Skocz do zawartości

Mitsu L200,Nissan Nawara,czy Toyota Hilux ?


mumek

Rekomendowane odpowiedzi

> powiem jedno - pieknie - wiecej pls[...]

A proszę bardzo zlosnik.gif: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ]. Jest gdzie pospacerować z psem, prawda? zlosnik.gif Ale nie zawsze wygląda to tak miło - to w tym roku, w styczniu: [ 10 ][ 11 ][ 12 ] . Wiaterek "trochę" powiał w nocy biglaugh.gif - to miejsce to jakieś 200 metrów niżej, ale droga jest tylko ta jedna: jakby była nieprzejezdna, to trzeba robić wielkie koło. icon_rolleyes.gif

> co to za okolica?

Karkonosze ok.gif - dokładnie tam, gdzie to zielone kółko: KLIK. Koniec świata to nie jest, bo Jelenia Góra, która jest sporym miastem, jest dość blisko hmm.gif - w zasadzie w razie potrzeby dałoby się tam dotrzeć pieszo zlosnik.gif (inna sprawa - ile czasu by to zajęło hahaha.gif).

> to napewno[...]

I dlatego wybór mam ograniczony zlosnik.gif - przy czym (pomijając zimę) to nie chodzi tu nawet o jakieś szczególne własności terenowe auta, prawie wszędzie dokąd chciałbym pojechać jest albo asfalt, albo ubita, wysypana tłuczniem i wyrównana droga, w większości aut problem się bierze z za długich zwisów z przodu i/lub z tyłu.

Przy cięższych pojazdach dochodzi czasem jeszcze brak mocy na stromiznach - nic dziwnego, że wielu miejscowych wciąż używa tam zaprzęgów konnych, zwłaszcza w zimie - z sankami zamiast wozu. zlosnik.gif

> a Subaru?

I tu właśnie jest problem - myślałem o Foresterze, bo w zasadzie w zupełności by wystarczył ok.gif, ale serwis u dealera we Wrocławiu to w zasadzie fikcja sick.gif, więc zostawałby Poznań albo Kraków frown.gif Trochę daleko - i spory kłopot, gdyby trzeba było auto np. zostawić w serwisie no.gif

Wolałem trzymać się czegoś, co ma w pobliżu odpowiednie zaplecze. ok.gif Wrangler mi się w sumie podobał, ale jest drogi - za tyle, ile trzeba wydać na krótkiego Wranglera z hardtopem, można dostać L200 z dużo bogatszym wyposażeniem - a że krótki Wrangler jak na moje potrzeby jest zdecydowanie przymały, to trzebaby dołożyć do dłuższego (ktory już nie jest taki ładny, bo nie ma tej klasycznej sylwetki), więc odpada główny argument "za" biglaugh.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A proszę bardzo : [...]

OT jakie tam sa ceny ziemihmm.gif? zlosnik.gif

> Wiaterek "trochę" powiał w nocy - [..]

to nie dla mniezlosnik.gif - fuj sniegsick.gif

> Karkonosze - dokładnie tam, gdzie to zielone kółko: KLIK. Koniec

> świata to nie jest, bo Jelenia Góra, która jest sporym miastem,

> jest dość blisko

km?hmm.gif?][...]

> I tu właśnie jest problem - myślałem o Foresterze,

powiem ci jak sie spisujezlosnik.gifcfaniaczek.gif... za 2 tyg

bo w zasadzie w

> zupełności by wystarczył , ale serwis u dealera we Wrocławiu to

> w zasadzie fikcja , więc zostawałby Poznań albo Kraków Trochę

> daleko - i spory kłopot, gdyby trzeba było auto np. zostawić w

> serwisie

hmm.gif Myslalem ze sie Roo troche bardziej w PL rozwinalidea.gif

> Wolałem trzymać się czegoś, co ma w pobliżu odpowiednie zaplecze.

> Wrangler mi się w sumie podobał, ale jest drogi - za tyle, ile

> trzeba wydać na krótkiego Wranglera z hardtopem, można dostać

> L200 z dużo bogatszym wyposażeniem - a że krótki Wrangler jak na

> moje potrzeby jest zdecydowanie przymały, to trzebaby dołożyć do

> dłuższego (ktory już nie jest taki ładny, bo nie ma tej

> klasycznej sylwetki), więc odpada główny argument "za" .

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OT jakie tam sa ceny ziemi?

Pod budowę zazwyczaj 70-80 zł za metr kwadratowy, ale zależy jeszcze od dokładnego położenia - działki z ładniejszymi widokami albo z dogodniejszym dojazdem kosztują więcej zlosnik.gif

> to nie dla mnie - fuj snieg

Gdyby nie ten śnieg, to 4x4 w zasadzie do niczego by mi nie było potrzebne. biglaugh.gif Przez stromizny rowerem nie bardzo da się jeździć po okolicy (tzn. dać się da, ale trzeba mieć kondycję na te podjazdy biglaugh.gif), dlatego kupiłem quada ok.gif

> km??][...]

Do centrum wsi (sklep, poczta, normalna droga, takie tam udogodnienia biglaugh.gif) to jakieś 2 km, z tym że stromo z górki, do Jeleniej Góry (do granicy miasta) i drogi krajowej będzie jakieś 11 kilometrów, do Wrocławia - ok. 120 km.

> powiem ci jak sie spisuje... za 2 tyg

Będę czekał na test biglaugh.gifok.gif

> Myslalem ze sie Roo troche bardziej w PL rozwinal

Słabo to własnie wygląda no.gif - a akurat ceny Subaru są IMO atrakcyjne (np. dwulitrowa Impreza miała cenę podobną do europejskich aut kompaktowych z podobnie bogatym wyposażeniem, Legacy też w swoim segmencie ma cenę dosyć ciekawą jak na polskie warunki). Wszystko zależy IMO od tego, gdzie się mieszka - o serwisie Subaru w Poznaniu słyszałem dobre opinie np. od kącikowiczów ok.gifzlosnik.gif, ale to, co jest we Wrocławiu na przykład, to istny cyrk. rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i sie wyjaśniło,zamówiłem L200 w kolorze srebnym,prawie full opcja,ale bez skóry,nie chciałem bo jakaś taka nie za bardzo mi się spodobała,silnik 2.5 turbo z czipem 160 KM ,myslę że da radę,wynegocjowałem dywaniki,zabudowę paki,wykładzinę plastikową tylej paki i alarm,cena baaaardzo zachecająca ,odbieram za 2 tygodnie,jutro rejestruję. Pozdrawiam Ps. ile mogą kosztowac zimówki do L200 w rozmiarze 17, średnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i sie wyjaśniło,zamówiłem L200

ciesze sie ze sie cieszyszzlosnik.gifwaytogo.gif

w kolorze srebnym,prawie full

> opcja,

lista plssmirk.gif? Triton nie ma Cruise controlbuu.gif ... i o ile wiem EU wersja L200 sie nie rozniidea.gif

ale bez skóry,nie chciałem bo jakaś taka nie za bardzo mi

czarne z ta srebna wstawkahmm.gif?

> się spodobała,silnik 2.5 turbo z czipem 160 KM ,

2.5l dieselhmm.gif - myslalem ze w EU jest 3.2lconfused.gif.... Turbo Dieselhmm.gif??????myslę że da

> radę,wynegocjowałem dywaniki,zabudowę paki,

tray linear czy hard top pokrywehmm.gif?

wykładzinę plastikową

a juz wiemzlosnik.gif....

> tylej paki i alarm,cena baaaardzo zachecająca

z ciekawoscizlosnik.gif? Moze byc priv....

,odbieram za 2

> tygodnie,jutro rejestruję. Pozdrawiam Ps. ile mogą kosztowac

> zimówki do L200 w rozmiarze 17, średnio ?

IMHO sredbny jestwaytogo.gif

7939473.jpg

7939478.jpg

5481971.jpg

5481975.jpg

5482027.jpg

a i trophy.gif to was teraz dwoch na AK bedzieyay.gif

3.2l Manual taki jak wyzej (takie wyposazenie) kosztuje ok $39,990 ale widze ze wiekszosc dealerow sprzedaja je za ok $2k mniej, idea.gif czyli jakies 39,990.00 AUD

=

92,570.20 PLN

Australia Dollars Poland Zlotych wiec dlatego pytam z ciekawosci jaka cenacfaniaczek.gif....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3.2l Manual taki jak wyzej (takie wyposazenie) kosztuje ok $39,990

> ale widze ze wiekszosc dealerow sprzedaja je za ok $2k mniej,

> czyli jakies 39,990.00 AUD

>

> =

>

> 92,570.20 PLN

> Australia Dollars Poland Zlotych wiec dlatego pytam z ciekawosci

> jaka cena....

U nas 2.5TD DID 160 KM w zaleznosci od wersji wyposazenia cena jest w granicach 108-136k PLN (za DoubleCab oczywiscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i sie wyjaśniło,zamówiłem L200 w kolorze srebnym,prawie full

> opcja,ale bez skóry,nie chciałem bo jakaś taka nie za bardzo mi

> się spodobała

No właśnie icon_rolleyes.gif - mnie się spieszyło, dlatego wziąłem co stało w salonie. A że stał akurat standardowo skonfigurowany Instyle, to mam skórę, chociaż jakichś wielkich zalet na codzień raczej nie widzę zlosnik.gifok.gif Jeśli o kolory chodzi, to też wolałbym Starlight Silver, taki jak wybrałeś - chyba najpraktyczniejszy - ale trafił mi się Titanium Grey, który latem trochę się potrafi nagrzać na słońcu. Ale i tak z dwojga złego to dobrze, że nie czarny. zlosnik.gif

>,silnik 2.5 turbo z czipem 160 KM ,myslę że da

> radę,

Daje, daje waytogo.gif

> wynegocjowałem dywaniki,zabudowę paki

Którą? hmm.gif Ja wziąłem Sports Utility Top - ale głównie dlatego, że IMO kształtem najbardziej pasuje do sylwetki auta. rotfl.gif

> tylej paki i alarm,cena baaaardzo zachecająca ,odbieram za 2

> tygodnie,jutro rejestruję.

Gratulacje brawo.gif - i oby się spisywał. zlosnik.gif

> Ps. ile mogą kosztowac

> zimówki do L200 w rozmiarze 17, średnio ?

Ja kupiłem Pirelli Scorpion Ice w standardowym rozmiarze, tj. 245/65R17 - nie szukałem specjalnie długo, bo odbierałem auto w zimie, więc spieszyło mi się z przekładką, w jakimś sklepie oponiarskim zapłaciłem 2900 za komplet już z montażem. ok.gif Pewnie gdyby poszukać trochę w internecie, dałoby się taniej hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale i tak z dwojga złego to dobrze, że nie czarny.

a to niby dlaczegowpysk.gif?

[...]

odbieram za 2

> tygodnie,jutro rejestruję.

jakto do jak w PL kupujesz nowe auto to dealer tego nie rejestruje icon_eek.gificon_eek.gif ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to niby dlaczego?

Jest ładny, ale zaraz po umyciu, nawoskowaniu i wypolerowaniu, natomiast bardzo szybko się brudzi i przestaje wtedy wyglądać tak fajnie. Poza tym mocno nagrzewa się na słońcu - co też ma jakieś tam znaczenie. hmm.gif

Testowałem auta w różnych kolorach - srebrny jak dla mnie jest kolorem chyba najbardziej praktycznym z tych, które wyglądają w miarę ładnie ok.gif (najbardziej praktycznym w ogóle jest chyba biały, ale w tym kolorze nie wszystkie auta wyglądają atrakcyjnie zlosnik.gif - biały L200 na przykład prezentuje się jakoś tak nieszczególnie biglaugh.gif).

> jakto do jak w PL kupujesz nowe auto to dealer tego nie rejestruje

> ??????????

W Polsce auto rejestrujesz osobiście - chyba można też kogoś upoważnić, ale to jest jakaś bardziej skomplikowana procedura. Generalnie najbardziej kłopotliwe jest to, że dokładnie w tym samym dniu, w którym auto zostało zarejestrowane, musi zostać ono ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej (data rozpoczęcia ubezpieczenia i data rejestracji muszą się zgadzać) - czasem, zwłaszcza jeśli kupujesz nowe auto poza miejscem stałego zamieszkania, dotrzymanie tego terminu bywa kłopotliwe.

Czasem dealerzy służą jakąś pomocą - ale to czasem, jeśli akurat mieszkasz w pobliżu tego dealera (auto rejestruje się w WK odpowiednim dla Twojego miejsca zamieszkania - jeśli kupujesz na drugim końcu Polski, to musisz u dealera wziąć kwity, pojechać z tym do siebie, zarejestrować, odebrać tablice, dowód i nalepkę na szybę i z tym wszystkim wrócić do dealera rotfl.gif). Mnie np. w salonie Fiata pomogli kiedyś w taki sposób, że pracownik salonu stanął w kolejce w WK i wypełnił wszystkie dokumenty, a jak już się zbliżał do okienka, to salon przysłał po mnie innego pracownika, który zawiózł mnie do WK - tak, że tylko podpisałem wypełnione dokumenty i bez stania w kolejce w okienku załatwiłem formalności. zlosnik.gif No ale jak dealera od odpowiedniego WK dzieli np. 300 kilometrów, to trudno oczekiwać jakiejś sensowniejszej pomocy. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daje, daje , a jak sprawdzić że ten czip faktycznie tam jest ?

> Którą? Ja wziąłem Sports Utility Top - ale głównie dlatego, że IMO

> kształtem najbardziej pasuje do sylwetki auta. Ja wziąłem taką najprostszą zabudowę z blachy ocynkowanej z 2 relingami na sprężynach gazowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to niby dlaczego?

> [...]

> odbieram za 2

> jakto do jak w PL kupujesz nowe auto to dealer tego nie rejestruje

> ?????????? Tosz to Poland Panie ,tu wszystko jest inne cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak sprawdzić że ten czip faktycznie tam jest ?

hmm.gif Żeby mieć absolutną pewność, to trzebaby chyba na hamowni? niewiem.gif Ja miałem bezpośrednie porównanie z Hiluxem 2.5 D-4D i było wyraźnie lepiej, stąd zakładam, że musi być więcej niż 136 KM. zlosnik.gif

> Ja wziąłem taką najprostszą zabudowę z blachy ocynkowanej z 2 relingami na sprężynach gazowych.

Taką? hmm.gif

ca4b64b3a600c142.jpg

zlosnik.gif

Ja mam takie coś:

ac2b357f139c54f7.jpg

BTW. przy pierwszych opadach (albo po wizycie na myjni zlosnik.gif) sprawdź dokładnie, czy nie cieknie Ci woda do środka - nie wiem, czy Ci to mówili u dealera, u mnie po montażu zabudowy powtarzali chyba z pięć razy żeby dokładnie się przyglądać i natychmiast do nich podjechać, gdyby się okazało, że zabudowa nie jest szczelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest ładny, ale zaraz po umyciu, nawoskowaniu i wypolerowaniu,

> natomiast bardzo szybko się brudzi i przestaje wtedy wyglądać

> tak fajnie.

ja mam rozwiazaniezlosnik.gif NIE myc- i tak nie wolnozlosnik.gif-susza, NIe woskowac, NIE polerowaczlosnik.gif

Poza tym mocno nagrzewa się na słońcu - co też ma

> jakieś tam znaczenie.

hmm.gif powiem ci ze nie wiele wiecej niz inne kolory , moze za wyjatkiem bialyidea.gif

> Testowałem auta w różnych kolorach - srebrny jak dla mnie jest

> kolorem chyba najbardziej praktycznym z tych, które wyglądają w

> miarę ładnie (najbardziej praktycznym w ogóle jest chyba biały,

> ale w tym kolorze nie wszystkie auta wyglądają atrakcyjnie -

> biały L200 na przykład prezentuje się jakoś tak nieszczególnie

> ).

company caridea.gif

8035163.jpg

> W Polsce auto rejestrujesz osobiście - chyba można też kogoś

> upoważnić, ale to jest jakaś bardziej skomplikowana procedura.

> Generalnie najbardziej kłopotliwe jest to, że dokładnie w tym

> samym dniu, w którym auto zostało zarejestrowane, musi zostać

> ono ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej (data

> rozpoczęcia ubezpieczenia i data rejestracji muszą się zgadzać)

> - czasem, zwłaszcza jeśli kupujesz nowe auto poza miejscem

> stałego zamieszkania, dotrzymanie tego terminu bywa kłopotliwe.

> Czasem dealerzy służą jakąś pomocą - ale to czasem, jeśli akurat

> mieszkasz w pobliżu tego dealera (auto rejestruje się w WK

> odpowiednim dla Twojego miejsca zamieszkania - jeśli kupujesz na

> drugim końcu Polski, to musisz u dealera wziąć kwity, pojechać z

> tym do siebie, zarejestrować, odebrać tablice, dowód i nalepkę

> na szybę i z tym wszystkim wrócić do dealera ). Mnie np. w

> salonie Fiata pomogli kiedyś w taki sposób, że pracownik salonu

> stanął w kolejce w WK i wypełnił wszystkie dokumenty, a jak już

> się zbliżał do okienka, to salon przysłał po mnie innego

> pracownika, który zawiózł mnie do WK - tak, że tylko podpisałem

> wypełnione dokumenty i bez stania w kolejce w okienku załatwiłem

> formalności. No ale jak dealera od odpowiedniego WK dzieli np.

> 300 kilometrów, to trudno oczekiwać jakiejś sensowniejszej

> pomocy.

dziwne nie da sie prosciejhmm.gif?

Podpisuje forme na rego i tyle. Dealer zalatwia wszystko ubezpieczenie, rejestracje, tablice. etc. Jak przychodze do salonu to auto czeka do wyjechania na ulice (stad rozroznienie cena drive away a cena samego auta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam rozwiazanie NIE myc- i tak nie wolno-susza, NIe woskowac, NIE

> polerowac

Ja tam myję raz w tygodniu ok.gif - w zimie denerwuje błoto, w lecie - muchy poprzyklejane do maski i zderzaka zlosnik.gif

> powiem ci ze nie wiele wiecej niz inne kolory , moze za wyjatkiem

> bialy

Oj, jest różnica ok.gif - w porównaniu do na przykład srebrnego całkiem spora frown.gif

> dziwne nie da sie prosciej?

No właśnie nie bardzo hmm.gif - na przykład mieszkasz we Wrocławiu, a kupujesz auto w Warszawie, więc zabierasz dokumenty od dealera, rejestrujesz nowy nabytek we Wrocławiu, po czym tego samego dnia jedziesz do dealera do Warszawy i na miejscu ubezpieczasz. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie bardzo - na przykład mieszkasz we Wrocławiu, a

> kupujesz auto w Warszawie, więc zabierasz dokumenty od dealera,

> rejestrujesz nowy nabytek we Wrocławiu, po czym tego samego dnia

> jedziesz do dealera do Warszawy i na miejscu ubezpieczasz.

Rejestrujesz o godz 15 bo takie kolejki w urzedzie... i juz nie zdazysz tego dnia ubezpieczyc, bywa zlosnik.gif

Wiec spokojnie jedziesz drugiego dnia do domu i ubezpieczasz z odpowiednia data zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby mieć absolutną pewność, to trzebaby chyba na hamowni? Ja

> miałem bezpośrednie porównanie z Hiluxem 2.5 D-4D i było

> wyraźnie lepiej, stąd zakładam, że musi być więcej niż 136 KM.

> Taką?

> Ja mam takie coś:

> BTW. przy pierwszych opadach (albo po wizycie na myjni ) sprawdź

> dokładnie, czy nie cieknie Ci woda do środka - nie wiem, czy Ci

> to mówili u dealera, u mnie po montażu zabudowy powtarzali chyba

> z pięć razy żeby dokładnie się przyglądać i natychmiast do nich

> podjechać, gdyby się okazało, że zabudowa nie jest szczelna.

Ok wezmę pod uwagę,taka tylko bez relingów,nie chciałem jakoś dziwnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam myję raz w tygodniu - w zimie denerwuje błoto, w lecie -

> muchy poprzyklejane do maski i zderzaka

chcesz moj umyczlosnik.gif

> Oj, jest różnica - w porównaniu do na przykład srebrnego całkiem

> spora

eeeeeeeee tamzlosnik.gif Nie ma zadnejswiety.gif. Mialem srebny - teznie mylemhahaha.gif

> No właśnie nie bardzo - na przykład mieszkasz we Wrocławiu, a

> kupujesz auto w Warszawie, więc zabierasz dokumenty od dealera,

> rejestrujesz nowy nabytek we Wrocławiu, po czym tego samego dnia

> jedziesz do dealera do Warszawy i na miejscu ubezpieczasz.

No dobra ile to trwahmm.gif? Bo jesli np ja ide z jednego stanu do drugiego to ide do Motor Registry - 1 na kazda wieksza dzielnice i za max 20 min mam tablice przykreconezlosnik.gif i tyleidea.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ok 2 tygodnie temu zanabyłem L200,jako że akurat miałem przeprowadzkę do nowego domu,to niestety net podłączyli mi dopiero wczoraj. Mam,śmigam,oszczędzam bo spalanie przy cięższym bucie przyprawia o drgawki,ale ogólnie jest piękny brawo.gif Reasumując z obserwacji przy spokojnej jezdzie kapelusznika spalanie na trasie ok 8 litrów (da się zejść niżej ale przy prędkośći przelotowej ok 80 km/h to do mnie jakoś nie dociera),na miejscu ok 10-12 litrów,bardzo sztywny ( w sumie terenówka) ,bardzo długi ( kwestia przyzwyczajenia w parkowaniu),bardzo silny ( 160 KM) ,szybki nie jest ale to nie samochód sportowy,na autostradzie przy próbie pojechał ok 175 km/h ,śmiało wystarczy. To na tyle,do zobaczenia na trasie. Pozdrawiam ` 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok 2 tygodnie temu zanabyłem L200,

waytogo.gifbrawo.gif

> do nowego domu,to niestety net podłączyli mi dopiero wczoraj.

a pict gdzie270635636-JUMP2.gif????wink.gif?

[...] ogólnie jest piękny

zgoda ladny jestok.gif

[...]ok 8 litrów

W EU diesel jest tanszy czy benzynahmm.gif?niewiem.gif?[..]

> sztywny ( w sumie terenówka)

ramahmm.gif - LC to to nie jestzlosnik.gif

,bardzo długi ( kwestia

> przyzwyczajenia w parkowaniu),

kwestia przyzwyczajenia jak mowiszzlosnik.gif po 1/2 roku nawet nie odczujesz nic waytogo.gif

bardzo silny ( 160 KM)

co to to niezlosnik.gif

,szybki nie

> jest ale to nie samochód sportowy,na autostradzie przy próbie

> pojechał ok 175 km/h ,śmiało wystarczy.

jak z podmuchem wiatry przy 175km/hhmm.gif????

To na tyle,do zobaczenia

> na trasie. Pozdrawiam `

30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a pict gdzie?????

> Jeszcze się nie nauczyłem wklejać

> zgoda ladny jest

> [...]ok 8 litrów

> U nas wystepuje tylko w dieselu

> rama - LC to to nie jest

> ,bardzo długi ( kwestia

> kwestia przyzwyczajenia jak mowisz po 1/2 roku nawet nie odczujesz

> nic

> bardzo silny ( 160 KM)

> co to to nie Jak do tej pory w Partnerze miałem 90 KM to czuć różnicę

> ,szybki nie

> jak z podmuchem wiatry przy 175km/h???? Ogólnie znośnie,da się przeżyć

> To na tyle,do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

> Jeszcze się nie nauczyłem wklejać

[...] hmm.gif User Reged 2003zlosnik.gif

> U nas wystepuje tylko w dieselu

no ale co drozsze na stacjihmm.gif diesel czy benzynaniewiem.gif?[...]

Jak do tej pory w Partnerze miałem 90 KM to czuć różnicę

tia ale masa tez innaidea.gif

[...]

Ogólnie znośnie,da się przeżyć

nie zapytam ile dBzlosnik.gif ale da sie rozmawiachmm.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [

> [...] User Reged 2003

> no ale co drozsze na stacji diesel czy benzyna?[...] Ropa troszke tańsza,nieznacznie jakieś 30,40 groszy na litrze

> Jak do tej pory w Partnerze miałem 90 KM to czuć różnicę

> tia ale masa tez inna Na przyspieszeniu Partner lepiej odchodzi,ale w terenie nie ma porównania

> [...]

> Ogólnie znośnie,da się przeżyć

> nie zapytam ile dB ale da sie rozmawiac? Myślę że tak,nawet znośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.