Skocz do zawartości

renault VIN


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

> można sprawdzić historie w PL, problem w tym ze w renault nie chcą

> takich informacji udzielać, chyba ze odpłatnie.

zdziwilbym sie jakby to bylo bezplatne :/

i tak bym jechal na sprawdzenie auta. Ciekawy bylem czy mozna zerknac serwisowo poza granice PL ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdziwilbym sie jakby to bylo bezplatne :/

> i tak bym jechal na sprawdzenie auta. Ciekawy bylem czy mozna zerknac

> serwisowo poza granice PL

Moża z całej europy ale tylko naprawy gwarancyjne (bez przeglądów) ale renault'y ciągle się psują więc jakieś wpisy będą grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moża z całej europy ale tylko naprawy gwarancyjne (bez przeglądów)

> ale renault'y ciągle się psują więc jakieś wpisy będą

interesuje mnie auto max 2 letnie wiec tylko takie wpisy mnie interesuja. Glownie naprawy powypadkowe / postluczkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> interesuje mnie auto max 2 letnie wiec tylko takie wpisy mnie

> interesuja. Glownie naprawy powypadkowe / postluczkowe

Mi się udało parę samochodów sprawdzić przez telefon bez znajomości. Niestety te sprowadzane negatywnie w 3 letnim liczniki pocofane na oko po 100 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czytam archeo i ... sie zgubilem

> Mozna sprawdzic historie auta sprowadzonego z zagranicy w PL czy nie?

Mozna i to za darmo. Ja w zeszłym tygodniu przypadkowo byłem w salonie Reno w Toruniu. Podpytałem pana w obsłudze czy da sie cos ustalić. Powiedział, że tylko naprawy gwarancyjne a jak sie rozbujał to podał mi do 2006r. z tym, że auto serwisowane przez cały czas w jednym serwisie w niemczech. Moje miłe zdziwienie, że licznik mam nie cofniety bo ostatnia wymiana amorów w 2006 roku przy 158 tys, a ja kupiłem w 2007 przy przebiegu 167 tyś. Więc chyba OK.

Za sprawdzenie nie zapłaciłem nic, a trwało to chyb 10 MINUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jakiś anioł sie trafił, który to serwis w toruniu ? bo nawet warto

> trochę dojechać żeby wiedzieć co i jak.

Żaden anioł, zrobił to bez wielkiego proszenia. Bedąc w salonie po kołpak do słuzbowej furki zapytałem pana czy jest mozliwość sprawdzenia przeszłości auta. pan mi mówi, że owszem ale tylko naprawy gwarancyjne. Wlazł w komputer, wstukał VIN i mi nawija, ze to i to i az tak do roku 2006. Scenica mam z 2000 więc chyba 6 lat gwarancji nie miał. Pan mówił, że cały czas w tym samym serwisie od początku.

Serwis znajduje się na ul. M.C. Skłodowskiej a nazywa się chyba UNICAR 2 ale co do nazzwy nie jestem pewien. Mysle, że i tobie w warszawie też sprawdzą bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu waszych postów podjechałem wczoraj do ASO W OSTROWIE WLKP. I pan bez najmniejszych problemów wpisał mój VIN w kompa i dowiedziałem sie wszystkiego o swoim aucie.Moje serwisowane było do 2006r.Przebieg tez autentyczny no i rozrząd był wymieniony 15tys km temu więc ja narazie nie musze tego robić.

Pozdrawiam

Piotras smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> interesuje mnie auto max 2 letnie wiec tylko takie wpisy mnie

> interesuja. Glownie naprawy powypadkowe / postluczkowe

ale napraw powypadkowych sprzedawca wcale nie musiał robić w ASO więc to że takowych wpisów nie będzie nie oznacza że autko nie miało dzwona

Co do historii samochodu to ja miałem mniej szcześcia, mi podano tylko naprawy gwarancyjne, ale mi to wystarczyło bo w zasadzie chciałem potwierdzic oryginalność przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.