Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Hubetr

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Hubetr

  1. Witam, mam pytanko po sąsiedzku. Od czego pasują klocki na przód w w/w modelu? Czy sa takie same jak w stilo?
  2. > A koniczyna nie jest taka straszna. Ale wszystkie pszczółki na niej już tak, zwłaszcza dla dzieciaków staran czy jak to poprzednicy wcześniej pisali zalatwi sprawe.
  3. Mi nie działa żaden sposob, dobrze ze Pb leje raz na miesiąc za 2 dychy
  4. Przerabiałem ten temat około 20 III tego roku:) Robiłem wszystko wg opisu Dodam tylko ze przyda się jakaś giętka przedłużka do odkręcenia samego wspomagania i ze zamiast torxa może być nasadka chyba 10 moj silnizcek z zimnym lutem
  5. > ro k i wartość auta? > brałbym opcję 2 bo jest popularna- kazdy zna i moze ustawić. Właśnie to też do mnie bardziej przemawia. Autko 2006 ale jak zagazuje to jeszcze zostanie troche w rodzinie.
  6. peugeot 307 1.4 16v? Druga opcja to by bylo stag i wtryski hanna.
  7. Hubetr odpowiedział VOYAGER na temat - Panda
    > wszystko zalezy od ekspolatacji> plyn,tem silnika styl jazdy itp,mam zasade poki sie nic zna nie > dzieje plynu nie ubywa to zostawiam w spokoju Mi też się wydaje że profilaktycznie to nie ma co jej ruszać.
  8. Hubetr odpowiedział VOYAGER na temat - Panda
    > Czy komuś z Was wyleciała uszczelka pod głowicą w benzynce 1.2 ? Interesuje mnie przy jakim > przebiegu ? Mi kiedyś w poprzednim punto w okolicach 160 tysi. Tylko tak wrednie ze wypaliło aż dziur między cylindrami. Dopóki coś nie zaczęło stukać w silniku to nie dawało żadnych objawów.
  9. > szczotka druciana na wiertarkę Mam na szlfierke. Ale to nie czysci takich glebszych wrzerow.
  10. > bez ściągaczy wychodzą, pod górną poduszką jest druga naketka która spina amortyzator więc nic nie > wystrzeli > tragedii nie ma widywałem w robocie gorsze egzemplarze A czym najlepiej to wyczyścić? Szczota druciana i szlifierka? Jakiś inny sposob?
  11. > Niezły kurnik > Zedrzeć do gołej blachy, odrdzeniwacz, później dwuskładnikowy podkład Novol Protect 360 i na to > farba... ale...! > Z obu stron, czyli z góry i od dołu po zdjęciu kolumny McPhersona. > PS. Oby nie okazało się, że po wyczyszczeniu kielichów do gołej blachy ukażą się piękne dziury na > wylot... wtedy trzeba będzie obspawać to. Od mcphersona wygląda to o wiele lepiej. Czy do wyjęcia mc phersonów potrzebne sa ściągacze do sprężyn czy wyjdą one bez? Robiłem to z 6 lat temu ale nie pamiętam?
  12. Witam. Podpowiedzcie co z tym fantem najlepiej było by uczynić? Od strony amortyzatorów wygląda to całkiem dobrze. Martwi mnie ta ruda i spac po nocach ostatnio nie daje. 1 2
  13. Trochę rozwiązania zagadek. Po rozmowie ze sprzedającą wyszło że jeden reflektor jest nowy (stary był pęknięty) oraz że maska była wymieniana, podobno była jakoś okropnie porysowana.
  14. Apropos wspomagania to kiedyś tu na kąciku regenerowałem, chyba kolega waldiGsi mi to robił i z tego co pamiętam nie była to jakaś porażająca kwota. W seicento wspomagania nie miałem in dawał radę, w pandzie chyba o wiele więcej siły by nie trzeba wkładać w kręcenie kółkiem, czy się jednak mylę?
  15. A czy wspomaganie jest tam takie samo jak w punto- elektryczne?
  16. > A co do samego samochodu to najlepiej pojechać i samemu obejrzeć, bo żadne zdjęcie nie odda tego co > widać "na żywo". To na pewno:) Ale forum zawsze coś podpowie, na co zwrócić ewentualnie uwagę. wiadomo że kącik to nie wyrocznia
  17. > chyba nie, jeśli 8v pozmianowy A jaka jest miedzy nimi różnica?
  18. > po takim przebiegu powinien być wymieniony rozrząd. Ale ten silnik jest chyba bezkolizyjny, tzn przy ewentualnym zerwaniu obyło by się bez szkody, czy się mylę
  19. > to ja dodam że reflektor od strony pasażera na zdjęciu jest dużo bardziej matowy niż ten od strony > kierowcy Faktycznie, na obu zdjęciach się różnią,ale wydaję mi sie ze to może byc kwestia ustawienia świateł
  20. > Normalna panda za normalna cenę > Jak nie handlarz to bardzo duże prawdopodobieństwo że z nią wszystko ok > Jechać , obejrzeć, pomacać, wziąć na ścieżkę do SKP, dogadać się i kupić > p.s. > zaraz tu jakiś wyskoczy że nie ma numeru telefonu więc pewnie wałek, a w ogóle to ten przebieg to > już szmelc i pewnie jeszcze kręcony Na takim samym silniku mam wykręcone już 240 000 km na lpg i ciągle jeździ
  21. > Klimy ni ma Raczej samochodzik na krótkie dystansy więc klimy nie musi posiadać. A tak w ogolę to jest niezły wypas jak na pandzie z tego rocznika:)
  22. U mnie w punciaku pojawienie się majonezu zwiastowało upg niestety.
  23. Co by można wywróżyć z tych zdjęć misiek ? Chodzi mi po głowie zmiana kropki i w kręgu zainteresowań pojawiła się panda.
  24. > te otwory są do odprowadzania właśnie wody Tyle to już wiem, ale nadal meczy mnie to skąd ta woda tam nachodzi.
  25. Na bank to jest woda. w lato wszystko tam wyjąłem i wysuszyłem, są tam pod tym grubym filcem takie jakby 2 otwory w kształcie półkola- (tak nacięte. Myślałem że to tamtędy woda się dostaje i je zakleiłem ale to nic nie dało (po drugiej stronie tzn za pasażerem, też sa takie same otwory ale tam jest sucho!!!!)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.