Zawartość dodana przez marekpast
-
Typer GP F1 2015 - Monako
marekpast 1 L.Hamilton 2 N.Rosberg 3 S.Vettel 4 V.Bottas 5 K.Raikkonen 6 D.Ricciardo 7 M.Verstappen 8 F.Massa pp HAMILTON
-
Typer GP F1 2015 - Hiszpania
> Tak wiem - zaskakujące, że ktokolwiek odważył się na niego postawić > Ten taki od kwiatów Nie , no sporo osób liczyło na jego dobry występ. Nawet nie wiadomo jak go pisac bo co portal to jest albo Kvyat, albo Kwyat, albo Kwiat - Kwiatek to tak po "polskiemu"
-
Typer GP F1 2015 - Hiszpania
marekpast 1. Ham 2. Ros 3. Vet 4. Rai 5. Bott 6. Ric 7. Mas 8. Kwiat pp. Ham
-
CZy tylny pas bezpieczeństwa pasuje z przodu?
> A włoskie nie miały przypadkiem dłuższych tylnych pasów od polskich? > Przyznam, że nigdy mi jeszcze nie zabrakło długości pasów, nawet jak jakieś bagaże przypinałem i to > nawet na krzyż przez całą kanapę... > A tylny pas z przodu dałoby się tymczasowo przykręcić tak, by zwijacz był na górze słupka, a > końcówka pasa na dole, choć to mniej bezpiecznie i trochę by się w oczy rzucało, że jest > inaczej niż fabrycznie... Nie kombinuj, tylne pasy mają coś ok. 2,5m więc rzeczywiście przez kanapę zapniesz, ale do przodu nie podejdą, przednie pasy sa o metr czy też więcej dłuższe.
-
CZy tylny pas bezpieczeństwa pasuje z przodu?
> Witam. > Zepsuł mi się pas z przodu. Jako, że nie mam żadnego identycznego w okolicy na zamianę zapytam o > tylny bo taki bym znalazł > Czy da się zamontować pas tylny z przodu? Podejdzie bez przeróbek? na oko patrząc jest trochę inne > mocnowanie ale mogę się mylić, a jak z długością itp? Przerabiał ktoś? Tu rozmawialiśmy kiedyś o pasach, ja miałem z opla. Pasował plug & play. Kryterium była cena, na aukcjach chodziły po 10zł.
-
Miałem stłuczkę-co teraz ??
> Dostałem tą wiadomość na maila.Ogólnie stan WSKi jest mocno średni i na jesień planowałem kompletną > renowację. > Nie chcę jej oddawać do naprawy bo i tak sam wszystko będę robił.Co proponujecie? > A co do koła to 125 ma obręcze malowane a te chromowane zamienniki to średnia jakość Renowacja i to że poprawiać będziesz sam to inna bajka, chodzi raczej o dostępność części i ich rzeczywiste ceny (bo może się okazac że za kasę od nich kupisz tylko dwie-trzy części z potrzebnych). Dlatego na Twoim miejscu jednak udałbym się do warsztatu, który doprowadzi do stanu używalności i będzie rozliczał się z ubezpieczalnią. A jak już przyjedziesz na niej do domu to zrobisz renowację po swojemu. Albo znajdź ceny części wg wykazu na jakimś serwisie handlowym/aukcyjnym i podpierając się tymi cenami pisz odwołanie.
-
Miałem stłuczkę-co teraz ??
> No i dostałem odpowiedź. > Według oględzin wyszło że koszt to 440zł w tym 147zł to koszty robocizny. > C Z Ę Ś C I - Z A M I E N N E CENA > 0190 - BŁOTNIK PRZ - 48.50* > 0233 - WALEK TACHOMETRU - 13.92* > 0701 - WIDELKI KOLA PRZ KPL - 85.00* > 0801 - OBRECZ KOLA PRZ KPL 38.00* > 1000 - OSŁONA STACYJKI - 12.80* > 1000 - CIEGNO HAMULCA - 10.28* > Brakuje ramki tablicy rejestracyjnej po przy upadku też została uszkodzona. > Co mi polecicie? Na pismie? emailem? teraz pewnie czekaja na Twoją decyzję czy bierzesz forsiaki czy naprawiasz w warsztacie. Ja po otrzymaniu takiej wyceny poleciałem z nia do warsztatu. Tam otrzymałem wycenę naprawy wg tych części ktore wymienione były w kosztach od ubezpieczyciela i zaproszenie za tydzien, na naprawę. Mimo że koszt warsztatu wychodził wyższy, powiedzieli mi ze to już ich użeranie się z ubezpieczycielem o zwrot całości kosztów naprawy.
-
06 VW Golf CD nie wychodzi z radia
> Jak auto na CANIe to raczej bez kodu bedzie chodzic. Gość juz zbanowany, wątek raczej można zamknąć, bo autor i tak tego nie przeczyta.
-
Ktos pomoże?
[...] > A moze ktoś pomoże go rozkodować? jak rozkodować VIN Opel
-
Miałem stłuczkę-co teraz ??
> A czy w ogóle coś dostanę patrząc na to że to po prostu zwykła, stara WSK-a ? > Rocznik to 73 ale została lekko zmodyfikowana przez poprzedniego właściciela. To powiedz dodatkowo, że to model UNIKATOWY - historyczny - 73 rocznik . I naprawiaj może w serwisie bezgotówkowo z kasy z Ubezpieczenia tego gościa z opcją doprowadzenia go do stanu oryginalnego w jakim był przed wypadkiem.
-
Miałem stłuczkę-co teraz ??
Brać papiery od Policji i zgłaszać. Z którego roku ta WSK?
-
GP F1 2015 - Bahrajn - dyskusja
Ech, a tak blisko było by zarobic kolejne 15 punktów, ale szmaciarz Vettel albo miał źle bolid ustawiony albo coś cienko z jego tempem że Bottasa nie potrafił wyprzedzić, i szkoda tej awarii hamulców w ostatnich okrążeniach w merolach (pod względem moich punktów - bo dla wyścigu to lepiej, tylko nakręcało adrenalinę i widowiskowość). I brawo dla IceMen-a za wyśmienitą jazdę.
-
GP F1 2015 - Bahrajn - dyskusja
Ja tam się nastawiam na dobre widowisko bez preferencji, kto stawia że Maldonado zagrzebie sie na pierwszych okrązeniach w pułapke piaskową?
-
GP F1 2015 - Bahrajn - dyskusja
> No zapowiada się ciekawy wyścig. Zarówno w czołówce jak i o miejsca 8-10 Az sie nie mogę doczekać, o to jeszcze 20kilka godzin.
-
Typer GP F1 2015 - Bahrajn
marekpast 1. Ham 2. Ros 3. Rai 4. Vet 5. Bott 6. Mas 7. Ric 8. Nasr pp. Ham
-
GP F1 2015 - Bahrajn - dyskusja
Drugi trening juz ustawia stawkę wg znanego schematu. Oby tylko tor na wyscig nie był tak zawiany/brudny jak teraz, gdy chyba każdy kierowca zaliczył wyjazd poza linię wyscigu. Poz. Kierowca Zespół Czas Okr. 1 N.Rosberg Mercedes 1:34.647 31 2 L.Hamilton Mercedes 1:34.762 33 3 K.Raikkonen Ferrari 1:35.174 30 4 S.Vettel Ferrari 1:35.277 26 5 V.Bottas Williams 1:35.280 36 6 D.Ricciardo Red Bull 1:35.449 27 7 P.Maldonado Lotus 1:35.474 34 8 F.Nasr Sauber 1:35.793 27 9 D.Kwiat Red Bull 1:35.883 23 10 F.Massa Williams 1:35.884 35 11 M.Ericsson Sauber 1:36.148 34 12 F.Alonso McLaren 1:36.191 22 13 R.Grosjean Lotus 1:36.334 31 14 C. Sainz Toro Rosso 1:36.471 32 15 N.Hulkenberg Force India 1:36.805 30 16 M.Verstappen Toro Rosso 1:36.917 26 17 S.Perez Force India 1:37.062 33 18 W.Stevens Manor 1:39.131 21 19 J.Button McLaren 1:39.209 15 20 R.Merhi Manor 1:40.592 26
-
GP F1 2015 - Bahrajn - dyskusja
I po pierwszym treningu co kombinuje mercedes? testowali srednia mieszankę na długich prostych? I w końcu jakis dobry wynik McLaren-a Poz. Kierowca Zespół Czas Okr. 1 K.Raikkonen Ferrari 1:37.827 13 2 S.Vettel Ferrari 1:38.029 12 3 V.Bottas Williams 1:38.390 23 4 C. Sainz Toro Rosso 1:38.447 14 5 D.Ricciardo Red Bull 1:38.455 17 6 M.Verstappen Toro Rosso 1:38.504 22 7 F.Alonso McLaren 1:38.598 18 8 F.Nasr Sauber 1:38.628 17 9 D.Kwiat Red Bull 1:38.661 17 10 F.Massa Williams 1:38.790 21 11 S.Perez Force India 1:38.793 15 12 P.Maldonado Lotus 1:38.842 23 13 N.Hulkenberg Force India 1:39.187 20 14 J.Palmer Lotus 1:39.283 31 15 N.Rosberg Mercedes 1:39.293 23 16 L.Hamilton Mercedes 1:39.532 22 17 M.Ericsson Sauber 1:39.534 21 18 W.Stevens Manor 1:42.973 12 19 R.Merhi Manor 1:44.265 15 20 J.Button McLaren -:--.--- 2
-
GP F1 2015 - Bahrajn - dyskusja
F1 przyspiesza, juz w ten weekend kolejne GP wyscig nocny, w ubiegłym roku pamiętam, że stanowił jeden z najlepszych wyścigów w sezonie GP Bahrajnu 17 kwietnia (Piątek) 13:00 - 14:30 #1 trening 17:00 - 18:30 #2 trening 18 kwietnia (Sobota) 14:00 - 15:00 Trening 17:00 Kwalifikacje 19 kwietnia (Niedziela) 17:00 Wyścig
-
Typer GP F1 2015 - Chiny
marekpast 1. Ham 2. Ros 3. Vet 4. Rai 5. Mas 6. Bott 7. Vers 8. Nasr pp. Ham
-
Termostat w silniku f20 nie otwiera się.
> Pompa działa, bo widać ruch wody pod korkiem... A jesteś pewny że to termostat ie otwiera? Zdarzyło mi się to w drodze, po 60km od domu gdy stanąłem na chcwilę na skrzyżowaniu i się zorientowałem jak zagotowałem. W trasie było ok. Okazało się że duży wentylator sie nie włączał, w czasie jazdy owiewało silnik i utrzymywał temperaturę ale jak stanałem.... Na szczęscie znalazłem mechanika-elektryka-magika niedaleko miejsca postoju, jak silnik przestygł podjechałem do niego, on dwa druty, żarówka i pokazał gdzie nie dochodzi masa. Po zmasowaniu wentylatora chodził dobrze kilka lat aż do czasu jak poszedł na zyletki.
-
GP Malezji F1 2015 - dyskusja
> Wyścig On board > http://leavemealone.hu/post-1091-Nezd_vissza_a_teljes_Malaj_futamot__Belso_kameras_felvetelek.html Najlepszego
-
Typer GP F1 2015 - Malezja
marekpast 1. Ham 2. Ros 3. Rai 4. Vet 5. Mas 6. Bott 7. Kwiat 8. Ric pp. Ham
-
wyprzedzanie się tirów na autostradach
> nie da się tego czytać co piszesz chłopie zastanów się ile to 30 sekund a ile naprawdę trwa > wyprzedzanie tira tirem, nie chce mi się liczyć bo matematycznie da się to wyliczyć ale > prawda jest taka że nie powinni tego robić i tyle. to ja Ci wyliczę, jeśli różnica prędkości wynosi ~5km/h to wychodzi że jest to ok. ~1,4 m/s podziel zsumowane długości TIRów przez tą wartość i będziesz wiedział ile trwa.
-
F1 Grand Prix Australii- dyskusja
> A w ogóle - to jest zapotrzebowanie ? JEST zapotrzebowanie!!!
-
Schemat elektryczny obrotomierza SX
> Hej, > potrzebuję schematu obrotomierza - nie za bardzo mi działa obrotek w liczniku UTD (przerobiony pod > benzynę) i chcę dojść co jest nie tak... Jak znajdę to wstawię. Trochę mam tego na starym lapku.