Skocz do zawartości

Fotorelacjone z wyciągania deski rozdzielczej


grzechu_2206

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif

postanowiłem umieścić kilka fotek z dotarcia do nagrzewnicy, bo zaczęło śmierdzić i trzeba było ją wymienić. Dziś mam do odbioru nową, więc jutro sobota, zabiorę sie do roboty smile.gif

Po pierwsze ściągamy wszystkie główne śruby, tak jak kolega mario_ podpowiada smile.gif (wielkie dzięki za pomoc)

pod głośnikami są , na śroku pod szybką, na dole od kierowcy i pasażera. (takie główne duże)

Potem, sugeruję ściągnąć całą kolumnę kierownicy, gdyż będzie znacznie łatwiej się dobrac do deski smile.gif

Trzeba te 4 śruby odkręcić.

273146346-100_1120.jpg

Od razu gdy ściągacie kolumnę - dobrze jest poodpinać wszystkie kable od kierownicy, lepiej sobie wszystko dobrze poopisywać, co do czego idzie, b jest ich trochę... co prawda prawie każda złączka inna, ale dla bezpieczeństwa...

Potem idzie troche łatwiej. Wszystko co się trzyma deski od wewnątrz trzeba pościągać- kabelki, i inne...

Następnie po ściągnięciu deski...

273146346-100_1098ab.JPG

Jeszcze pare ujęć:

273146346-100_1106%20copyab.JPG

Z tym napewno trzeba się pobawić , bo jest sporo śruberk... ale trzeba będze się powyginać. smile.gif

273146346-100_1101%20copyab.JPG

Wskazówka żeby przypadkiem nie urwać czegoś smile.gif

trzeba od strony silnika odkręcić 2 śruby:

273146346-100_1112a%20copy.jpg

Gdy już opściągamy obudowy ...zobaczymy to na co czekaliśmy smile.gif

NAGRZEWNICA!!!

273146346-100_1111%20copyab.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to kolega jatkę urządził swojemu punciaszkowi

> Jeśli po tym wszystkim będzie jeździł to

To jest nic, to jest kasza z mlekiem. zlosnik.gif Trzeba było widzieć fotorelację, jak kolega Eisley dokładał klimatyzację do swojego Punto II. To była prawdziwa masakra.... icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Fajna relacja ok.gif.

Zastanawia mnie jedno dlaczego musiales rozbierac dmuchawe. Ja jak zmienialem to spuscilem plyn chlodniczy i wyjalem cala dmuchawe razem z wiatrakiem z samochodu a nastepnie odkrecilem dwie srubki mocujace nagrzewnice w dmuchawie i nagrzewnica wyjalem bez zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest nic, to jest kasza z mlekiem. Trzeba było widzieć

> fotorelację, jak kolega Eisley dokładał klimatyzację do swojego

> Punto II. To była prawdziwa masakra....

chciałbym to zobaczyć... a może ktoś inny demontował już kokpit w pII? bardzo byłoby mi to pomocne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.