Skocz do zawartości

zdjęcia


micha-

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebujemy zdjęć Waszych i Waszych francuskich przyjaciół wink.gif dla potrzeb stronki o francowatych - przysylajcie na mojego mejla [email protected]

------------------

lub mojego [email protected] - Rajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - przymierzamy się z Rajkiem pomału - tylko jak narazie mały odzew na zdjęcie frown.gif tylko suchy przysłał swojego zajefajnego ixema ok.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja Xsara na razie to taka (prawie) seryjna. Niewiele się w niej "stuningowało", ale w przyszłości... kto wie. wink.gif Fotki podeślę, ale narazie tylko zimowe, bo jak już pisałem skaner mi odmówił współpracy i nie mogę zrzucić letnich zdjęć. Jak sobie dam radę ze skanerem, to podeślę też letnie fotki. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wujku zlosnik.gif-jak umyje go to od razu pstrykam foty cyfrakiem-te są ze zlotu Braovo/Brava w Ślesinie k/Konina w wakacje-A co ze zlotem Francowatych klubowiczów???moze cos zorganizujemy-ja moge załatwić lokal pod Koninem a ze to w środku Polski to i każdemu blisko bedzie.Pozdpisywać sie kto chetny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie narazie jest nas chyba troche za mało na zloty - poczekajmy do wiosny moze sie jeszcze troche ozywi ok.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja skorzystam z okazji i pójde"zwerbowac" zlosnik.gifoink.gifwink.gifzonkę mojego kolegi na forum-ma odlotowego Twingo po solidnym tuningu-fotki bedą ale jak porobią go troszke-bo sie ostatnio potłukło biedne dziewcze przy tej pogodzie frown.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

> Zdjęcia od osób które przesłały je w ostatnim czasie

> znajdują się już na stronie

> Sprawdzcie czy nie wkradł się jakiś błąd, bo nie znam

> jeszcze was wszystkich i mogłem podmienić komuś

> autko

Moje działają. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

> Wysyłałeś do mnie czy do micha$ia ?

> Jaki powinien widnieć nadawca tej wiadomości ?

Wysyłałem na Twojego maila (adres z profilu). Nie pamiętam tylko czy wysyłałem z konta firmowego czy pywatnego, ale chyba w tytule napisałem: od nor-b.

Jeżeli ich nie masz to prześlę jeszcze raz

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wysyłałem na Twojego maila (adres z profilu). Nie pamiętam tylko

> czy wysyłałem z konta firmowego czy pywatnego, ale chyba w

> tytule napisałem: od nor-b.

> Jeżeli ich nie masz to prześlę jeszcze raz

> pozdr.

jak możesz to podaj jeszcze fragment adresu e-mail np login

bo naprawdę nie wiem czemu ale nie mogę znaleźć żadnego maila ze zdjęciami od Ciebie frown.gif

Nalepiej wyślij jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.