Skocz do zawartości

Bravencja w servisie


Lars

Rekomendowane odpowiedzi

Po przebyciu 203000 km stanęła na podnośniku i wymieniono:

- koło pasowe - 190 zł Dayco

- napinacz paska klinowego - SKF - 110zł (upust 25%)

- pasek klinowy - Gates - 59 zł

- pasek rozrządu - gates

- napinacz rozrządu - SKF

- rolka prowadząca rozrządu - SKF

cena kompletnego rozrządu 245 zł (allegro)

- Olej CASTROL EDGE 10W60 - 185 zł

tak więc może trzaskać następne km cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba gratis jak tyle zdarli z części

> Boa

Rozdzad allegro ... czyzby od goscia z Lodzi ? bo taki sam kupilem smile.gif wymiana w ASO 99 zł ... inni mechanicy zaczenali rozmowe od 170 270751858-jezyk.gif wiec roznice widac ... a wogole krecili nosem jak mowilem ze diesel ( poczulem sie "gorszy" zeby.GIF )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> głównie panowie rysie i zdzisie ale polecani - tylko pan patryk podją

> się wymiany. Serwis chciał 680 zł za wymianę

Ta cena to pewnie za calosc.Czesci ASO ma drogie ale robocizna juz nie jest taka droga a czesto taniej niz inne warszaty.

Za wymiane rozrzadu w ASO zaplacilem 150zl

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice cenowe sa straszne ... tak jak w Bielsku a ASO wymiana rozrządu z czesciami kosztowac miala ok 500 zł ... a sama robocizna 99 zł ... a najlepsze jest to ze w innym serwisie Fiata nie wiedzieli najpierw jak wycenic taka robocizne ... i czekalem ponad 2 tyg na odp (oczywiscie nie doczekalem sie caly czas bylem zbywany) a u mechanikow sama robocizna (jak juz sie laskawie zgodzili) wynosila w granicach 150-250 zł wiec roznica jest wink.gif

Tzn kazda gadka rozpoczynala sie tak samo "Nie ma problemu, jasne ze robimy" dopoki nie spytali jaki silnik (1,9 TD) ... wtedy sie zaczynala dziwna rozmowa wymigiwanie sie itp zeby.GIF Tragedia byla jednym slowem ... i chcac niechcac wybralem ASO smile.gif ale w Bielsku mamy dobre - tak sie oklamuje juz ponad 6 miesiecy zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to tylko pozazdrościć takiego podejścia. Dobre ASO? Gdzieś tam, u Was pewnie. W Wałbrzychu to dopiero mamy ASO! Jak dzwoniłem, żeby zapytać o dostępność części (kolektor wydechowy do Bravo) to pancio powiedział, że nie ma czasu ani ochoty rozmawiać ze mną. A gdy autko trafilo do wymiany prawego wahacza - wymienili lewy (prawy został jaki był) i bez pozwolenia linkę hamulca ręcznego. grinser006.gif Jeśli (nie daj Boziu) przypadkiem będziecie w mojej okolicy i coś stanie się z Waszym autkiem - nie holujcie auta do ASO w W-chu. Lepiej do Jata Fiat Świdnica. U nas jest najwyższy wskaźnik cenowy w stosunku do kompetencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nooo to tylko pozazdrościć takiego podejścia. Dobre ASO? Gdzieś tam,

> u Was pewnie. W Wałbrzychu to dopiero mamy ASO! Jak dzwoniłem,

> żeby zapytać o dostępność części (kolektor wydechowy do Bravo)

> to pancio powiedział, że nie ma czasu ani ochoty rozmawiać ze

> mną. A gdy autko trafilo do wymiany prawego wahacza - wymienili

> lewy (prawy został jaki był) i bez pozwolenia linkę hamulca

> ręcznego. Jeśli (nie daj Boziu) przypadkiem będziecie w mojej

> okolicy i coś stanie się z Waszym autkiem - nie holujcie auta do

> ASO w W-chu. Lepiej do Jata Fiat Świdnica. U nas jest najwyższy

> wskaźnik cenowy w stosunku do kompetencji.

No wiesz u mnie moze to jest ta roznica ze fabryka bardzo dlugo byla w Bielsku (obecnie Tychy) wiec moze jakis wiekszy nacisk ... a pozatym wiecej "specjalistow" bo czesciej widzieli rozebrane Fiaciki wink.gif Ale dobrze wiedziec...Walbrzych duzym lukiem wink.gif ale w sumie co sie tam przejmowac ... przeciez Nasze Fiaty tak rzadko sie psuja ;P

Nie ale powaznie ja osobiscie z ASO zadowolony bylem szybko (tzn kolejka okolo tygodniowa) i dobrze poki co zrobili smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.