Zawartość dodana przez kubapies
-
Croma do oceny - zerknijcie
Witam mierze się z zamiarem kupna już jakiś czas , czy ktoś z was oglądał tą sztukę http://otomoto.pl/show?id=C31376775
-
airbag
Czy examiner wykryje ewentualnie zamontowany rezystor lub emulator ?
-
airbag
Mam zamiar kupic crome , ogladalem dzis jedna i zastanawia mnie jeden fakt . Na slupkach w srodku sa 4 x logo air bag usilnie podwazany wkretamiem , czy ktos tam gmeral przy poduszkach czy jest tam cos innego ?
-
Puknięcie subwoofera po uruchomieniu radia, co przyczyną ?
http://djlj24.fm.interia.pl/ Sterowanie mam z kostki C 6 pin , i żadnych puknięć od tamtej pory nie mam . Wzmacniacz działa tak za każdym razem .
-
Puknięcie subwoofera po uruchomieniu radia, co przyczyną ?
Wszystko zależy jak masz podłączone sterowanie subem , z ori radia jest wyjście po mini din do firmowego suba . Nie pamiętam który to jest ale w necie spokojnie znajdziesz , załącza z małym opóźnieniem i nie ma walnięcia w głośnik .
-
elektryczny podnośnik szyb
czy silniczki do podnoszenia szyb są identyczne , czy są różnice pomiędzy L/P , przód /tył , 5D / 3D ?
-
Tempomat dla tych co kostek nie mają
> Manetka to nic innego jak zbiór wyłączników i rezystorów. nie wiedziałem że oporniki tam są , zamontowałem na krótko 3 przyciski zwierne , 1 włą/wył i wszystko śąmiga .
-
LIPIEC - spamerzy, na WAKACJE !!
> i autostrady za swoje wybudowali, a mogli poczekać, taraz by zrobili za unijną kasę Zrobili za swoje i kasa za autoatrdy do ich kieszeni 800 km= 200 zł Ale warto dla takiej pogody , polacy co teraz przyjechali to płakali na pogode w Bielsku , lecz chyba nie tylko tam tak " gorąco " było . Pozdro z cro :-)
-
szyba się nie podnosi
dzięki , odkręciłem silnik i dopchnąłem szybę do góry a potem silnik na miejsce myślę że będzie trzymać , potem wymiana silnika
-
szyba się nie podnosi
chyba doszedłem co jest , podłączyłem na krótko i silnik nie działa pytanie jak podnieść szybę do samej góry ponieważ wyjeżdżamy w piątek rano
-
szyba się nie podnosi
to zrobiłem razem z bezpiecznikami potem komfort pod kanapą niepokoi mnie brak błędu przy ściąganiu prawej wtyczki .
-
szyba się nie podnosi
witam , pacjent jtd 115 SW prawa tylna szyba nie podnosi się i nie opuszcza po odpięciu od modułu komfortu pod kanapą po prawej stronie pojawia się błąd , a gdy odepnę lewą nic się nie dzieje ? gdzie szukać i co rozbebeszać ? ps. szuajkę przerobiłem i nic konkretnego nie znalazłem , jak ktoś ma wiedzę to proszę o radę
-
overbost
> przy mniej więcej tych obrotach przy niesprawnym egr było takie jakby szarpanie przy > przyspieszaniu, można nazwać lagiem Dzięki za pomoc , takie szarpanie też u mnie występowało więc sprawdzę EGR ,a jeśli to nic nie pomoże to zobaczę overbost . Spróbuje sczytać błędy .
- overbost
-
Wymiana łożyska w sprężarce...
Witam mam pytanie tyczące się tematu , ile przejadę autem bez sprężarki ( czyli paska na alternatorze ) i czy będę miał wtedy wspomaganie .
-
Grzanie JTD - zima się zbliża
4TSM to jest chyba najlepsze rozwiązanie ponieważ jest dodatkowe zabezpieczenie 10 min. które wystarczy do dogrzania autka podczas jazdy a firma ASE jest chyba jedyną która coś takiego produkuje . Szkoda tylko że nie mam możliwości wykonania takiego trójnika i muszę kombinować z jakimiś bimetalem w zabezpieczeniu .
-
Grzanie JTD - zima się zbliża
Czy ten przekaźnik bistabilny występuje tylko w firmie ASE
-
Tempomat dla tych co kostek nie mają
> Rok leżała manetka, w końcu wczoraj i dzisiaj pracowałem nad > montażem. Mam wszystko połączone poza jednym (plus 12V) do > manetki. Próbowałem podpiąć się do bezpiecznika F35 na tablicy lecz się nie udało. Może Lisek coś wyjaśni , korzystałem z manuala jego autorstwa a jeżeli to nazbyt skomplikowane jak łatwiej podpiąć +12V
-
Tempomat dla tych co kostek nie mają
podepnę się pod temat , czy z rozbitka da radę wyciągnąć orginalną manetkę tempomatu bez przełączników zespolonych