Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Subaru Legacy i dobór opon

Featured Replies

Napisano

Witam po raz pierwszy na tym kąciku.

Przymierzam się do kupna Subaru Legacy 2.2 AWD z 1993 r. W tej chwili auto jest na oponach letnich. A moje pytanie to: czy w takim aucie tzn. 4x4 należy stosować opony zimowe na zime a letnie na lato? Czy ten napęd jest taki doskonały, że pozwala na jazdę w zimie na oponach letnich lub tzw. całorocznych?

Pozdro,

jzl

Gdynia

Napisano

> Witam po raz pierwszy na tym kąciku.

> Przymierzam się do kupna Subaru Legacy 2.2 AWD z 1993 r. W tej chwili

> auto jest na oponach letnich. A moje pytanie to: czy w takim

> aucie tzn. 4x4 należy stosować opony zimowe na zime a letnie na

> lato? Czy ten napęd jest taki doskonały, że pozwala na jazdę w

> zimie na oponach letnich lub tzw. całorocznych?

> Pozdro,

> jzl

> Gdynia

Stary na letnich to na lekkim wzniesieniu kazda jedno napędówka z zimówkami Cie Objedzie. Mieszkam w górach i kumpel ma Legacy, z początku tez myślał ze letnie stykną ale szybko zmienił zdanie. pozdro

Napisano

> Witam po raz pierwszy na tym kąciku.

> Przymierzam się do kupna Subaru Legacy 2.2 AWD z 1993 r. W tej chwili

> auto jest na oponach letnich. A moje pytanie to: czy w takim

> aucie tzn. 4x4 należy stosować opony zimowe na zime a letnie na

> lato? Czy ten napęd jest taki doskonały, że pozwala na jazdę w

> zimie na oponach letnich lub tzw. całorocznych?

> Pozdro,

> jzl

> Gdynia

Chłopie, a myślisz, że jest jakaś różnica w hamowaniu ośki i 4x4? Patrz nie tylko na przyspieszanie!

Napisano
  • Autor

Dzięki, właśnie o takie praktyczne informacje mi chodziło bow.gif

Zalety zimówek są powszechnie znane i zgadzam się z nimi. Chcę tylko wzbogacić wiedzę w temacie AWD a dobór opon.

Napisano

> Witam po raz pierwszy na tym kąciku.

> Przymierzam się do kupna Subaru Legacy 2.2 AWD z 1993 r. W tej chwili

> auto jest na oponach letnich. A moje pytanie to: czy w takim

Ja tez sie przymierzam, az w koncu kupilem, tylko troche nowszego grinser006.gif, tylko moj dla odmiany byl na zimowkach i nie mam do niego letnich grinser006.gif

> aucie tzn. 4x4 należy stosować opony zimowe na zime a letnie na

> lato? Czy ten napęd jest taki doskonały, że pozwala na jazdę w

> zimie na oponach letnich lub tzw. całorocznych?

Naped nie zastapi ci opon.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.