.
  14. > Chce cos posadzic teraz i wcale nie licze na wielkie plony > ale szkoda pustej działki. > Gleba 40-60 cm ziemia reszta w dół konkret glina. > Jakie rodzaje drzew owocowych sa najbardziej odporne. > wisnia niskopienna > czeresnia > morela > brzoskwinia Czeresnia da rade. Wanda, regina, kordia to sa dobre, ciemne, odmiany.
  15. Hubetr odpowiedział 1Marek1 na temat - Motokącik
    > A ja miałem tam ostatnio inną ciekawą sytuację. Jadąc w nocy (wiem że, jest fotopstryk) zwalniam, > zrobiło się czerwone. > Stanąłem na lewym pasie obok innego już stojącego pojazdu. Jak zmieniło się światło na zielone, w > momencie ruszania radar błyska... > Obaj (z tym kierowcą obok) popatrzyliśmy na siebie i zaczęliśmy się śmiać... > Ciekawe czy coś przyjdzie?? > Tak dla siebie zapisałem sobie nr rej. tego kolesia (aby mieć świadka w sądzie). zapewne jechales w strone Krakowa? Jako ze przejezdzam przez ten radar kilka razy dziennie moge smialo powiedziec tttm jak sie ruszy na zielonym to pstryka flesz. na 99% nic z tego Ci nie przyjdzie.
  16. kleber użytkuje takie juz sezon i daja radę, a mieszkam na wiosce.
  17. > Po miescie? To kup cos mniejszego. Spark jest w promocji 4x6k. To jest rozsadne. Moze uzywane Aveo, > Twingo. Za 20k bedzie w miate mlode. Kompakty beda mocno zuzyte za taka kase. wersja silnik i kierownica. 4x8500 jest dopiero ok. Moze 307 po lifcie, od 2005r?
  18. > Ale autor szuka auta, a nie sprzedaje. Wiem to. Chodzi o to ze stado handlarzy wyłapuje szybko oferty prywatne i od prywatnych osób zostaje tylko autka w najwyższych cenach.
  19. > tablica i gumtree. często są rodyznki niedostępne na płatnych. Jak sprzedawałem niedawno punto to dałem ogłoszenie na otomo... W ciągu 1 godziny ze 20 połączeń. Najkonkretniejsi byli handlarze - każdej prywatnej osobie nie pasowało ze 12 letnie punto nie jest w stanie igła (cena autka za średnia krajową) Wcześniej na gummtree i ggratce wisiało tydzien- może ze 5 telefonów w tym czasie było.
  20. w chevy powiedzieli mi ze jezeli splace kreche wczesniej (4x25) tzn 2 ostatnie wplaty w 2 roku to od ostatniej nie bedzie naliczane nic - czyli do ostatniej nie doplacam. 8300+9300+9300+8300 tak ma to wygladac. Tak w ogóle to dali mi cene 32900 za ls+ .klima radio, metalik lakier i lpg. nawet dywaniki dorzucaja hehe. To jest chyba obecnie najtansze autko na rynku.
  21. > VW bank mial kredyt 3,9%. > Nie wiem, czy jeszcze jest ta oferta, ale ja się załapałem. Nawet po doliczeniu prowizji żaden bank > nawet nie zbliżył się do tej oferty. Na up-a? Jaka wersja i cena:) moze byc priv
  22. dla ścisłości ja nie chce tak drogiego kredytu brać. tanio natomiast wychodzi dla sparka- 3000 tysiace na 3 lata
  23. > Przy kredycie gotówkowym na 4 lata 25000zl kosz miesięczny to niecałe 690zł. Wolał bym rok szybciej > spłacać o 100zl więcej nić kolenje 12 x 600zł. Założenie jest takie aby kredyt wziąć na dłuższy czas, aby rata miesięczna nie była obciążająca ale spłacić go wcześniej (max 2 lata)
  24. > bierz aveo na tą krechę Zonka potrzebuje małe toczydło do pracy - a spark się jej spodobał, aveo niekoniecznie.
  25. Byłem dziś w salonie Fiata - Panda z klimą i radiem kolor pastelowy, taki kremowy 35 250. Jako że autko muszę kredytować poprosiłem o wyliczenie. Przy wpłacie 10 000 i ratach na na 5 lat wyszło im 601zl/miesiąc (60x601=36060zł. + 10 000 wpłaty ) Szczerze powiem troche sie (: kosztem kredytu (wcześniej byliśmy w chevroletcie i spark na krechę 4x25% wyszedł 35 500 (przy cenie autka 32 500) czyli koszt krechy to 3 000!!!) generalnie woleli byśmy fiacika, jest ciupkę lepiej "wykonany", jednakże ten kredyt jest odstraszający. ( Powiedzcie mi jaki jest normalny koszt krechy na autko (potrzebuje 25 000zl na 5 lat)?? Nidy takowego nie brałem i tak naprawdę się w tym temacie nie rozeznaje.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.