Zawartość dodana przez Hubetr
-
Jakie klocki hamulcowe przód?Albea 1,4 2005/6r
Witam, mam pytanko po sąsiedzku. Od czego pasują klocki na przód w w/w modelu? Czy sa takie same jak w stilo?
-
Trawnik - ale bez koniczyny, mleczy i innego badziewia
> A koniczyna nie jest taka straszna. Ale wszystkie pszczółki na niej już tak, zwłaszcza dla dzieciaków staran czy jak to poprzednicy wcześniej pisali zalatwi sprawe.
-
odbijający pistolet podczas tankowania
Mi nie działa żaden sposob, dobrze ze Pb leje raz na miesiąc za 2 dychy
-
Wspomaganie PII
Przerabiałem ten temat około 20 III tego roku:) Robiłem wszystko wg opisu Dodam tylko ze przyda się jakaś giętka przedłużka do odkręcenia samego wspomagania i ze zamiast torxa może być nasadka chyba 10 moj silnizcek z zimnym lutem
-
lovato czy to dobry pomysl do..
> ro k i wartość auta? > brałbym opcję 2 bo jest popularna- kazdy zna i moze ustawić. Właśnie to też do mnie bardziej przemawia. Autko 2006 ale jak zagazuje to jeszcze zostanie troche w rodzinie.
-
lovato czy to dobry pomysl do..
peugeot 307 1.4 16v? Druga opcja to by bylo stag i wtryski hanna.
-
Uszczelka pod głowicą ?
> wszystko zalezy od ekspolatacji> plyn,tem silnika styl jazdy itp,mam zasade poki sie nic zna nie > dzieje plynu nie ubywa to zostawiam w spokoju Mi też się wydaje że profilaktycznie to nie ma co jej ruszać.
-
Uszczelka pod głowicą ?
> Czy komuś z Was wyleciała uszczelka pod głowicą w benzynce 1.2 ? Interesuje mnie przy jakim > przebiegu ? Mi kiedyś w poprzednim punto w okolicach 160 tysi. Tylko tak wrednie ze wypaliło aż dziur między cylindrami. Dopóki coś nie zaczęło stukać w silniku to nie dawało żadnych objawów.
-
korozja gniazd
> szczotka druciana na wiertarkę Mam na szlfierke. Ale to nie czysci takich glebszych wrzerow.
-
korozja gniazd
> bez ściągaczy wychodzą, pod górną poduszką jest druga naketka która spina amortyzator więc nic nie > wystrzeli > tragedii nie ma widywałem w robocie gorsze egzemplarze A czym najlepiej to wyczyścić? Szczota druciana i szlifierka? Jakiś inny sposob?
-
korozja gniazd
> Niezły kurnik > Zedrzeć do gołej blachy, odrdzeniwacz, później dwuskładnikowy podkład Novol Protect 360 i na to > farba... ale...! > Z obu stron, czyli z góry i od dołu po zdjęciu kolumny McPhersona. > PS. Oby nie okazało się, że po wyczyszczeniu kielichów do gołej blachy ukażą się piękne dziury na > wylot... wtedy trzeba będzie obspawać to. Od mcphersona wygląda to o wiele lepiej. Czy do wyjęcia mc phersonów potrzebne sa ściągacze do sprężyn czy wyjdą one bez? Robiłem to z 6 lat temu ale nie pamiętam?
-
korozja gniazd
Witam. Podpowiedzcie co z tym fantem najlepiej było by uczynić? Od strony amortyzatorów wygląda to całkiem dobrze. Martwi mnie ta ruda i spac po nocach ostatnio nie daje. 1 2
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
Trochę rozwiązania zagadek. Po rozmowie ze sprzedającą wyszło że jeden reflektor jest nowy (stary był pęknięty) oraz że maska była wymieniana, podobno była jakoś okropnie porysowana.
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
Apropos wspomagania to kiedyś tu na kąciku regenerowałem, chyba kolega waldiGsi mi to robił i z tego co pamiętam nie była to jakaś porażająca kwota. W seicento wspomagania nie miałem in dawał radę, w pandzie chyba o wiele więcej siły by nie trzeba wkładać w kręcenie kółkiem, czy się jednak mylę?
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
A czy wspomaganie jest tam takie samo jak w punto- elektryczne?
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
> A co do samego samochodu to najlepiej pojechać i samemu obejrzeć, bo żadne zdjęcie nie odda tego co > widać "na żywo". To na pewno:) Ale forum zawsze coś podpowie, na co zwrócić ewentualnie uwagę. wiadomo że kącik to nie wyrocznia
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
> chyba nie, jeśli 8v pozmianowy A jaka jest miedzy nimi różnica?
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
> po takim przebiegu powinien być wymieniony rozrząd. Ale ten silnik jest chyba bezkolizyjny, tzn przy ewentualnym zerwaniu obyło by się bez szkody, czy się mylę
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
> to ja dodam że reflektor od strony pasażera na zdjęciu jest dużo bardziej matowy niż ten od strony > kierowcy Faktycznie, na obu zdjęciach się różnią,ale wydaję mi sie ze to może byc kwestia ustawienia świateł
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
> Normalna panda za normalna cenę > Jak nie handlarz to bardzo duże prawdopodobieństwo że z nią wszystko ok > Jechać , obejrzeć, pomacać, wziąć na ścieżkę do SKP, dogadać się i kupić > p.s. > zaraz tu jakiś wyskoczy że nie ma numeru telefonu więc pewnie wałek, a w ogóle to ten przebieg to > już szmelc i pewnie jeszcze kręcony Na takim samym silniku mam wykręcone już 240 000 km na lpg i ciągle jeździ
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
> Klimy ni ma Raczej samochodzik na krótkie dystansy więc klimy nie musi posiadać. A tak w ogolę to jest niezły wypas jak na pandzie z tego rocznika:)
-
majonez pod korkiem oleju
U mnie w punciaku pojawienie się majonezu zwiastowało upg niestety.
-
Zdjęciowi oglądacze - Panda
Co by można wywróżyć z tych zdjęć misiek ? Chodzi mi po głowie zmiana kropki i w kręgu zainteresowań pojawiła się panda.
-
Mokra wykładzina
> te otwory są do odprowadzania właśnie wody Tyle to już wiem, ale nadal meczy mnie to skąd ta woda tam nachodzi.
-
Mokra wykładzina
Na bank to jest woda. w lato wszystko tam wyjąłem i wysuszyłem, są tam pod tym grubym filcem takie jakby 2 otwory w kształcie półkola- (tak nacięte. Myślałem że to tamtędy woda się dostaje i je zakleiłem ale to nic nie dało (po drugiej stronie tzn za pasażerem, też sa takie same otwory ale tam jest sucho!!!!)