Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kubapies

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kubapies

  1. Witam mierze się z zamiarem kupna już jakiś czas , czy ktoś z was oglądał tą sztukę http://otomoto.pl/show?id=C31376775
  2. kubapies odpowiedział kubapies na temat - Tipo, Croma, Tempra
    Czy examiner wykryje ewentualnie zamontowany rezystor lub emulator ?
  3. Mam zamiar kupic crome , ogladalem dzis jedna i zastanawia mnie jeden fakt . Na slupkach w srodku sa 4 x logo air bag usilnie podwazany wkretamiem , czy ktos tam gmeral przy poduszkach czy jest tam cos innego ?
  4. http://djlj24.fm.interia.pl/ Sterowanie mam z kostki C 6 pin , i żadnych puknięć od tamtej pory nie mam . Wzmacniacz działa tak za każdym razem .
  5. Wszystko zależy jak masz podłączone sterowanie subem , z ori radia jest wyjście po mini din do firmowego suba . Nie pamiętam który to jest ale w necie spokojnie znajdziesz , załącza z małym opóźnieniem i nie ma walnięcia w głośnik .
  6. czy silniczki do podnoszenia szyb są identyczne , czy są różnice pomiędzy L/P , przód /tył , 5D / 3D ?
  7. > Manetka to nic innego jak zbiór wyłączników i rezystorów. nie wiedziałem że oporniki tam są , zamontowałem na krótko 3 przyciski zwierne , 1 włą/wył i wszystko śąmiga .
  8. > i autostrady za swoje wybudowali, a mogli poczekać, taraz by zrobili za unijną kasę Zrobili za swoje i kasa za autoatrdy do ich kieszeni 800 km= 200 zł Ale warto dla takiej pogody , polacy co teraz przyjechali to płakali na pogode w Bielsku , lecz chyba nie tylko tam tak " gorąco " było . Pozdro z cro :-)
  9. dzięki , odkręciłem silnik i dopchnąłem szybę do góry a potem silnik na miejsce myślę że będzie trzymać , potem wymiana silnika
  10. chyba doszedłem co jest , podłączyłem na krótko i silnik nie działa pytanie jak podnieść szybę do samej góry ponieważ wyjeżdżamy w piątek rano
  11. to zrobiłem razem z bezpiecznikami potem komfort pod kanapą niepokoi mnie brak błędu przy ściąganiu prawej wtyczki .
  12. witam , pacjent jtd 115 SW prawa tylna szyba nie podnosi się i nie opuszcza po odpięciu od modułu komfortu pod kanapą po prawej stronie pojawia się błąd , a gdy odepnę lewą nic się nie dzieje ? gdzie szukać i co rozbebeszać ? ps. szuajkę przerobiłem i nic konkretnego nie znalazłem , jak ktoś ma wiedzę to proszę o radę
  13. kubapies odpowiedział kubapies na temat - Stilo
    > przy mniej więcej tych obrotach przy niesprawnym egr było takie jakby szarpanie przy > przyspieszaniu, można nazwać lagiem Dzięki za pomoc , takie szarpanie też u mnie występowało więc sprawdzę EGR ,a jeśli to nic nie pomoże to zobaczę overbost . Spróbuje sczytać błędy .
  14. kubapies dodał temat w Stilo
    Pytanie czy da radę wymontować overbost od góry , bez ściągania osłony silnika . Odpala i to nie za pierwszym i nie chce wchodzić na obroty , EGR czyszczony latem profilaktycznie i śmigał .
  15. Witam mam pytanie tyczące się tematu , ile przejadę autem bez sprężarki ( czyli paska na alternatorze ) i czy będę miał wtedy wspomaganie .
  16. 4TSM to jest chyba najlepsze rozwiązanie ponieważ jest dodatkowe zabezpieczenie 10 min. które wystarczy do dogrzania autka podczas jazdy a firma ASE jest chyba jedyną która coś takiego produkuje . Szkoda tylko że nie mam możliwości wykonania takiego trójnika i muszę kombinować z jakimiś bimetalem w zabezpieczeniu .
  17. Czy ten przekaźnik bistabilny występuje tylko w firmie ASE
  18. > Rok leżała manetka, w końcu wczoraj i dzisiaj pracowałem nad > montażem. Mam wszystko połączone poza jednym (plus 12V) do > manetki. Próbowałem podpiąć się do bezpiecznika F35 na tablicy lecz się nie udało. Może Lisek coś wyjaśni , korzystałem z manuala jego autorstwa a jeżeli to nazbyt skomplikowane jak łatwiej podpiąć +12V
  19. podepnę się pod temat , czy z rozbitka da radę wyciągnąć orginalną manetkę tempomatu bez przełączników zespolonych

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.