Skocz do zawartości

Czemu gasnie??


maurer

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przypomnialem sobie, ze od bardzo dawna nie sprawdzalem poziomu oleju w silniku. Postanowilem wiec nadrobic zaleglosci i kiedy okazalo sie ze jest polowa bagnetu dolalem ok 100ml mineralnego Shell Helix Diesel (dokladnie takiego jaki jest wlany). Dzisiaj auto niespodziewanie dwa razy zgaslo. Raz kiedy wysprzeglalem przed ruszeniem ze swiatel i raz gdy ruszalem z parkingu. Czy moze miec to zwiazek z dolaniem oleju czy raczej nie powinno? Niby narazie nic powaznego sie nie dzieje ale w pn ruszam w trase i wolalbym uniknac niespodzianek. Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyslalem sobie wszystko jeszcze raz i przypomnialem sobie ze jakos calkiem niedawno nie moglem za 1 przekreceniem kluczyka pozbyc sie kontrolki "fiat code" za 2 zgasla od razu. W takim razie moje pytanie: czy ten immo ma jakas mozliwosc wylaczenia odpalonego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przemyslalem sobie wszystko jeszcze raz i przypomnialem sobie ze

> jakos calkiem niedawno nie moglem za 1 przekreceniem kluczyka

> pozbyc sie kontrolki "fiat code" za 2 zgasla od razu. W takim

> razie moje pytanie: czy ten immo ma jakas mozliwosc wylaczenia

> odpalonego silnika?

anu możliwe w takim razie,że masz jakiegoś errora i zdałoby się to sprawdzić.. .a w razie wypadku kasować smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nieraz jak bateria slaba w tegesiku od immo to takie akcje sie dzieja

> , koledze na a4 tak zgaslo auto nagle

to jak wymienisz taką baterię w kluczyku bez centralnego, który jest nierozbieralny ? rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

nie ma w punto takowej baterii zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak wymienisz taką baterię w kluczyku bez centralnego, który jest

> nierozbieralny ?

> nie ma w punto takowej baterii

A czy ja pisalem o punto ? biglaugh.gif Pozatym np ja w punto2 nie mam immo i nie mam takiego problemu grinser006.gif Za gasniecie samochodu odpowiada sporo rzeczy o ktorych jest pisane srednio co tydzien w nowym temacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.