Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Hubetr

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Hubetr

  1. Chodziło mi o takie w skrzynce umieszczone a nie w puszkach. of: jaka jest różnica miedzy stycznikiem a przekaźnikiem?
  2. Zamiast krzyżówek można zrobić troszkę instalacji na stycznikach - możesz wtedy jednym punktem świetlnym sterować z kilku miejsc .
  3. Po co PC do pasywniaka...za same $ zainwestowane w PC można by sie pewnie ze 60 lat ogrzewać w takim domku
  4. Hubetr odpowiedział sherif na temat - Zrób to sam
    Potrzebujesz 2 czujniki: Zewnętrzny na podstawie którego kocioł dobierze sobie temp. grzewcza czynnika Wewnętrzny który określi kiedy kocioł ma grzać. Do tego jakiś sterownik co to ogarnie. Swoją droga to troszkę rozbudowana instalacja. A jaki masz bufor do kominka.
  5. Hubetr odpowiedział sherif na temat - Zrób to sam
    Gazowy kocioł też ładuje bufor czy go pomija?
  6. Czasami jedno zdjęcie zastępuje 1000 słów. Wstaw parę fotek tej instalacji
  7. > Problem jest taki - że do grzania wystarczy przez większość sezonu 2 KW a do CWU przepływowego- > potrzeba by ze 20-24 KW. > Odpowiezią jest albo Termet EcoCondens Gold - modulacja od 2 do 24 KW lub prąd i kominek lub > pellety. O....nie widzialem jeszcze takiego kotla. Fajna sprawa.
  8. > Pewnie, że tak, ale priorytety ma inne. Ja patrze na to z innej strony: gaz - co roku przegląd kotła, komina, dużo papirologi przy podłączaniu instalacji- odbiory. Klopot z doborem odpowiedniej mocy kotła do TAK małej powierzchni domku ( do tego dobrze ocieplonego). Przy paliwie stałym też nie skorzysta się z pełnej mocy kominka/kotła - a duszenie takich ustrojstw przymykaniem powietrza (zupełnym) też niesie za soba konsekwencje - zaszlamiony komin wtedy bedzie na bank.
  9. > No to zabudować przestrzeń pod schodami. Nawet bojler się zmieści. Ta chatkę to zwykła kozą za 100zł ogrzeje.....
  10. Powiedz koledze niech sobie poczyta To może da mu jakąś jasność w temacie
  11. > To prawda (może poza tym, że to kilovolty ), dlatego podajemy maksymalne moce najmniejszych > dostępnych kotłów/kominków, które mogą pracować z mocą już od 1-2kW. Ale zonk - oczywiście kW Ciekawe kiedy ktoś doradzi pompę ciepła
  12. Niektorzy jednak lubia udziwniac... To jest tylko domek 50 metrow!!!! Jak ma byc tak dobrze ocieplony to strzelam w ciemno ze przy minus 20 stn na zewnatrz nie bedzie on potrzebowal wiecej jak 3kv energi. Zreszta jest cos takiego jak OZC. Niech ktos to koledze policzy i wtedy bedzie znal zapotrzebowanie na energie do ogrzania.
  13. Elektryczne ogrzewanie podłogowe. Jak w tej chatce rozpali w kominku to wyjdzie upieczony.....
  14. > Mam na myśli coś innego. Obróbkę tak jak na dachu. Wtedy nic nie ma prawa przeciekać. Ale ten okap wkłada sie pomiędzy płytę balkonu a wylewkę? A jaki klej do płytek polecicie?
  15. > Nie pomoze, chyba ze dasz cos takiego: > Ale czy zapobiegnie odpadnieciu pionowych plytek, to Ci nie powiem - to, co przesiaknie przez fugi, > splywac potem bedzie po i pod tymi pionowymi plytkami. Jest jeszcze opcja wykonczyc czolo tynkiem mozajkowym . Nadal nie wiem czy wyrównanie tego czoła klejem do płytek to dobry pomysł.
  16. > Jak przykleisz całe płytki na rozdzieloną płytę balkonu i wylewkę, to masz bardzo duże szanse, że > zaczną szybko odpadać, albo pękać. > Możesz zrobić podwójny okap z płytek tak, żeby nie połączyć miejsca, gdzie jest folia. Może też > dałoby się położyć płytki w dwóch rzędach z fugą wypełnioną silikonem. O tym tez myślałem. Bo to ze pekna to wiem.
  17. > Wg wszelkich znakow na niebie i ziemi nie jest to najlepszy pomysl. Nie mogles tego pociagnac (a > przy tym i wyrownac) styropianem, klejem, siatka i tynkiem takze od czola? Gore zaslonilbys > obrobka blacharska i byloby dobrze. Gorne plytki beda wystawac po za obrys balkonu i beda ponadcinane od spodu.
  18. > a ja mam pytanie gdzie można dostać takie skarpety szyte na miarę u krawcowej
  19. > A co dajesz od czola plyty? będą szły plytki po obwodzie.
  20. Sprawa jest następująca - jest sobie balkonik który przez kilka lat był tylko płytą betonową... niestety woda zrobiła trochę szkód i trzeba teraz to naprawić. Wszystko co luźno latało zostało skute i zagruntowane głęboko penetrującym gruntem. Na to wszystko pójdzie folia w płynie oraz płytki. Pozostała natomiast kwestia boków. Są tam duże ubytki i zastanawiam się czym to uzupełnić? Czy klejem od płytek (mrozoodporny) będzie ok? Balkon
  21. > Z tego co piszą koledzy to dość drogo mb wychodzi. > Około 3 miesięcy temu szukałem i znalazłem ogrodzenia betonowe (różne wzory) za 60-100 zł mb > (robocizna+materiał). Nie piszę jaka firma, ale szukałem w necie. Za 60zł metr ogrodzenia na gotowo? Jesteś pewien?
  22. > I za chwilę znowu malować inne podzespoły... Odpukać tylko z dachu.... Zamierzam upominać sie o swoje - jak zwalili w fabryce to niech teraz poprawiają.
  23. > Jak mam wydac na nich 200 zł to wole, je wydac na lakiernika i pomalować je samemu Dokladnie. Żeby to schodzilo z calego autka to wtedy jest rzeczoznawca uzasadniony z przyczyn kosztow calej naprawy. Z drugiej strony moge ich zupelnie olac i zrezygnowac z przegladow w aso jak maja takie podejscie do klienta i gwarancji, a swoje plny zostawic gdzie indziej.
  24. > Koniecznie najpierw do rzeczoznawcy - to dużo nie kosztuje. Tak mniej więcej sie orientujesz ile?
  25. > napisac do tvn turbo Ale tak na powaznie mowisz?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.