Zawartość dodana przez centoadam
-
Brak kierunkowskazów
> patrzac od przodu wylacznika to z prawej strony:czarny,brazowy,niebiesko-czarny,niebiesko-bialy a z > lewej:niebieski,pomaranczowo-czarny,niebiesko-czarny,rozowo-czarny Kolego wielkie dzięki w jednej kostce przewody były ok a w drugiej pomieszane bo ktoś tam coś majstrował. ułożyłem w odpowiedniej kolejności, podłaczyłem fioletowy przy radiu i jest ok:) jeszcze raz bardzo dziękuję
-
Brak kierunkowskazów
> czy ktoś mógłby mi sprawdzić ułożenie przewodów w kostkach (kolorami) co idą > raczej nie za trudne tylko ciagle zapominam sprawdzic ale tak: > patrzac od przodu wylacznika to z prawej strony:czarny,brazowy,niebiesko-czarny,niebiesko-bialy a z > lewej:niebieski,pomaranczowo-czarny,niebiesko-czarny,rozowo-czarny dzieki serdeczne kolego jutro, góra pojutrze po pracy zerknę do tego i dam znać czy poładowane
-
Brak kierunkowskazów
widzę że zadałem zdecydowanie za trudne pytanie więc zapytam inaczej: czy ktoś mógłby mi sprawdzić ułożenie przewodów w kostkach (kolorami) co idą do włącznika świateł awaryjnych? z góry dzieki
-
Brak kierunkowskazów
dziś zerknąłem i sytuacja wygląda tak: przewód przy radiu fioletowy był odłaczony od czerwono-zielonego, niestety przy próbie ich złączenia robi się zwarcie wyjąłem włącznik awaryjnych i okazało się że dwa przewody są zmostkowane. po usunięciu "mostka" nadal jest zwarcie... podejrzewam że w kostce przy włączniku awaryjnych są źle ułożone przewody ponieważ ktoś tu zaglądał (przewody w jednej z kostek nie trzymają sie w kostce). podsumowując: do włącznika awaryjnych idzie dwie kostki i teraz prośba czy mógłby ktoś poratować informacją jaka jest kolejność przewodów w kostkach (kolorami)? od tego zacznę... mile widziany schemat instalacji kierunkowskazów- jeśli przewody okaże sie że są dobrze to będę szukał w instalacji z góry wielkie dzieki prosze o pomoc
-
Brak kierunkowskazów
> te dwa kable musza byc tak jak w oryginale razem spiete okej dzięki, zobaczę to dziś wieczorem
-
Brak kierunkowskazów
tak CC. sprawdzę jutro czyli fioletowo-czarny przewód przy radiu powinien oryginalnie mieć stały "+" z czerwono-zielonego (grubszego) przewodu co służy do podłączenia radia?
-
Brak kierunkowskazów
> Wini - sprawdź - wymień wyłącznik świateł awaryjnych. Tam odbywa się główna "dystrybucja prądu" na > kierunki (prąd "za stacyjką) lub na awaryjne (prosto z aku) sorki za odgrzanie kotleta co nalezy sprawdzić w wyłączniku ew. co należy w nim naprawić żeby był sprawny (podawał napiecie na kierunkowskazy)?? bezpieczniki OK, brakuje "+" na przerywaczu. po podaniu plusa na przerywacz kierunki są więc domniemam że włącznik awaryjnych nie podaje "plusa po zapłonie" na przerywacz... z góry dzieki za pomoc
-
Jakie dystanse do felg Mangels ?
ja mam mattigi tak samo szerokie i to samo et. przód 10mm (minimum) ale wtedy nie bedzie centrowania jak napisał przedmówca tył 5mm bez ruszania wahacza - jest 2 mm luzu miedzy rantem felgi a wahaczem
-
Felgi mattig
nie chodzi o nadkola bo to kawałek plastiku i zawsze mozna go wyjąć. chodzi koledze o ranty metalowe błotnika, bo felga jest szeroka i opona moze trafiać prosto w rant przez co ociera bo kolo nie moze sie chować wewnątrz błotnika.
-
Montaż wspomagania do Seicento golasa.
> No tak ale są też osoby które nie mają kilku dni na dopasowywanie, mierzenie, sprawdzanie i po > prostu korzystają z gotowca który umożliwia im wykonanie roboty w pare godzin bez żadnych > przystanków. Nie rozumiem czemu to jest tu tak piętnowane. moim zdaniem dlatego że nie musiałeś wcale powielać tego dzieła które masz w domu, wystarczyło żebyś po swojemu podzielił sie informacjami tu skoro założyłeś wspomaganie i niby wiesz jak... a ty sie jeszcze burzysz - chcesz informacji a sam sie nimi nie dzielisz a twój kolega co handluje poradnikiem to też chyba troche przesadził... ameryki nie odkrył bo nie jeden user na AK już wspomaganie założone i sie nim cieszy, jak chce sie dorobić niech zakopie w ziemi moze ktoś za 100-200lat wykopie i uzna za conajmniej jakieś zagubione dzieło literackie albo tam co innego
-
Montaż wspomagania do Seicento golasa.
> Mnie zawsze zastanawiało, czy do Seja ze wspomaganiem nie pasuje zwykła przekładnia? > Zwykła ma więcej obrotów kołem kierownicy pomiędzy skrajnymi punktami. Ale co to przeszkadza? > Czy fizycznie się czymś różni, co uniemożliwia zamontowanie do niej wspomagania? pasuje fizycznie zwykła. owszem ma ciut mniej obrotu na kole kierownicy jak piszesz, często jest poszukiwana do sportu właśnie dlatego że jest "krótsza" pisze gostkowi co było innego niż w wersji bez wspomy bo chyba nie ogarnia tematu a tak to już coś więcej będzie wiedział
-
Montaż wspomagania do Seicento golasa.
zapomniałes o przekładni. da sie wiązke dorobić tylko ciekawe skąd weźmiesz kostki które wpina sie do sterownika i silnika?
-
126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?
gościu super bolid będzie nie załamuj sie,a po odpoczynku buduj dalej poważanko dla Ciebie pozdro