Skocz do zawartości

porysowali mi samochód


jarecki76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakieś mendy porysowały mi auto lewy bok od strony kierowcy.

rysował czymś, nie wiem czym tak że nawet uszczelki zarysował od szyby przedniej - razem jakieś 7 rys ale dziwne że nie do metalu czyli nie był to gwóźdź.

Chłopaki za tę profanację należy się kara, ale dajcie znać czym najlepiej i czy można w ogóle te rysy zamazać (polerować), czym?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeśli już doszedłem do podkładu to pozostaje tylko malowanie od

> nowa, czy można jakieś inne rozwiązanie zastosować?

Jeżeli podkład widać to malowanie całości albo zaprawka i spolerowanie. Są co prawda takie kredki koloryzujace, które wypełnią ubytek, ale ich skuteczność (trwałość) oraz dopasowanie koloru pozostawiają wiele do życzenia.

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeśli już doszedłem do podkładu to pozostaje tylko malowanie od

> nowa, czy można jakieś inne rozwiązanie zastosować?

zaprawkowy lakier i wykalaczki (paczka) i punkcik po punkciku kolo siebie wypelniaj. bardzo bardzo zmudna robota ale jakis tam efekt jest . potem pasta wspomniana przez lelka do tego gabka polerska wiaderko z woda szlifierka katowa max 2500 obr/ min

i do tego ze 2 piwa. i niech cie nie pokusi jakis filcowy paent do polerowania bo bedziesz malowal calu bok.

Pozdrawiam Jukus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.