Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

andre44

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez andre44

  1. Wąż od sprzegła znaleziony ale nie moge go wysunąć, niby jest na nim jakac opaska w kształcie litery "C" z płaskim noskiej u góry ale za cholere go nie moge ruszyć i nie wiem co teraz albo jak to zrobić.
  2. Czyli nie trzeba pompować nawet? Dobrze rozumiem?
  3. > ja u siebie po wymianie płynu, zacisków itd. musiałem odpowietrzać sprzęgło, choć początkowo biegi > wchodziły elegancko Ale da rade pompując czy trzeba specjalnych przyrządów?
  4. Witajcie, wymieniam tuleje tylnej belki i spłynął mi cały płyn hamulcowy ze zbiornirniczka i o ile z otpowietrzeniem hamulców dam socie rade to pytanie czy będe musiał odpowietrzać sprzęgło? Teoretycznie płym w wężyku od sprzęgła nie spłynął bo nie był ruszany. Troche czytałem i jedni piszą że sie odpowietrza pedałem sprzęgła inni że podciśní!ieniowo i treche zgłupiałem. Pacjent stilo 1.9jtd
  5. andre44 odpowiedział andre44 na temat - Stilo
    Opanowane. Wystarczyło naładować akumulator. Dzięki
  6. Witam, majstrowałem dzisiaj przy żarówkach i wymienialem silniczki od regulacji redlektorów, podczas sprawdzania czy wszystko jes ok (głównie czy silniczki działają) było dobrze. Zmontowałem wszystko akumulator i podstawe chciałem odpalić i wyświetliło mi błedy jakie jak w temacie oraz wszystko zaczęło migać (radio, wskaźniki itd) wentylator sie załączył po chwili zwalniał i przyspieszał i tak na zmiane, rozrusznik podczas próby rozruchu cyknął. Prąd 12.4 na zapłonie 10,8 po chwili 11,6 i powoli rosło. Brak mi sił cały dzień walczyłem i nic. Akumulator podłączyłem ale jutro na coś jeszcze zwrócić uwage jeśli sie problem powtórzy? Pozdrawiam andre
  7. Ponawiam pytania w tym temacie. Mianowicie odłączałem akumulator do ładowania. Po naładowaniu radio super działa nawet stacje zapamiętał a 12h był wyjęty aku. Ale zmieniarka nie widzi płyt :/ Wszystko niby działa płyty "wciąga" niby myśli a jak przełączę na zmieniarkę to pokazuje na radiu "NO CDC". Gdzie szukać problemu. Dodam że nie chciał ode mnie żadnego kodu ani nic w tym stylu
  8. >ozmiaru nie pamiętam, ale to jest imbus a nie torx, także spoko Ze 2 tygodnie temu wymienialem olej i mialem gwiazdke/torx 45 :-P
  9. > do radia też powinieneś mieć (o ile mowa o fabrycznym radiu) No właśnie do radia nie mam żadnej karty/ kartki:-/
  10. Czyli możliwdm że zmieniarke mam z innego auta bo do niej mam tylko kod. Na chwile obecna wiem wszystko;-) dzięki można zamknąć, usunąć lub zostawić dla potomnych;-)
  11. To sie jeszcze zapytam po co wtedy jest/są kody. Nie trzeba wpisywac kodu obojętnie na ile będzie akumulator odłączony? Ojcu w fordzie po kazdym odłączeniu akumulatora "wola" kod.
  12. Witam Bardziej mnie ciekawi czy kod do radia i do zmieniarki w stilo jest 1? czy osobny do radia i osobny do zmieniarki? Musze odlaczyc akumulator i nie chce niespodzianki:-/
  13. Zalezy co masz "wydlubane" zewnetrza czesc to pompa oleju z tego co pamietam, wewnetrzna to wal korbowy. Co masz wysczerbione?
  14. > masz garaz ? masz zwinne rece ? > to dwie istotne informacje czy isc w strone rwania zderzaka czy nurkowanie pod blokiem i lowienie > silniczkow z lampy > ps. da sie to zrobic pod blokiem tylko trzeba troszke sie pogimnastykowac. To wsztstko zalezy > czy jestes mlody zwinny czy dlubak amator ktory znika na pol dnia w garage Sama w sobie > usterka prosta do naprawy - tylko dostep klopotliwy Trafiłeś:-) jak znikne w garazu rano to wychodze wieczorem:-P czyli będzie łatwiej ściągnąć zderzak? Podpowiedź jakaś na temat rozmieszczenia śrub mogę liczyć?
  15. > Chyba najprościej będzie wyjąć wtyczkę z silniczka i na niej sprawdzić to w środę obadam i jakby co to jeszcze będę pytał
  16. > Nie trzeba zdejmować reflektorów żeby wymienić silniczki. To mnie ucieszyło:) Tak więc musze je namierzyć w obudowie i zobaczyć czy dochodzi do nich w ogóle prąd. Widziałem w obudowie dużą okrągłą wtyczkę ona jest tylko zasilająca żarówki czy silniczek również. Przeglądam instrukcję w PDF'ie i nie mogę znaleźć
  17. > Jako krok nr1 "na ucho" posluchac lamp czy silniczki brzecza wtedy kiedy powinny pracowac. Reflektory osłuchane i nie słyszę żeby pracowały. Czyli możliwe że silniczki szlag trafił:/ Duży problem jest żeby Reflektory wyciągnąć?? wiem że trzymają się na 3 śrubach ale czy trzeba zderzak zdejmować czy jest w miare dojście od strony nadkola??
  18. Witam, mam problem z regulacją reflektorów. Mianowicie świecą tuz przed auto i nie reagują na ustawienie silniczków obojętnie czy na wyświetlaczu są na poz 3 czy 0 ( ustawione na 0), ręczna regulacja też nie reaguje. Od czego zacząć poszukiwanie problemu. Ktoś miał może coś podobnego albo wie jak to ugryźć? pozdrawiam andre
  19. To na chwilę obecną dzięki za porady. Jakby co to będę pytał.
  20. Odpowiem wszystkim. Po myjni i deszczu jest spoko. Podejrzewalem uszczelke dzwi ale plastikowa oslona progu jest sucha chyba. Problem pojawil sie od czasu jak wieczory zrobily się chłodniejsze i szyby zaczęły byc mokre od środka. Ale sprawdzę jak filtr leży, a żeby do tego stelaża sie dostać to trzeba zdjąć boczek z drzwi? Jak tam wygląda rozmieszenie śrub?
  21. Witam z innego kącika Problem dotyczy seata leona 2001. Zaczęło sie robic wilgotno i pojawił sie problem, że dywanik jest mokry. Jakiś pomysl czy TTTM? Ktoś sobie z tym poradził? pozdrawiam
  22. > a to czytales klikk teraz czytałem na przeglądzie było cacy i żadnych zastrzeżeń diagnosta nie miał, ale fajnie wiedzieć
  23. Ja mam zamienniki firmy "DJ AUTO" i oswietlaja bardzo dobrze. Kupilem je w sklepie specjalizujacym sie w reflektory i lampy do samochodow ceny nie pamietam ale byla przystepna
  24. andre44 odpowiedział Miras_MM na temat - Centomania
    Też mam przednie z oznaczeniami FK 73 VA (-70)
  25. > Koło zębate wałka rozrządu: 120Nm ooo jasny gwint az tyle czyli przy dokręcani będzie w głowie jedna myśł jeb.. czy nie jeb..

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.