Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

andre44

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez andre44

  1. Witam, Znalazłem w piwnicy subwoofer kenwood jak sie mu przyjrzałem to ma pękniętą membranę (zdjęcia w załączniku). Jest wykonana z plastiku lub czegoś podobnego (na pewno nie papierowa). Jest opcja to jakoś naprawić sklecić?
  2. andre44 odpowiedział augan na temat - Stilo
    Bo wyglądają jakby były obdarte i porysowane. Co do czyszczenia w aucie to może być ciężko bo ja je najpierw zalalem ciepłą wodą i tez ciężko schodziło.
  3. andre44 odpowiedział augan na temat - Stilo
    Przuciski od regulacji swiatel i obslugi komputera ściągnąłem i umyłem w wodzie z płynem do naczyń i szczoteczką i są jak nowe a te środkowe raczej masz do wymiany
  4. A jak to sie ma do skrzyni M32 ktora byla "remontowana" problem/wada znika, czy i tak sie sypie?
  5. Jeden z kolegow na kaciku stilo podrzucil mi fajna tabelke z wiekszoscia aut wraz z olejami jak i pojemnosciami poszczegolnych modeli. Mam nadzieje ze sie nie obrazi http://www.elcamp.pl/public/content/file/klimatyzacjie/ilosci%20%20napelnien%20klimaAC-Fuellmengenhandbuch_2012_PL-klein.pdf
  6. Jesteś mistrzem nawet nie wiedziałem że takie tabelki są Pozdrawiam
  7. Gdzies na forum w postach ktos pisal a nie moge znalezc. Stilo 1.9 jtd
  8. Tez czytalem ze na mokrym jest gorzej na ns-2. A jak z halasem? w sesie czy bardzo glosne sa?
  9. andre44 odpowiedział cypajak na temat - Opony lato
    Znalazłen nankang ns-2 w tym rozmiarze za 708zł za komplet. Miał ktoś może z nimi styczność?
  10. Jeźdźił ktoś może na tych oponach w rozmiarze 205/55 r16? Kiedyś miałem opony tej firmy w cienkim i byłem zadowolony ale za to rozmiar duzo mnieszy. Opinie różne są a cena dość atrakcyjna (ok 180 zł/szt). Tak wiem że to azjatycka opona
  11. Rowki masz w samym poliuretanie. Ja jak zakladalem u siebie to metalowa tulejke na srodku o jakies 0,5/1 mm w ksztalt klepsydry i dzialalo idealnie
  12. Ja oczyscilem dalem troche sylikonu wysoko temp. i wbilem
  13. andre44 odpowiedział kadinho na temat - Stilo
    Sory że dopiero teraz. Ale mam na myśli np te 2 interfejsy http://allegro.pl/elm-327-adaptery-fiat-alfa-multiecuscan-w-24h-i5183832095.htmlz adapterami żółty i zielony http://allegro.pl/new-elm327-fiat-ford-nissan-rena-fv-23-gwarancja-i5215909811.htmli bez adapterów
  14. andre44 odpowiedział kadinho na temat - Stilo
    Aha, czyli nie ma w stilo czegos takiego jak "klucz matka" z tego wnioskuje. U mnie "wyrobienie" karty kodowej to koszt 200 zl. To teraz pytanie jaki dokladnie kabel potrzebny bo na allegro widzialem kilka min jakis zolty i zielony.
  15. andre44 odpowiedział kadinho na temat - Stilo
    Dzisiaj mnie dopadł ten sam problem. Nie mam karty kodowej ani drugiego (tzn pierwszego) kluczyka. Jutro będę się dowiadywał w ASO jak to wygląda. W najgorszym wypadku będę musiał wymienić wszystkie wkładki i kartę kodową (np używane) ale co jeszcze będzie potrzebne?? ew dajcie jakieś namiary na firmy zajmujące się takimi rzeczami (jak będzie trzeba przejechać nawet 500-600 km to mówi się trudno)
  16. andre44 odpowiedział cypajak na temat - Opony lato
    Ja u siebie w stilo mam fuldy ecocontrol hp wlasnie w tym rozmiarze. Ostatnio widzialem na allegro 189 zl/szt. Mi bardzo przypadly do gustu ale ich minur (powiedzmy) sa dosc miekkie wiec moga sie szybko skonczyc.
  17. Dlugosc jest ta sama ale chyba mocowane sa pod innym kątem. Coś mi tak świta ze kumplowi założyłem rure od 1.1 i ciekło po wymianie na odpowiednią(1.2) problem zniknął.
  18. Ja miałem recaro ze sierry cosworth i byłem mega zadowolony. Ale dość ciężko znaleźć coś w dobrym stanie
  19. Tak jak w temacie potrzebuje jedna bo mialem rozcieta. Szukam jak najmlodszej i z mozliwie najwieksza iloscia bieżnika. Ewentualnie kupie 2szt jak bedą tego warte. Kontakt Pw E-mail [email protected]
  20. andre44 odpowiedział taquito na temat - Stilo
    > Warto zajrzeć do historii KLIK Ooo.. Właśnie o to mi chodziło :-D
  21. andre44 odpowiedział taquito na temat - Stilo
    > Gdzie znajde czujnik swiatla wstecznego ? > silnik 1.9jtd 115 i skrzynia 5 > Nie dzialaja mi swiatla wsteczne i wycieraczki przy cofaniu. > Sprawda dosyc pilna bo sprawdzalem wszystko przed przegladem a tu taki ZONK. Musisz zdjąć lewe kolo i nadkole trzeba wsadzic lapsko i po skrzyni sie kierowac jest w ch... miejscu bo go prawie nie widac ale odkręca sie dość wygodnie. Kiedyś gdzies fotke widziałem na ak jak sam sukalem ale pisze z tel i ciężko mi szukać, może ktoś poratuje
  22. andre44 odpowiedział andre44 na temat - Stilo
    > Porozpinaj i psiknij jakimś sprejem do styków a potem pozakładaj samozaciskowe opaski > Ja w moim 3d robiłem też to samo z kostkami w bagażniku Ogólnie to zapomniałem dodać że pod fotelem pasażera miałem puszkę z napisem "urządzenie diagnostyczne" z diodą led. poczytałam i się okazało że to jest jakiś emulator maty pasażera która podobno waży go gdy usiądzie na fotel. I teraz pytanie raczej to do bezpiecznych rzeczy nie należy (bo w jakimś stopniu oszukuje pewnie komputer (tak sądzę) więc gdzie znajdę tą matę i czy może bardziej będzie się opłacało zakupić drugi fotel??
  23. andre44 dodał temat w Stilo
    Witam, dzisiaj wywaliło mi ten słynny błąd. Oczywiście cały czas sie świeci. Pierwsze co dałem nura pod fotele i moim oczom ukazały sie wtyczki jedna biała druga czarna (3pinowa) a wszędzie piszą że jest pomarańczowa. Nie ma teraz jak sie pod kompa podłączyć bo święta a ja nie mam FES`a. Co zrobić? Jakiś pomysl?
  24. Ok na chwile obecna sytuacja opanowana. Chwilowo nie trzeba odpowietrzac, wszystko działa jak działało. W wolnej chwili jeszcze raz spróbuje ściągnąć zawlecze i zmienić płyn w przewodzie sprzęgła. Na tą chwile dzięki za rady
  25. > Tak jak napiane zostalo wczesniej. Wysun ta zawleczke w ksztalcie litery c nieco do gory i wtedy > lekko wysun waz. Otworz kapturek odpowietrznika wczesniej. Wlasnie problem w tym ze tej zawleczkie moge ruszyć. Ciagne kombinerkami podwazam srubokletem i ani drgnie. Sprobuje jeszcze raz jutro albo w poniedzialek

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.