Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

motylgsi

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. temat kiedyś poruszony ale nie mogę odkopać jaka jest rzeczywista różnica wysokości bloków silników 1.1 ->1.2
  2. Jest dużo napisane o przekładce z 1.1 albo z 0.9 na 16v ale co w przypadku gdy siedzi 1.2 MPI a docelowo ma być 1.4 16v. Co jest potrzebne. Zostaje przepustnica na lince. Jak z wiązką? co trzeba zmieniać?
  3. motylgsi odpowiedział motylgsi na temat - Centomania
    To ścięcie nie jest moim wymysłem tylko taka jest potrzeba. Nie trzeba będzie tego dostrajać dodatkowo? Co ze spalaniem stukowym? Mądre głowy wiedzą od czego pasuje metalowa uszczelka? 1.2 8v
  4. motylgsi odpowiedział motylgsi na temat - Centomania
    Jeżeli seria ma 126,6 to mam zdjęte 1,67 wałek 20620 zagra to?
  5. Temat chłodzenia opanowany, problem powstał po kolejnym planowaniu głowicy. Jest na to jakiś patent? Potrzebuję wyższej uszczelki. Pewnie ktoś pod turbo już to przerabiał. Wiadomo co trzeba zakładac?
  6. W sobotę po raz drugi temperatura poszła ponad 120* olej na 130 Próba długa, prędkości znaczne. Auto powinno się chłodzić. Wentylator chodzi. Termostatu nie ma. Co może być, zakładając że chłodnica jest ok? Silnik 1.2 8v Ostatnio poszła UPG teraz też są takie objawy. Ktoś sprawdzał jaką większą chłodnice można zamontować?
  7. > Uchodzi w ASO za mniej awaryjny i mniej kłopotliwy w naprawie od 3.2 > Poza tym można go podciągnąć na 230 koni. > W zakładanym budżecie? > Nie sądzę. Za te pieniądze trudno jest nawet 2.0T znaleźć te 2.8 odpada z całą pewnośćią -zbyt przekombinowany jak dla mnie wady v-ki znam dość dobrze, nie wiem jak uturbione 2.0 , wolnossący w moim przypadku działał całkiem dobrze modów nie będzie
  8. > Jak nie bedziesz nic modził to bym wziął V6, seryjne 2.0 T nie daje mu rady. I duzy plus to juz sam > dzwiek silnika. Zawsze lepsza większa pojemność, tylko pytanie jak z awaryjnością silnika i całego auta - jestem przyzwyczajony do raczej pancernych i prostych jednostek No i jeszcze 2.8T zostaje
  9. Właśnie o Vectrze / Signum myślałem problem tylko czy 20T czy 3.2, raczej manual 20LET nie w Kadecie tylko w calibrze był
  10. Szukam jakiegoś samochodu (swój typ mam ale nie będę podpowiadał) musi być: -nie diesel -nie sedan -napęd dowolny -skrzynia raczej manual - ale automat nie jest wkluczony -dmc max 2300 -na haku min 1200 -moc raczej 170+ -nie starszy niż 2005 cenowo powiedzmy do 20-25k w zależności od stanu
  11. > Głowica z 75KM ma większe kanały, no i jest cała gama głowic nowszego typu ze smarowaniem przez > pokrywę zaworów. czyli jakiej głowicy szukać? bo różne typy są, do MPI zawsze ma wejście na czujnik?
  12. W związku z prawdopodobnym brakiem możliwości dalszego planowania mojej głowicy bedę musiał coś nowego stworzyć Czy głowice do wielopunktu czymś wyraźnie się różnią oprócz wejścia na czujnik? czy numer podany na głowicy 7765042 oznacza że to jest ta któej szukam? musi być wejście z kolektora na płyn z tego co pamiętam (chyba że coś pomyliłem - dawno nie miałem tego w rękach)
  13. podmiana kabli dziala
  14. podobno czesci z polskiego auta sa ale objawy dokladnie takei
  15. Jest problem, po założeniu wspomagania do sejka 900 - jeśli ma to znaczenie jest problem po skręceniu kierownica szarpie w obie strony i nie można jej utrzymać wymieniona cała instalacja, licznik auto stoi u mojego mechanika - robi dla klienta i od paru dni nie może dać sobie rady, jakiekolwiek sugestie mile widziane

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.