Skocz do zawartości

wałek rozrządu 16szr


maxdg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam do wymiany wałek rozrządu - nie moge dostać tylko nowe w cenie około 900 złoty lub orginał 1879 but.gif. Prosze jesli ktoś ma namiary na miejsce gdzie moża taki kupic bo ja juz wszytskie możlwiości wyczerpałem (ASTRA G 16szr monowtrysk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam do wymiany wałek rozrządu - nie moge dostać tylko nowe w cenie

> około 900 złoty lub orginał 1879 . Prosze jesli ktoś ma namiary

> na miejsce gdzie moża taki kupic bo ja juz wszytskie możlwiości

> wyczerpałem (ASTRA G 16szr monowtrysk).

Azja jak robił remont to kupił do siebie wałek za bodajże połowę tej ceny. Czyżby to aż taka różnica była w poszczególnych modelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Azja jak robił remont to kupił do siebie wałek za bodajże połowę tej

> ceny. Czyżby to aż taka różnica była w poszczególnych modelach?

dobrze pamiętasz, wałek FEBI do mojego silnika kosztował ok. 370zł (coś blisko tego)

trudno uwierzyć, żeby była aż taka różnica, w końcu x16szr to (w sensie głowicy) podobny silnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> orginał 1879

To rocznik tego wałka czy cena?

grinser006.gifzlosnik.gif

Cena jakaś z kosmosu. Ze 3 tygodnie temu zielik wyszukał mi walek do GolfaII za 300zł, cena jak widać zbliżona do "azjowego". I w zasadzie nie różni się od wałka Astry.

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyżby to aż taka różnica była w poszczególnych modelach?

najpierw trzeba by ustalić jaki numer ma mieć ten wałek bo były trzy numery, OE 06 36 041, 06 36 001, 06 36 205,

jest jakieś zamieszanie z tymi wałkami w EPC ale wygląda na to że taki sam wałek jest w:

Vectra A C16NZ, Vectra B X16SZR, Astra F 16NZR, X16SZR, Kadett E E16NZ, C16NZ, C16LZ, Astra G X16SZR, a być może też Astra G Z16SE, Corsa C Z16SE, Meriva Z16SE,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najpierw trzeba by ustalić jaki numer ma mieć ten wałek bo były trzy

> numery, OE 06 36 041, 06 36 001, 06 36 205,

> jest jakieś zamieszanie z tymi wałkami w EPC ale wygląda na to że

> taki sam wałek jest w:

> Vectra A C16NZ, Vectra B X16SZR, Astra F 16NZR, X16SZR, Kadett E

> E16NZ, C16NZ, C16LZ, Astra G X16SZR, a być może też Astra G

> Z16SE, Corsa C Z16SE, Meriva Z16SE,

> brat

Tak zamieszanie jest z numerem tego wałka tak naprawde to pytam sie w sklepach i szrotach po pojemności silnika.

Ogólnie sprzedawcy nie do konca są pewni że wałek będzie wogóle pasował - jeśli juz mają nowy na składzie.

(w serwisie opla teżnie potrafili go dobrać - facet wołał starszego sprzedawce żeby mu pomogł znalezc to w komputerze) cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.