Skocz do zawartości

Proszę o porady , wycieraczka tylna :(


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

Jak zwykle wiem że moge na was liczyć tak więc mam problemik frown.gif , jadąc sobie stwierdziłem że mam brudną szybę z tył no i wycieraczka , nawet nie zrobiła pół obrotu i lipa , dalej nie pójdzie , myślałem że mam tak zasyfioną szybę i dlatego no ale jak dojechałem to sprawdzam ruszam i lipa , proszę o rady co polecacie , na Forum szukałem ale nic nie znalazłem frown.gif także czekam na wasze wypowiedzi jak macie fotki punkt po punkcie to będę wdzięczny , chciałbym sie jutro za to zabrać bo sie wkurzyłem jak nic frown.gif prosze was o POMOC bow.gifbow.gifbow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapisz sobie adres tej stronki => zrób to sam => naprawa tylnej

> wycieraczki.

o sorki nie widziałem , jakoś przegapiłem icon_eek.gif to chyba z nerwów frown.gif jeszcze raz sorki blush.gifblush.gifblush.gif ale jak by miał ktoś krok po kroku fotki to prosiłbym bardzo smile.gif dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o sorki nie widziałem , jakoś przegapiłem to chyba z nerwów

> jeszcze raz sorki ale jak by miał ktoś krok po kroku fotki

> to prosiłbym bardzo dzięki

Do tego nie są potrzebne fotki krok po kroku, wystarczy przeczytać dokładnie opis i będzie gut waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było to samo, ale udało sie bez rozbierania całego ustrojstwa. zalałem ja obficie wd40 kilka razy. odgiąłem i pozostawiłem na chodzie. od pół roku mam spokój i nawet sie nie zająknie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Was

> Jak zwykle wiem że moge na was liczyć tak więc mam problemik , jadąc

> sobie stwierdziłem że mam brudną szybę z tył no i wycieraczka ,

> nawet nie zrobiła pół obrotu i lipa , dalej nie pójdzie ,

> myślałem że mam tak zasyfioną szybę i dlatego no ale jak

> dojechałem to sprawdzam ruszam i lipa , proszę o rady co

> polecacie , na Forum szukałem ale nic nie znalazłem także

> czekam na wasze wypowiedzi jak macie fotki punkt po punkcie to

> będę wdzięczny , chciałbym sie jutro za to zabrać bo sie

> wkurzyłem jak nic prosze was o POMOC

miałem to samo w MK1. najlepszym sposobem jest zdemontowanie całego ramienia i przeczyszczenie porządne, później wszystko działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak już jesteśmy przy tylnej wycieraczce w mk1 to mam pytanie ponieważ nie działa mi spryskiwacz w niej i nie wiem co sie stało. Na pewno silniczek działa bo podaje płyn tylko z bardzo małym ciśnieniem, wszystkie przewody są podłączone. Gdzie leży przyczyna i jak to można naprawić? Z góry dziękuje za pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Jak już jesteśmy przy tylnej wycieraczce w mk1 to mam pytanie

> ponieważ nie działa mi spryskiwacz w niej i nie wiem co sie

> stało. Na pewno silniczek działa bo podaje płyn tylko z bardzo

> małym ciśnieniem, wszystkie przewody są podłączone. Gdzie leży

> przyczyna i jak to można naprawić? Z góry dziękuje za pomoc

zaworek zwrotny prawdopodobnie cieknie, archiwum pełne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już dzisiaj sie uporałem , rozebrałem całą mechanizacje wycieraczki smile.gif i nie dziwie sie że nie chciała chodzić zrobiłem tak jak w opisie i git , lata jak cholera smile.gif dzięki za POMOC , a przy okazji naprawiłem sobie spryskiwacz tylnej szyby był zatkany wężyk smile.gif to tyle , jestem z siebie dumny powoli waszej pomocy dochodze do wprawy majsterkowania smile.gif DZIĘKI WIELKIE pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.