-
poszukuje sklepu
na giełdzie ktoś sprzedawał systemy linkowe oświetlenia tylko nie pamiętam kto zostaje chyba poszukać promocji w hipermarketach
-
[KZAK}Młotowiertarka, czyli dylemat
"stonka" miała przed świętami jakąś ofertę z młotowiertarką przynajmniej tak mi sie wydaje że tam coś widziałem i nawet teść mówił że po świętach czyli dziś sie pojedzie zobaczyć na nią
-
Pistolet do goracego kleju
Wkretarka akumlatorowa, kupiona ze 2 lata temu bardzo podobna do tej udarowej teraz. Gdzie kupie aku do tego lub jak nazywa sie ten zamiennik ktory pasuje. Dzieki, Widziałem ze pisales gdzies o tym ale nie mialem czasu szukac:)
-
Malowanie ścian?
co powiecie o farbach Luxens, ponoć są nie najgorsze a i cena jest konkurencyjna Luxens - robi to ktoś z fabryk pod taka nazwą dla marketów?
-
instlacja elektryczna w domu
Z innej beczki, Na budowie przecięli przewody w murze, i teraz ten przewód biegnie tylko na strych do lampki. Naprawę tego mogę zrobić odkuć trochę w miejscu przecięcia obrać z izolacji i zrobić wstawkę na skrętkę zaizolować i zagipsować? Na strychu będzie tylko zasilanie do lampki/swiatła oraz do rutera, więc jakieś mega prądy w tym nie popłyną, nie będzie się to grzało. Czy jednak robić puszkę i łączyć to w niej? Dzięki...
-
Tynki CW czy gipsowe?
Ja zrobiłem tak: Ytong+klej z siatką+szary gips i na to gładź. Nic nie pęka, jest wyprowadzone ściany proste Polecam...
-
Koszt ocieplenia budynku
polecą Kanauff sklep z Będzina miał naprawdę super ceny austotherm też dobry ale cenowo wyszło lepiej knaufa Będzin - Bednarek 15 cm lambda 38
-
[BzAK] Kominek
ja polecę VARM z Trzebini naprawdę dobre kominki i nie drogie w porównaniu do Dovre
-
Wkłady kominkowe
VARM produkują je w Trzebini, sam wkład waży 190kg więc jest cięższy co jest na + w porównaniu do KFD mogę dac namiary na sklep patronacki przy fabryce, bardzo dobre ceny, miła obsługa/doradztwo w BB są targi (kwiecień) pewnie też będą idzie u nich wyrwać to wtedy w dobrej cenie - jak się nie śpieszy mogę podjechać i popytać - ale to dopiero kwiecień
-
pilarka łańcuchowa - ktoś poleci/muszę kupić
niezła zaskoczenie, też nie wiedziałem, wpisałem w wyszukiwarkę i powiedziała że tam taka znajdę. to są normalnie jaja:)
-
pilarka łańcuchowa - ktoś poleci/muszę kupić
trochu mała, ale sprawdze w mediaexpert bo tam ją znalazłem
-
pilarka łańcuchowa - ktoś poleci/muszę kupić
Na szybko, bo okazało się że moja już jednak nie pójdzie, brak kompresji, chyba się zatarła, Ni chce wydać fury piniędzy, więc ma być nisko kosztowa, może ktoś kupował ostatnio? Użytkowanie to drewno kominkowe i trochę palet czasami do pocięcia - rocznie ja wiem jakieś 5 do 6 m3 Dzięki
-
Okna-jakie wybrać?
Już tu polecałem i chyba pod Krakowem ktoś z AK skorzystał, Firma EuroTech z Mikołowa, fajne okna, pakiet 3 szybowy dostałem w dobrej cenie gdzie nigdzie na Podbeskidziu do tego w gratisie ciepły montaż - a to też kosztuje, i dość dobre ceny na rolety mieli. Ja ogólnie polecam wysłać im do wyceny projekt niech przeliczą i zobaczysz czy się opłaca na tle innych. Tyle nie wiem gdzie mieszkasz więc czy będą mieć po drodze - choć do KRK im się opłacało. z polecenia możesz powiedzieć - Michał Stanclik
-
Immergas Victrix x242L - ktoś uzytkuje?
Z racji iż na dniach będę zamawiał i muszę w końcu zdecydować się na kocioł gazowy kondensacyjny, to pytam czy ktoś spotkał się z marka Immergas, czy może nawet z tym kotłem. Ważne dla mnie jest możliwość modulacji od samego dołu powiedzmy 3 lub 4 kW, oraz jak najbardziej długość gwarancji. Immergas daje 5 Dzięki za każdą sugestię.
-
Jak się dostać do filtra paliwa w pilarce.
ja potrzebuję wymienić przewód który idzie od tego filterka właśnie do - nie wiem gdzie bo znika w plastiku, da się to rozebrać ? jak nie przewód samochodowy to - co, jaki?
Rszczotka
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
nigdy