Skocz do zawartości

kupno sieny 1,6


Bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanko do posiadaczy fiata siena.

na co zwrócić uwagę przy zakupie sienki? znalazłem siene w komisie- silnik 1,6 1998rok, "pełna" elektryka, welur w środku. czy jest to dobry silnik? z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, mam pytanko do posiadaczy fiata siena.

> na co zwrócić uwagę przy zakupie sienki? znalazłem siene w komisie-

> silnik 1,6 1998rok, "pełna" elektryka, welur w środku. czy jest

> to dobry silnik? z góry dziękuję

Szukaj aut z drugiej połowy 1999 (można poznać po reflektorze 2 żarówkowym H3+H7)

poszukaj w archiwum autokącika i tutaj autocentrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, mam pytanko do posiadaczy fiata siena.

> na co zwrócić uwagę przy zakupie sienki? znalazłem siene w komisie-

> silnik 1,6 1998rok, "pełna" elektryka, welur w środku. czy jest

> to dobry silnik? z góry dziękuję

mocno bym się zastanowił nad autem z komisa...

poza tym - jak pisał sienolot ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzicow Hienka jest z IV.1998r.

Oprocz naprawde drobnych usterek 165kkm zrobila bez niespodziewanek, w tym chyba 130kkm na gazie.

Zwroc uwage na

- stan nadkoli, czy nie zaczyna zzerac ich rdza,

- hamulce, z jaka sila wyhamowuja autko

- charakterystyczne rzezenie z prawej strony silnika swiadczyc moze o konczacym sie alternatorze, wogole to dobrze obejrzyj go, bo malo ktory wytrzymal te ~10lat bez wymiany (u ojczulka odpukac wytrzymal i nadal kreci sie),

- charakterystyczny odglos przy zapalaniu moze swiadczyc o konczacym sie rozruszniku,

- sprawdz, czy wlacznik swiatel przeciw mgielnych dziala - w naszej zalezy od kaprysu, gdzies chyba nie laczy masa.

- sprawdz zamek, czy da sie go otworzyc za pomoca kluczyka.

- kierownica przy tym przebiegu jest dosc wytarta, szczegolnie w gornej polowce, pedaly zas nie za bardzo.

- silnik nie wykazuje rzadnych wyciekow, w zaleznosci od oleju albo wcale go nie bierze albo minimalnie,

- stuki z zawieszenia przedniego moga swiadczyc o zblizajacej wymianie tulejek lub innych elementow, dosc czesto siadaja - ale za to sa tanie w zakupie i latwe w wymianie.

Jak widzicie problemy w sumie prozaiczne, co mogloby swiadczyc, ze zadbana Sienka psuc sie nie powinna, a wszelkie problemy rzucajace sie na pierwszy rzut do oczu niech beda przestroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.