Skocz do zawartości

Epica - spalanie


blue_impuls

Rekomendowane odpowiedzi

> Poprosze o wyniki sprzedazy, w ktorych ten model fiata byl w

> pierwszej 10tce w swojej klasie. IMHO w zadnym kraju tego nei

> osiagneli wiec klapa.

idąc takim rozumowaniem 90% aut na rynku polskim i europejskim jest klapą......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie tak spektakularna jak croma.

czy naprwdę kolega uważa, że jak ludzie nie kupują to już jest jakiś wyznacznik????? to pewnie kolega również uważa, że wybieramy mądrych polityków bo jak kogoś nie wybraliśmy to jest zły i głupi

no to koledze powiem (napiszę) na codzień śmigam wieloma autami zarówno służbowymi jak i prywatnymi i TAK DOBYM autem jak nowa Croma jeszcze nie śmigałem (byłem w szoku bo to fiat- też kiedyś miałem ten głupi pogląd wywodzący sie z 125p, 126p i Palio) i nie jest to subiektywne odczucie bo testy też to potwierdzają, a że drogi to ciekawe taki VW nie jest drogi a jak fiat zrobił auto znacznie lepsze od VW w tej samej klasie to już jest drogi - LITOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy naprwdę kolega uważa, że jak ludzie nie kupują to już jest jakiś

> wyznacznik?????

W przypadku aut to bardzo wazny wyznacznik tuz przed niezawodnoscia ( trudno ocienic bo malo ich sprzedali hehe.gif ) i sukcesie w sporcie. Auto moze byc niewiadomo jak dobre jezeli sie nie sprzedaje i nei przynosi firmie zyskow jest krotko mowiac do d*** wink.gif I zadne doslownie zaden argument mnie nie przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby na tym świecie wszyscy mieli takie same poglądy, byłoby nudno

to prawda, ale jak ktoś mi pisze, że nic i nikt go nie przekona to doznaje szoku bo zawsze - powtarzam ZAWSZE trzeba zostawić sobie margines, że w karzdej sprawie mogą zaistnieć nieprzewidziane okoliczności, które skłonią inteligentnego człowieka do zmiany zdania...

w myśl starej mądrości ludowej: "tylko krowa zdania nie zmienia"

ja na ten przykład głosiłem, że fiat to kupa złomu co zostało potwierdzone wiele razy i zmieniłem zdanie od momentu kiedy od czasu do czsu śmigam Cromą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden nie daje się przekonać

Drugi próbuje na siłę przekonać

Nie wiem co gorsze

Ludzie są różni i trzeba sie do tego przyzwyczaić ... wtedy łatwiej jest żyć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden nie daje się przekonać

> Drugi próbuje na siłę przekonać

> Nie wiem co gorsze

> Ludzie są różni i trzeba sie do tego przyzwyczaić ... wtedy łatwiej

> jest żyć

Juz mi lepiej bo turbine do wymiany zakwalifikowali winner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.