Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

andre44

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez andre44

  1. andre44 odpowiedział Miras_MM na temat - Centomania
    sory za archeologie ale po co zakładać kolejny temat mianowicie pytanie. Brał ktoś od nich sprężyny ?? http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-fiat-cinquecento-seicento-fk-i3017011258.html lub też mile widziane inne strony lub polecani sprzedający. Gdyż poszukuję sprężyn koniecznie FK 70/50. Oraz jakie w końcu ma być na nich oznaczenie (70/50) pozdrawiam
  2. andre44 odpowiedział Antoine na temat - Centomania
    może rozrząd, CPW. Ale co to za huknięcie mogłoby być pod maską to może w dolot strzelił albo w wydech. Takie pierwsze myśli mnie dopadające
  3. mówiłem Ci przez telefon żebyś dał mase z pompy na bude. Nie ma masy, nie ma przejścia, nie ma prądu
  4. > Proszę allegro: > http://allegro.pl/blachy-wzmacniajace-kielichy-gsg-seicento-cinquece-i2919650224.html ja być wdzięczny można usunąć jakby przeszkadzało
  5. > ja mam oczywiście poszło PW
  6. > irek górny takie robi. blachy od 2mm do chyba 4mm. na allegro mają komplety po 40zł. wiedziałem że są na allegro wpisywałem wzmocnienie kielichów cinquecento iii klops podajta linka jak macie:) albo co wpisać w szukajce bo już pomysły mi się skończyły jak to sformuować
  7. konkretnie chodzi mi o to Gdzie to znajdę do kupienia?? wszelkie namiary na PW lub tutaj
  8. andre44 odpowiedział LuQ na temat - Centomania
    > Witam, niedawno zaobserwowałem pewien fakt którego nie moge zdiagnozować. Mianowicie podczas > skręcania w prawo i gdy koła są skręcone w większej połowie coś tłucze od strony kierowcy z > przodu. Co to może być? Na prostej drodze nic nie słychać, troszkę większe wyboje i nawala. > Poduszkę amortyzatora wymieniłem bo miała luzy, co może jeszcze być i jak to sprawdzić? Pierwsza moja myśl to może sworzeń wahacza. bo mi też tłukło na wybojach a tuleje były dobre a sworzeń miał porzadny luz
  9. Potrzebuję fotek lekkiego koła zamachowego CC/SC 1.1 spi. oraz jakiś krótki opis (niekoniecznie ale może być) bo chodzi mi o to żebym jak będę u tokarza żebym mu mniej więcej wytłumaczył co ma zrobić ew. pokazał fotencje. szukałem w szukajce ale nie wyskoczyło mi to czego poszukiwałem
  10. tylko że chodzi o to ze jest to porządnie obsmarowane sylikonem i dalej cieknie (mimo że z jakiś miesiąc bylo dobrze) czyli pozostaje sprawa tego co pisali wyżej że rura nie jest w osi, czyli minimalnie moze być krzywo i już y robiła takie cuda?? dobrze myśle??
  11. witam czy dyfer w jednej i drugiej skrzyni jest taki sam?? bo mam w swoim skrzynie z SCS ale że można powiedzieć skończyła swój żywot (2 bieg poszedł gdzieś) a kupiłem skrzynie z punto mk1 z silnika 1.1 ale ma uszkodzone zębatki w mechanizmie różnicowym (satelitki?) i się zastanawiam czy te elementy są ze sobą zamienne?? Teoretycznie przełożenia ma te same. jak rozbiorę drygą skrzynie można jakoś poznać czy są takie same?? np licząc zęby na mechanizmie, żebym nie złożył a mi się rozleci :D pisać co kto wie :D
  12. andre44 odpowiedział radzios18 na temat - Centomania
    troche odkopałem :D mam w zamiarze zakup felg mattig, 7x13 H2 ET-20 rozstaw śrub 4x100. i teraz moje pytanie jaki jest otwór centrujący ?? posiadam też dystance 12 i 17 mm z pływakami (ale śruby są ze stożkiem) nadadzą się czy trzebe będzie kupić z "kulą" ??
  13. andre44 odpowiedział andre44 na temat - Centomania
    a ja mam linke z agenta w 1.1 i działa więc dziwne że z 900 nie pasuje
  14. andre44 odpowiedział andre44 na temat - Centomania
    panowie dzięki za sugestie nabawiłem się wstydu ale takie życie brak masy silnik buda i zamienione wtyczki cewek. Jeszcze raz wielkie dzięki za szybką odpowiedź wszystkim
  15. andre44 odpowiedział andre44 na temat - Centomania
    Rozrząd sprawdzony, wszystko pasuje jak powinno. Zaraz się zabiorę za cewki i kable WN.
  16. andre44 odpowiedział andre44 na temat - Centomania
    > sprawdzić rozrząd na znakach na głowicy i kole zamachowym. Może się dolne kółko zerwało. obadane właśnie w tej chwili i jest dobrze ustawiony 0 stopni na kole zamachowym i znaki na kole wałka i głowicy się pokrywają
  17. wiem że było pewnie sporo tematów na ten temat ale szukajka nie znalazła wyników dla mnie;/ Problem jest takie że niby iskra jest, świece mokre węc paliwo też jest. Przy próbie odpalenia kręci z wydechu wydobywaą się płomienie a z przepustnicy dym i nie chce załapać :/ code gaśnie, marchewa również gaśnie i nie wiem co dalej z tym fantem począć :/ Proszę o jakieś sugestie pozdrawiam Andre
  18. > W 700 mialem pdobnie i nie stykala wtyczka do czujnika . Pierwsze co to łapę pod maskę do kabelka wkładałem ale nie pomogło
  19. > Sęk w tym że to jest normalne. Nic dziwnego. gorzej jakby Ci się nie nagrzewał to byłby termostat. > Ale jak Ci się grzeje a potem temp. spada to jest wszystko OK :D nie czaisz. temperatura mi spada jak dodam gazu. Czyli np stoje sobie temperaturak 90stopni (wg wskaznika) dodam gazu do powiedzmy 4 tys temp spada do ok 70, (im wiecej gazu tym nizej temp spada) puszczam gaz i mometalnie wraca na 90 inaczej ci tego nie narysuje
  20. Można temat usunąć bo nic sie nie dowiedziałem
  21. Witam przed chwilą doznałem dziwnego odkrycia od nośnie wskaźnika temp wody w zegarach CCs. Mianowicie temperatura wynosi 90 stopni (wg wskaźnika) po dodaniu gazu podczas jazdy lub na postoju temperatura spada do ok 70 lub przy większym dodaniu gazu nawet niżej. Obstawiam że czujnik szlag trafił. Czy może macie jakieś inne propozycje?? silnik 1.1 że by nie było nie domówień pozdro i czekam na sugestie
  22. sprawdz ustawienie rozrzadu. Miałem podobnie przy 1.1 jak mi sie rozrzad przestawil o kilka zebow
  23. a ja mam żólte poliuretany do tego zrobione kalamitki więc jak zacznie szkrzypieć to nasmaruję A mi jak również jednemu z poprzedników skrzypi tylko przy opuszczaniu auta później już jest cisza

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.