Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

centoadam

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez centoadam

  1. > Popatrz na zdjęcia cc centoadama z tegorocznego CZ - on ma niebieską budę (co prawda w mataliku) i > pomalowane progi w kolor . tak to wygląda przy niebieskim kolorze:
  2. > tym odlanym logiem koleczka, ale jesli sie da to bym je bral. znaczy jakie? SWAG? bo też bede musiał zakupić... co wogóle najlepiej szukać bo w temacie przewinęło sie wiele nzaw producentów a i w tym archiwalnym temacie o wahaczach niewiele wynika
  3. > Wygląda mi to na główne zasilanie wiązki silnikowej ( z aku przez to złacze wędruje do dwóch > bezpeczników które są koło przekażnika przy kompie) tak może to być też od tego - u DEV'a był robiony swap wiec ktoś mógł taką kostkę uzyć właśnie do pobrania stałego "+" u mnie w CC 900 z '96roku była taka sama kostka i przez nią zasilana była pompa paliwa - teraz jest nie wykorzystana bo siadzi motor na gaźniku
  4. moim zdaniem do pompy paliwa - mam u siebie taką samą
  5. skrzynia + wybierak od SC, kosz biegów z linkami do skrzyni C514, sprzegło+łożysko wyciskowe, podpory mocowania linek na skrzyni, półosie z kielichami, łapa boczna czyli banan alu, łapa tylna, oczywiscie nie zapomnij o daniu dystansów bo koło lewe bedzie ocierało przy skrecie o skrzynie (jak napisane było we wcześniejszych postach) ceny - chyba najlepiej allegro sobie luknąc bo są różne zależnie od stanu
  6. > czasu lepszego niż na paliówce nie osiągniesz ale czy do mojej z 1 posta osiągnę? > Jedni piszą że skrzynkę z palio inni że ze stilo. > Mam już mętlik. > Pewnie jest tak iż jakąkolwiek wezmę to i tak będzie lepsza niż moja. > Moje mody o których myślę w przyszłym roku to wałek 260, det3 może porting głowicy 1.2. na Twoim jak i na swoim miejscu bym wzią 6stkę ze stilo zdecydowanie.
  7. > Do pI chyba trzeba stalowego i do tego trzeba dospawac jedno mocowanie bo nie pokrywa sie w skrzyni jest dokładnie jak piszesz a jak jest w przypadku skrzyni ze stilo: są otwory pod alu banana?
  8. > 6 speed ze Stilo też planuje zakupić, pytanie brzmi co potrzebuje, żeby się przesiąść z eskowej na > 6 speed Stilo. Pacjent Sej. o ile skrzynia 6 ze stilo ma 3 otwory pod alu banana skrzyni to nic nie potrzebujesz. ja jak zakładałem 6stkę z P I to nie było otworów pod alu banana i musiałem dokupić stalowego banana który przykręca sie do skrzyni w innych miejscach. > Wiem, że trzeba dystansu sporo, pytanie kolejne jakie ET przy > jakiej szerokości felgi musze osiągnąć, żeby to zmieścić?? przy 5.5J et 15-20 (dokładnie nie pamietam jak sie myle proszę o poprawienie) ale to też zależy od opony jaka jest na feldze ponieważ ociera nie felga a opona o wiekszy dekielek w skrzyni 6biegowej
  9. centoadam odpowiedział marcin91xxx na temat - Centomania
    przepraszam mogłem od razu rzucić linka http://www.rk.com.pl/
  10. centoadam odpowiedział marcin91xxx na temat - Centomania
    ja u niedziałka kupiłem rurę prostą i dociąłem odpowiednią długość oraz ładnie wspawałem. niestety sprzedają tylko w dwumetrowych kawałkach ale cena jest dobra wiec warto kupić bo zostaje na zapas > Witam pany jest sobie sporting 1.1 spi 98 rok. Zamiast kata jest wspawana rurka reszta układu > seria. Łącznik elastyczny powoli kączy żywot i chciałbym go wymienić i za nim wspawać jeden > kawał (teraz są trzy kawałki od plecionki dalej rurka zamiast kata i znowu rurka potem już > leci środkowy i kącowy jak fabryka dała ) rury który dalej połączy się z seria żeby to jakoś > wyglądało. Wiecie może gdzie nabęde taki diwajs? Ewentualnie ktoś jest w stanie wykonać taki > bajer?
  11. sprzedam sprężyny oryginalne tylne używane do: -corsa C, cena 20zł/szt -astra J, cena 20zł/szt
  12. > W CC było w zależności od silnika > Silnik 700: 135/70 R13 lub 145/70 R13 > Silnik 900: 145/70 R13 lub 155/65 R13 > Silnik 1100: 155/65 R13 lub 165/55 R13 > A w Seicento : > 155/65 R13 lub sporting/abarth 165/55R13, 175/50R14) no i w sc900 >> 145/70r13 też były (debica vivo)
  13. > oki dystanse są tylko resztę muszę nabyć a czy nie da się przespawać tej kulki na wybieraku żeby > został z punto 6 może macie jakieś foty? oczywiście że sie da ale trzeba przypatrzeć sie na ori wybieraku z cento w którym miejscu ma być kulka z fotami cieżko u mnie
  14. > Witam.Co będę potrzebował do zamontowania skrzyni 6 z punto do cc. > Mam silnik 1.2 8v skrzynie z cs van więc półośki na pewno ale czy podejdą z punto z skrzyni 5b czy > muszę szukać z cc sporting bo mam takie z punto. sprzęgło zostaje? i łapa jak? mile widziane > fotki dzięki z góry jak nie masz skrzyni c 514: półośki (z kielichami!) z CC/SC 1.1 z 514stki (na suchych półosiach) łapopoducha CCS wybierak z C514 z cento+linki i kosz zmiany biegów sprzegło linka sprzegła do 514stki np CCS jak masz skrzynie c514: ze starej skrzyni przekładasz wybierak do 6speeda pólosie całe ze swojego łapa podpasuje linka zostaje spzegło zostaje PS jak nie masz dystansów to koła przy skrecie w prawo będą ocierać o wiekszy dekielek skrzyni wiec dystanse lub felgi o innym ET tez sie przydadzą
  15. > ps.za cały komplet dałem 140zł > można zazdraszczać no ok cena dobra ale teraz pochwal sie gdzie kupiłeś to też bym zanabył
  16. > Czyli rozumiem że długość, haki itd też są identyczne ? długość i haki miedzy sc900 i sc1100 sa takie same. czasem jak zamiennik jest źle wykonany to tak średnio pasuje (czyt. czasem za blisko baku, lub rura jest w ciut innym miejscu z tyłu pod zderzakiem) bo np, rura ma źle dogięte kąty, ale teoretycznie tak czy siak ma pasować
  17. dziękuję kolegom za pomoc
  18. > 900 ma mniejszą średnice wydechu w CC owszem jest roznica, ale w SC ja montowałem do 1,1 tłumik z 900 i pasi... tyle ze nie ma tego tłumiczka w srodku ale to akurat nie przeszkadza
  19. witam, pisze tu zeby nie zakładać nowego tematu: czy orientuje sie ktoś z Was czy do Bravy 1.2 wejdą felgi 13stki przykładowo od Punto? pytam bo mam zimówki 13' a seryjnie na Bravie są 14'. z góry dziekuje za kazde info
  20. dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc
  21. witam, przepraszam za wykopanie tego tematu chciałbym zasięgnąć pomocy odnośnie tego jakie głośniki idą do Fiata Bravy '99 na tył żeby nic nie rzeźbić (przykręcić i git) jakość dzwieku nie musi powalać (reszta głosników seryjna) chcę założyć z tyłu żeby lepiej rozłożyć dźwięk (chyba ze ktoś ma coś takiego co by pasowało P&P to mogę za nieduże $ odkupić) z góry dzieki pozdrawiam wszystkich
  22. a ja mam troszke inne pytanie: czy te problemy nie wynikają z tego ze moze jest to tani źle wykonany zamiennik "oszczędnościowo wykonany" i z tego faktu wynika że wymiary nieco odbiegają od oryginału ...
  23. bedzie pasował od 700 też tylko stelaż zostawiasz z 1.1, wtyczka taka sama idzie czyli P&P. jak byś miał chłodnice ze stelażem od 900ty to byś silniczka od 1.1 nie włożył w stelaż ponieważ wtedy w stelażu jest mniejsza dziura wytłoczona na silniczek (ja tak własnie miałem że w CC899 silniczek zaniemógł i miałem zapasowy z 1.1 i nie można było go włożyć w stelaż - chociaż same śruby mocujące by podeszły bez problemu - widocznie w 1.1 średnica silniczka była troszke wieksza i wiekszy otwór w stelażu)
  24. a jakie przewody z zamiennika można zamontować zeby były sensowne? czy tylko oryginał?
  25. centoadam odpowiedział raf7 na temat - Centomania
    jaka w końcu była przyczyna ? czujnik? czemu tak czesto leci - coś nie tak...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.