-
Ktos z okolic Tych posiadajacy ciekawego fiata?
> Mój się nadaje czy nie? tylko klasyki
-
Ktos z okolic Tych posiadajacy ciekawego fiata?
Odswieżam temat i rozszerzam poszukiwania o warszawe i podwarszawe ktos cos?
-
Ktos z okolic Tych posiadajacy ciekawego fiata?
> Jaki termin, bo puki co to auto idzie do małych poprawek? > > Raczej 125p odpadaja, chyba ze naprawde mega rarytasy 20 lipca
-
Ktos z okolic Tych posiadajacy ciekawego fiata?
> Cześć, szwagier ma X1/9, interesuje?! > > Raczej 125p odpadaja, chyba ze naprawde mega rarytasy mega, moge jakis kontakt?
-
Ktos z okolic Tych posiadajacy ciekawego fiata?
Hej, jak w temacie Ktos chcialby wyeksponowac swoje cudo na dniach fiata w fabryce w tychach? Raczej 125p odpadaja, chyba ze naprawde mega rarytasy
-
Sprężyny GPunto -> Linea ?
Witam, pytanie takie, czy jakies sprezyny z GPunto podejda do linei? W serwisie za Linei krzyczą spoooro a te od GP spoooroo tansze. Pomoze ktos?
-
Zima
> Czasem Cię widuję w korku w Raszynie Jak czerwony to jest w dzierzawie u kuzyna
-
Zima
> eeeetam taka zima, to nie zima, dziś 12 stopni, 120km sobie Wołgą trzasnąłem, ktoś jeszcze używał > zabytka w święta ? stricte w swieta nie, ale dzien przed przewietrzylem moją "stajnie"
-
Do oglądaczy... Grande Punto.
> Ja nie mam, swojego nie planuje sprzedawac, ale mysle o jakims Youngtimerze nie, nie, w gre wchodzi tylko 5d Youngtimer? hmm... punto I ?
-
Youngtimer Warsaw 17.10 19.10
> Ja Saab sam pcham i odpalam na pych, to Ty 500ki nie dasz rady? rownie dobrze moge ją wziąć pod pache i pojechac do domu autobusem
-
Do oglądaczy... Grande Punto.
> dzisiaj widzialem swieza dostawe punciakow poflotowych. mozesz cos wybierzesz w bl pulawska warto brac auta poflotowe? to nie przypadkiem handlowcy z gazem w podlodze przemieszczaja sie nimi po polsce parkujac na najwyzszych kraweznikach ?
-
Do oglądaczy... Grande Punto.
no wlasnie tak patrze i patrze i dsaruje sobie ten egzemplaz... moze masz jakies punto na zbyciu?
-
Do oglądaczy... Grande Punto.
Wiem ze nie za bardzo da sie powiedziec o aucie po zdjeciach, ale moze cos uda sie wywnioskowac. Pacjent to Grande Punto. Pomożecie? Grande.
-
Youngtimer Warsaw 17.10 19.10
> To kija od szczotki nie wozisz? licze na uczynnych ludzi do popychu
-
Youngtimer Warsaw 17.10 19.10
> Raspi0 też przyjechał na dwa hehe. a odjechalem prawie jednym bo mi sie linka rozrusznika urwala w 500