Zawartość dodana przez centoadam
-
kod lakieru fsm
> Popatrz na zdjęcia cc centoadama z tegorocznego CZ - on ma niebieską budę (co prawda w mataliku) i > pomalowane progi w kolor . tak to wygląda przy niebieskim kolorze:
-
Wahacze BBM
> tym odlanym logiem koleczka, ale jesli sie da to bym je bral. znaczy jakie? SWAG? bo też bede musiał zakupić... co wogóle najlepiej szukać bo w temacie przewinęło sie wiele nzaw producentów a i w tym archiwalnym temacie o wahaczach niewiele wynika
-
z serii co to za wtyczka?
> Wygląda mi to na główne zasilanie wiązki silnikowej ( z aku przez to złacze wędruje do dwóch > bezpeczników które są koło przekażnika przy kompie) tak może to być też od tego - u DEV'a był robiony swap wiec ktoś mógł taką kostkę uzyć właśnie do pobrania stałego "+" u mnie w CC 900 z '96roku była taka sama kostka i przez nią zasilana była pompa paliwa - teraz jest nie wykorzystana bo siadzi motor na gaźniku
-
z serii co to za wtyczka?
moim zdaniem do pompy paliwa - mam u siebie taką samą
-
Wymiana na jaką skrzynkę ?
skrzynia + wybierak od SC, kosz biegów z linkami do skrzyni C514, sprzegło+łożysko wyciskowe, podpory mocowania linek na skrzyni, półosie z kielichami, łapa boczna czyli banan alu, łapa tylna, oczywiscie nie zapomnij o daniu dystansów bo koło lewe bedzie ocierało przy skrecie o skrzynie (jak napisane było we wcześniejszych postach) ceny - chyba najlepiej allegro sobie luknąc bo są różne zależnie od stanu
-
Wymiana na jaką skrzynkę ?
> czasu lepszego niż na paliówce nie osiągniesz ale czy do mojej z 1 posta osiągnę? > Jedni piszą że skrzynkę z palio inni że ze stilo. > Mam już mętlik. > Pewnie jest tak iż jakąkolwiek wezmę to i tak będzie lepsza niż moja. > Moje mody o których myślę w przyszłym roku to wałek 260, det3 może porting głowicy 1.2. na Twoim jak i na swoim miejscu bym wzią 6stkę ze stilo zdecydowanie.
-
Wymiana na jaką skrzynkę ?
> Do pI chyba trzeba stalowego i do tego trzeba dospawac jedno mocowanie bo nie pokrywa sie w skrzyni jest dokładnie jak piszesz a jak jest w przypadku skrzyni ze stilo: są otwory pod alu banana?
-
Wymiana na jaką skrzynkę ?
> 6 speed ze Stilo też planuje zakupić, pytanie brzmi co potrzebuje, żeby się przesiąść z eskowej na > 6 speed Stilo. Pacjent Sej. o ile skrzynia 6 ze stilo ma 3 otwory pod alu banana skrzyni to nic nie potrzebujesz. ja jak zakładałem 6stkę z P I to nie było otworów pod alu banana i musiałem dokupić stalowego banana który przykręca sie do skrzyni w innych miejscach. > Wiem, że trzeba dystansu sporo, pytanie kolejne jakie ET przy > jakiej szerokości felgi musze osiągnąć, żeby to zmieścić?? przy 5.5J et 15-20 (dokładnie nie pamietam jak sie myle proszę o poprawienie) ale to też zależy od opony jaka jest na feldze ponieważ ociera nie felga a opona o wiekszy dekielek w skrzyni 6biegowej
-
Wydech
przepraszam mogłem od razu rzucić linka http://www.rk.com.pl/
-
Wydech
ja u niedziałka kupiłem rurę prostą i dociąłem odpowiednią długość oraz ładnie wspawałem. niestety sprzedają tylko w dwumetrowych kawałkach ale cena jest dobra wiec warto kupić bo zostaje na zapas > Witam pany jest sobie sporting 1.1 spi 98 rok. Zamiast kata jest wspawana rurka reszta układu > seria. Łącznik elastyczny powoli kączy żywot i chciałbym go wymienić i za nim wspawać jeden > kawał (teraz są trzy kawałki od plecionki dalej rurka zamiast kata i znowu rurka potem już > leci środkowy i kącowy jak fabryka dała ) rury który dalej połączy się z seria żeby to jakoś > wyglądało. Wiecie może gdzie nabęde taki diwajs? Ewentualnie ktoś jest w stanie wykonać taki > bajer?
-
Giełda Opla Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień-Maj 2014
sprzedam sprężyny oryginalne tylne używane do: -corsa C, cena 20zł/szt -astra J, cena 20zł/szt
-
Felgi abarth 14-stki.(sc) jakie opony do nich ?
> W CC było w zależności od silnika > Silnik 700: 135/70 R13 lub 145/70 R13 > Silnik 900: 145/70 R13 lub 155/65 R13 > Silnik 1100: 155/65 R13 lub 165/55 R13 > A w Seicento : > 155/65 R13 lub sporting/abarth 165/55R13, 175/50R14) no i w sc900 >> 145/70r13 też były (debica vivo)
-
skrzynia punto 13x64 montaż
> oki dystanse są tylko resztę muszę nabyć a czy nie da się przespawać tej kulki na wybieraku żeby > został z punto 6 może macie jakieś foty? oczywiście że sie da ale trzeba przypatrzeć sie na ori wybieraku z cento w którym miejscu ma być kulka z fotami cieżko u mnie
-
skrzynia punto 13x64 montaż
> Witam.Co będę potrzebował do zamontowania skrzyni 6 z punto do cc. > Mam silnik 1.2 8v skrzynie z cs van więc półośki na pewno ale czy podejdą z punto z skrzyni 5b czy > muszę szukać z cc sporting bo mam takie z punto. sprzęgło zostaje? i łapa jak? mile widziane > fotki dzięki z góry jak nie masz skrzyni c 514: półośki (z kielichami!) z CC/SC 1.1 z 514stki (na suchych półosiach) łapopoducha CCS wybierak z C514 z cento+linki i kosz zmiany biegów sprzegło linka sprzegła do 514stki np CCS jak masz skrzynie c514: ze starej skrzyni przekładasz wybierak do 6speeda pólosie całe ze swojego łapa podpasuje linka zostaje spzegło zostaje PS jak nie masz dystansów to koła przy skrecie w prawo będą ocierać o wiekszy dekielek skrzyni wiec dystanse lub felgi o innym ET tez sie przydadzą
-
soczewki valeo
> ps.za cały komplet dałem 140zł > można zazdraszczać no ok cena dobra ale teraz pochwal sie gdzie kupiłeś to też bym zanabył
-
SC - wydech 900 a 1100
> Czyli rozumiem że długość, haki itd też są identyczne ? długość i haki miedzy sc900 i sc1100 sa takie same. czasem jak zamiennik jest źle wykonany to tak średnio pasuje (czyt. czasem za blisko baku, lub rura jest w ciut innym miejscu z tyłu pod zderzakiem) bo np, rura ma źle dogięte kąty, ale teoretycznie tak czy siak ma pasować
-
Wiekszy hamulec przod
dziękuję kolegom za pomoc
-
SC - wydech 900 a 1100
> 900 ma mniejszą średnice wydechu w CC owszem jest roznica, ale w SC ja montowałem do 1,1 tłumik z 900 i pasi... tyle ze nie ma tego tłumiczka w srodku ale to akurat nie przeszkadza
-
Wiekszy hamulec przod
witam, pisze tu zeby nie zakładać nowego tematu: czy orientuje sie ktoś z Was czy do Bravy 1.2 wejdą felgi 13stki przykładowo od Punto? pytam bo mam zimówki 13' a seryjnie na Bravie są 14'. z góry dziekuje za kazde info
-
Głośniki do Bravo.
dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc
-
Głośniki do Bravo.
witam, przepraszam za wykopanie tego tematu chciałbym zasięgnąć pomocy odnośnie tego jakie głośniki idą do Fiata Bravy '99 na tył żeby nic nie rzeźbić (przykręcić i git) jakość dzwieku nie musi powalać (reszta głosników seryjna) chcę założyć z tyłu żeby lepiej rozłożyć dźwięk (chyba ze ktoś ma coś takiego co by pasowało P&P to mogę za nieduże $ odkupić) z góry dzieki pozdrawiam wszystkich
-
Bak w 900 a w 1100 - różni się???
a ja mam troszke inne pytanie: czy te problemy nie wynikają z tego ze moze jest to tani źle wykonany zamiennik "oszczędnościowo wykonany" i z tego faktu wynika że wymiary nieco odbiegają od oryginału ...
-
Wentylator chłodnicy CC
bedzie pasował od 700 też tylko stelaż zostawiasz z 1.1, wtyczka taka sama idzie czyli P&P. jak byś miał chłodnice ze stelażem od 900ty to byś silniczka od 1.1 nie włożył w stelaż ponieważ wtedy w stelażu jest mniejsza dziura wytłoczona na silniczek (ja tak własnie miałem że w CC899 silniczek zaniemógł i miałem zapasowy z 1.1 i nie można było go włożyć w stelaż - chociaż same śruby mocujące by podeszły bez problemu - widocznie w 1.1 średnica silniczka była troszke wieksza i wiekszy otwór w stelażu)
-
wymiana świec i kabli - seicento 1100
a jakie przewody z zamiennika można zamontować zeby były sensowne? czy tylko oryginał?
-
brak iskry cc899 weber
jaka w końcu była przyczyna ? czujnik? czemu tak czesto leci - coś nie tak...