Skocz do zawartości

Ile kosztuje G-Tech pro??


Kiwal

Rekomendowane odpowiedzi

> a dlaczego? pytam z ciekawosci bo sie nie znam

bo tak mówi Radek - innych merytorycznych argumentów nie znam biglaugh.gifgrinser006.gifzlosnik.gifgrinser006.gifbiglaugh.gif jesli o mnie chodzi, to po prostu oba są skierowane do innych grup klientów. Ci z mniejszymi potrzebami kupują PRO, Radek i Ci z większymi potrzebami - PRO COMPETITION biglaugh.gifgrinser006.gifzlosnik.gifbiglaugh.gif

Pozdr,

BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo tak mówi Radek - innych merytorycznych argumentów nie znam

> jesli o mnie chodzi, to po prostu oba są skierowane do innych

> grup klientów. Ci z mniejszymi potrzebami kupują PRO, Radek i Ci

> z większymi potrzebami - PRO COMPETITION

> Pozdr,

> BP

icon_eek.gifzlosnik.gif powalajacy ten pierwszy argument ok.gifzlosnik.gif a tak powaznie to chcemy kupic zwyklego pro do klubu i dlatego pytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powalajacy ten pierwszy argument a tak powaznie to chcemy kupic zwyklego pro do klubu i dlatego pytalem.

spox. jak chcecie porównać i będziecie w Wawie, to ja mogę Wam pożyczyć mojego ( PRO wygląda tak ). potem kombinujcie tego bardziej wypasionego i podejmiecie decyzję, który Wam bardziej odpowiada waytogo.gif

Pozdr,

BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spox. jak chcecie porównać i będziecie w Wawie, to ja mogę Wam

> pożyczyć mojego ( PRO wygląda tak ). potem kombinujcie tego

> bardziej wypasionego i podejmiecie decyzję, który Wam bardziej

> odpowiada

> Pozdr,

> BP

Hm, w wawie bedziemy chyba dopiero jak bedzie sie tam cos dzialo - wyscigi, zlot etc. ale dzieki za pomoc ok.gif Chyba na razie kupimy tego bo 230-250zl nie uszczupli za bardzo finansow klubu a taka zabawka sie przyda na spoty ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powalajacy ten pierwszy argument a tak powaznie to chcemy >kupic

> zwyklego pro do klubu i dlatego pytalem.

Z competition , mozesz zgrac logi z kompletem danych , przeciazenia na kazdym biegu , szasowana moc , wszystko ilustrowane graficznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.