-
Dyskretny wideorejestrator
Powiedź mi, czy w zestawie jest jeden czy dwa uchwyty?
-
Dyskretny wideorejestrator
Podłączę się pod temat. Szukam czegoś i chyba najlepszy stosunek cena/jakość nagran ma 70mai A400. Jednak ja mam dwa auta i to służbowe, prędzej czy później będą zmieniane. A jeździmy głównie jednym z nich. Jakie rozwiazanie będzie najlepsze by w każdym z nich mieć kamerę wtedy kiedy się nimi jedzie, oczywiście poza kupnem dwóch sprzętów. Idealnie byłoby mieć wideorejestrator na przyssawke i np kupić drugi uchwyt, kabelek i tylko kamerke przekładać miedzy autami. która z takich małych kamer moze być na przyssawke? edycja, ok Garmin mógłby być na drugim uchwycie, bo dość łatwo się go z niego ściąga...
-
Naszło mnie na zmianę auta.
Koleżanka ma podobne założenia i dla niej najlepsza jest KIA Xceed, ale widzę, że u Ciebie odpadła. Arkana wg mnie całkiem fajna opcja, duży kufer i wg mnie przestronniejsza od Megane, ale drogawa... Kadjar?
-
terminy odbioru samochodów - coś sie zmieniło?
Ostatnio byłem w salonach doradzać koleżance przy wyborze auta. Kia Xceed ponoć do 6 miesięcy, automat trochę wydłuża termin oczekiwania. Renault deklaruje się, że produkcja marzec, dostawa kwiecień.
-
Golf 8 i jego problemy
Potwierdzam, w firmie 8x nowa Octavia i już w trzech tak było. Jedna po weekendowym postoju zdechła, druga po tygodniowym ale hitem była trzecia, która tylko zjechała z lawety po dostawie od dilera i na drugi dzień zdechła 😄
-
Skoda Fabia 2022
Nie wiem, ale jednak to jeden z najpopularniejszych modeli w PL, przejrzałem różne fora i cisza
-
Skoda Fabia 2022
To auto firmowe więc akurat cena tu nie gra roli. Chodzi o użytkowanie, ale o dziwo do tej pory nie widzę prywatnych opinii użytkowników nowej Fabii...
-
Skoda Fabia 2022
Mając drugie duże i wygodne auto w domu... jednak lepiej wyposażona i nowa Fabia, niż używany Golf w biedniejszej wersji
-
Skoda Fabia 2022
Kombiaka nie będzie.
-
Skoda Fabia 2022
ja mam wybór kilkuletni Golf 7 vs. nowa Fabia Posiedziałem sobie w salonie w takiej Fabii i calkiem dobre wrażenie robi z miejsca kierowcy. Bagażnik też spory, 380l.
-
Skoda Fabia 2022
nie sądzę, żeby Ambition na 15 alu robił jakiś szał, ale mam nadzieję, że będzie się przyjemnie jeździło. Miałem wybór, Golf VII kombi po kimś, czyli kilkuletni z przebiegiem znacznym, albo nówka Fabia. Golf 1.6 TDI 115 KM, Fabia 1.0 TSI 95 KM. Głównie na dojazdy do roboty chyba lepsza będzie Fabia, wyposażenie lepsze niż Golf, ma np. tempomat, podgrzewane fotele, smartlink, line assist.
-
Skoda Fabia 2022
Akurat 3 szt. mamy dostać w lutym, zamówione... jakoś w lato chyba.
-
Skoda Fabia 2022
Czekam na nową Fabię jako auto służbowe. Widzieliście to gdzieś na żywo, na drogach? Miał ktoś styczność? Pytam z ciekawości, co to przyjedzie.
-
Wybór nowego hatchback'a. Mercedes vs ... no właśnie co?
Dacia Duster to chyba wielkościowo takim kompakt...? czy się mylę? Jak nie ma gdzie parkować Dusterem to będzie miał gdzie Gulią... ciekawe. Jakiegoś wypasonego B klase bym kupił, np Yaris hybryda albo Clio, Pug 208? Polo i Ibiza są bardzo przestronne a 1.0 TSI mało palą. Ciut większa Scala, przestronność wystarczająca i spory ma bagażnik, doposażyć na max
-
185/50R16 - nietypowy rozmiar, co wybrać?
Zamówiłem Falkeny za 1234 zł z wysyłką, DOT 21 r. Zobaczymy