Skocz do zawartości

radio NB


fantoma

Rekomendowane odpowiedzi

jest to stara instrukcja do radioodtwarzacza ze Stilo którą zapodał kiedys

kolega mar_elx a znalazł na moją prośbę Rado_d palacz.gifDzisiaj sprawdziłem

na moim i działa icon_eek.gif

Jeżeli naciśniemy JEDNOCZEśNIE przyciski 1 i 6 i przytrzymamy przez kilka sekund, na wyświetlaczu radia pojawi się wersja hardware i software radia, jego numer seryjny i data produkcji. Kolejne informacje przełącza się PRAWYM przyciskiem przewijania. W tym czasie z głosników słychać ostatnio wybrany kanał, ale znacznie głośniej niż był on pierwotni nastawiony. Po kolkunastu sekundach radio wraca do normalnego stanu.

Kombinacja klawiszy 2 i 6 to też jakiś test, ale nie mam pojęcia czego - pojawiają się napisy checksum, short circuit i cośtam jescze

Kombinacja 3 i 6 to test głośników. Kolejne głośniki (pisk z poszczególnych głosników) przełącza się prawym przyciskiem przewijania

Co ciekawe, ww. funkcje działają także przy ODŁĄCZONEJ sieci CAN (także odtwarzanie iostatnio wybranego kanału przy kombinacji 1 i 6)

palacz.gifpalacz.gifpalacz.gifpalacz.gifpalacz.gifpalacz.gifpalacz.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co kilku lepszych ?

Bardziej znających się... grinser006.gif

Bo... ostatnio byłem w takim jednym ASO - i przypadkiem rozwiązałem problem z innym autem - jak elektryk szukał przyczyny wink.gif

ASO jak to ASO - są lepsze i gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo... ostatnio byłem w takim jednym ASO - i przypadkiem rozwiązałem

> problem z innym autem - jak elektryk szukał przyczyny

A co bylo nie tak z licznikami w Stilo? Bo pamietam, ze gdzies kiedys o tym czytalem...

Mozesz opisac to w kilku slowach? Bo chyba nie kazdy z uzytkownikow przesiadl sie na Bravo ze Stilo i nie kazdy sledzil losy Stilo na kaciku... smile.gif

Przynajmniej bedzie wiadomo czego ewentualnie sie spodziewac i zeby nie panikowac z wyjazdem do ASO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co bylo nie tak z licznikami w Stilo? Bo pamietam, ze gdzies kiedys

> o tym czytalem...

Z licznikami w Stilo ? Chyba wszystko było OK nic poważniejszego - mi się wydaje po prostu, że są takie same jak w NB (producent) tylko teraz trzeba to sprawdzić żeby nie pisać nieprawdy wink.gif

> Mozesz opisac to w kilku slowach? Bo chyba nie kazdy z uzytkownikow

> przesiadl sie na Bravo ze Stilo i nie kazdy sledzil losy Stilo

> na kaciku...

> Przynajmniej bedzie wiadomo czego ewentualnie sie spodziewac i zeby

> nie panikowac z wyjazdem do ASO!

Na kąciku Stilo jest o tym aucie wszystko smile.gif Ale NB to już trochę nowsze auto zobaczymy więc jak będzie się sprawować. Jak na razie chyba nikt tutaj nic poważnego nie zgłaszał, ja też nic złego nie słyszałem (jeszcze) grinser006.gif

Trzymajmy się radia z topicu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z licznikami w Stilo ? Chyba wszystko było OK...

Tak to odebralem, bo sam pisales, ze pomogles rozwiazac jakis problem w ASO... A wczesniej zastanawialiscie sie czy to nie to samo co w Stilo - wiec odczytalem to "oby nie byly te same co w Stilo..."!!!

Dobra, koniec tematu licznikow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.