Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

marekpast

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez marekpast

  1. marekpast 1 L.Hamilton 2 N.Rosberg 3 S.Vettel 4 V.Bottas 5 K.Raikkonen 6 D.Ricciardo 7 M.Verstappen 8 F.Massa pp HAMILTON
  2. > Tak wiem - zaskakujące, że ktokolwiek odważył się na niego postawić > Ten taki od kwiatów Nie , no sporo osób liczyło na jego dobry występ. Nawet nie wiadomo jak go pisac bo co portal to jest albo Kvyat, albo Kwyat, albo Kwiat - Kwiatek to tak po "polskiemu"
  3. marekpast 1. Ham 2. Ros 3. Vet 4. Rai 5. Bott 6. Ric 7. Mas 8. Kwiat pp. Ham
  4. > A włoskie nie miały przypadkiem dłuższych tylnych pasów od polskich? > Przyznam, że nigdy mi jeszcze nie zabrakło długości pasów, nawet jak jakieś bagaże przypinałem i to > nawet na krzyż przez całą kanapę... > A tylny pas z przodu dałoby się tymczasowo przykręcić tak, by zwijacz był na górze słupka, a > końcówka pasa na dole, choć to mniej bezpiecznie i trochę by się w oczy rzucało, że jest > inaczej niż fabrycznie... Nie kombinuj, tylne pasy mają coś ok. 2,5m więc rzeczywiście przez kanapę zapniesz, ale do przodu nie podejdą, przednie pasy sa o metr czy też więcej dłuższe.
  5. > Witam. > Zepsuł mi się pas z przodu. Jako, że nie mam żadnego identycznego w okolicy na zamianę zapytam o > tylny bo taki bym znalazł > Czy da się zamontować pas tylny z przodu? Podejdzie bez przeróbek? na oko patrząc jest trochę inne > mocnowanie ale mogę się mylić, a jak z długością itp? Przerabiał ktoś? Tu rozmawialiśmy kiedyś o pasach, ja miałem z opla. Pasował plug & play. Kryterium była cena, na aukcjach chodziły po 10zł.
  6. > Dostałem tą wiadomość na maila.Ogólnie stan WSKi jest mocno średni i na jesień planowałem kompletną > renowację. > Nie chcę jej oddawać do naprawy bo i tak sam wszystko będę robił.Co proponujecie? > A co do koła to 125 ma obręcze malowane a te chromowane zamienniki to średnia jakość Renowacja i to że poprawiać będziesz sam to inna bajka, chodzi raczej o dostępność części i ich rzeczywiste ceny (bo może się okazac że za kasę od nich kupisz tylko dwie-trzy części z potrzebnych). Dlatego na Twoim miejscu jednak udałbym się do warsztatu, który doprowadzi do stanu używalności i będzie rozliczał się z ubezpieczalnią. A jak już przyjedziesz na niej do domu to zrobisz renowację po swojemu. Albo znajdź ceny części wg wykazu na jakimś serwisie handlowym/aukcyjnym i podpierając się tymi cenami pisz odwołanie.
  7. > No i dostałem odpowiedź. > Według oględzin wyszło że koszt to 440zł w tym 147zł to koszty robocizny. > C Z Ę Ś C I - Z A M I E N N E CENA > 0190 - BŁOTNIK PRZ - 48.50* > 0233 - WALEK TACHOMETRU - 13.92* > 0701 - WIDELKI KOLA PRZ KPL - 85.00* > 0801 - OBRECZ KOLA PRZ KPL 38.00* > 1000 - OSŁONA STACYJKI - 12.80* > 1000 - CIEGNO HAMULCA - 10.28* > Brakuje ramki tablicy rejestracyjnej po przy upadku też została uszkodzona. > Co mi polecicie? Na pismie? emailem? teraz pewnie czekaja na Twoją decyzję czy bierzesz forsiaki czy naprawiasz w warsztacie. Ja po otrzymaniu takiej wyceny poleciałem z nia do warsztatu. Tam otrzymałem wycenę naprawy wg tych części ktore wymienione były w kosztach od ubezpieczyciela i zaproszenie za tydzien, na naprawę. Mimo że koszt warsztatu wychodził wyższy, powiedzieli mi ze to już ich użeranie się z ubezpieczycielem o zwrot całości kosztów naprawy.
  8. > Jak auto na CANIe to raczej bez kodu bedzie chodzic. Gość juz zbanowany, wątek raczej można zamknąć, bo autor i tak tego nie przeczyta.
  9. marekpast odpowiedział pirania_slon na temat - Motokącik
    [...] > A moze ktoś pomoże go rozkodować? jak rozkodować VIN Opel
  10. > A czy w ogóle coś dostanę patrząc na to że to po prostu zwykła, stara WSK-a ? > Rocznik to 73 ale została lekko zmodyfikowana przez poprzedniego właściciela. To powiedz dodatkowo, że to model UNIKATOWY - historyczny - 73 rocznik . I naprawiaj może w serwisie bezgotówkowo z kasy z Ubezpieczenia tego gościa z opcją doprowadzenia go do stanu oryginalnego w jakim był przed wypadkiem.
  11. Brać papiery od Policji i zgłaszać. Z którego roku ta WSK?
  12. Ech, a tak blisko było by zarobic kolejne 15 punktów, ale szmaciarz Vettel albo miał źle bolid ustawiony albo coś cienko z jego tempem że Bottasa nie potrafił wyprzedzić, i szkoda tej awarii hamulców w ostatnich okrążeniach w merolach (pod względem moich punktów - bo dla wyścigu to lepiej, tylko nakręcało adrenalinę i widowiskowość). I brawo dla IceMen-a za wyśmienitą jazdę.
  13. Ja tam się nastawiam na dobre widowisko bez preferencji, kto stawia że Maldonado zagrzebie sie na pierwszych okrązeniach w pułapke piaskową?
  14. > No zapowiada się ciekawy wyścig. Zarówno w czołówce jak i o miejsca 8-10 Az sie nie mogę doczekać, o to jeszcze 20kilka godzin.
  15. marekpast 1. Ham 2. Ros 3. Rai 4. Vet 5. Bott 6. Mas 7. Ric 8. Nasr pp. Ham
  16. Drugi trening juz ustawia stawkę wg znanego schematu. Oby tylko tor na wyscig nie był tak zawiany/brudny jak teraz, gdy chyba każdy kierowca zaliczył wyjazd poza linię wyscigu. Poz. Kierowca Zespół Czas Okr. 1 N.Rosberg Mercedes 1:34.647 31 2 L.Hamilton Mercedes 1:34.762 33 3 K.Raikkonen Ferrari 1:35.174 30 4 S.Vettel Ferrari 1:35.277 26 5 V.Bottas Williams 1:35.280 36 6 D.Ricciardo Red Bull 1:35.449 27 7 P.Maldonado Lotus 1:35.474 34 8 F.Nasr Sauber 1:35.793 27 9 D.Kwiat Red Bull 1:35.883 23 10 F.Massa Williams 1:35.884 35 11 M.Ericsson Sauber 1:36.148 34 12 F.Alonso McLaren 1:36.191 22 13 R.Grosjean Lotus 1:36.334 31 14 C. Sainz Toro Rosso 1:36.471 32 15 N.Hulkenberg Force India 1:36.805 30 16 M.Verstappen Toro Rosso 1:36.917 26 17 S.Perez Force India 1:37.062 33 18 W.Stevens Manor 1:39.131 21 19 J.Button McLaren 1:39.209 15 20 R.Merhi Manor 1:40.592 26
  17. I po pierwszym treningu co kombinuje mercedes? testowali srednia mieszankę na długich prostych? I w końcu jakis dobry wynik McLaren-a Poz. Kierowca Zespół Czas Okr. 1 K.Raikkonen Ferrari 1:37.827 13 2 S.Vettel Ferrari 1:38.029 12 3 V.Bottas Williams 1:38.390 23 4 C. Sainz Toro Rosso 1:38.447 14 5 D.Ricciardo Red Bull 1:38.455 17 6 M.Verstappen Toro Rosso 1:38.504 22 7 F.Alonso McLaren 1:38.598 18 8 F.Nasr Sauber 1:38.628 17 9 D.Kwiat Red Bull 1:38.661 17 10 F.Massa Williams 1:38.790 21 11 S.Perez Force India 1:38.793 15 12 P.Maldonado Lotus 1:38.842 23 13 N.Hulkenberg Force India 1:39.187 20 14 J.Palmer Lotus 1:39.283 31 15 N.Rosberg Mercedes 1:39.293 23 16 L.Hamilton Mercedes 1:39.532 22 17 M.Ericsson Sauber 1:39.534 21 18 W.Stevens Manor 1:42.973 12 19 R.Merhi Manor 1:44.265 15 20 J.Button McLaren -:--.--- 2
  18. F1 przyspiesza, juz w ten weekend kolejne GP wyscig nocny, w ubiegłym roku pamiętam, że stanowił jeden z najlepszych wyścigów w sezonie GP Bahrajnu 17 kwietnia (Piątek) 13:00 - 14:30 #1 trening 17:00 - 18:30 #2 trening 18 kwietnia (Sobota) 14:00 - 15:00 Trening 17:00 Kwalifikacje 19 kwietnia (Niedziela) 17:00 Wyścig
  19. marekpast 1. Ham 2. Ros 3. Vet 4. Rai 5. Mas 6. Bott 7. Vers 8. Nasr pp. Ham
  20. > Pompa działa, bo widać ruch wody pod korkiem... A jesteś pewny że to termostat ie otwiera? Zdarzyło mi się to w drodze, po 60km od domu gdy stanąłem na chcwilę na skrzyżowaniu i się zorientowałem jak zagotowałem. W trasie było ok. Okazało się że duży wentylator sie nie włączał, w czasie jazdy owiewało silnik i utrzymywał temperaturę ale jak stanałem.... Na szczęscie znalazłem mechanika-elektryka-magika niedaleko miejsca postoju, jak silnik przestygł podjechałem do niego, on dwa druty, żarówka i pokazał gdzie nie dochodzi masa. Po zmasowaniu wentylatora chodził dobrze kilka lat aż do czasu jak poszedł na zyletki.
  21. > Wyścig On board > http://leavemealone.hu/post-1091-Nezd_vissza_a_teljes_Malaj_futamot__Belso_kameras_felvetelek.html Najlepszego
  22. marekpast 1. Ham 2. Ros 3. Rai 4. Vet 5. Mas 6. Bott 7. Kwiat 8. Ric pp. Ham
  23. > nie da się tego czytać co piszesz chłopie zastanów się ile to 30 sekund a ile naprawdę trwa > wyprzedzanie tira tirem, nie chce mi się liczyć bo matematycznie da się to wyliczyć ale > prawda jest taka że nie powinni tego robić i tyle. to ja Ci wyliczę, jeśli różnica prędkości wynosi ~5km/h to wychodzi że jest to ok. ~1,4 m/s podziel zsumowane długości TIRów przez tą wartość i będziesz wiedział ile trwa.
  24. > A w ogóle - to jest zapotrzebowanie ? JEST zapotrzebowanie!!!
  25. > Hej, > potrzebuję schematu obrotomierza - nie za bardzo mi działa obrotek w liczniku UTD (przerobiony pod > benzynę) i chcę dojść co jest nie tak... Jak znajdę to wstawię. Trochę mam tego na starym lapku.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.