Skocz do zawartości

"śliczna" evanda za 8 tyś


artur-wiater

Rekomendowane odpowiedzi

> tak się zastanawiam czy ludziom już całkiem odwala...

> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7273906

Tak w sumie trochę szpachli, trochę lakieru i będzie jak nowy. Pewnie TU dało szkodę całkowitą i ktoś usiłuje się pozbyć pozostałości auta. Tylko na moje miejsce takiego czegoś powinno być na złomowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a widziałeś drugie zdjęcie od lewej?

No widać ze auto ma już dość jazdy, ale niektóre części można wykorzystać. Nie jestem zwolennikiem żeby coś takiego wyklapać i z przystanku MZK zrobić golfa 2 ale np tylnie lampy są okej... drzwi też. Oddajmy auta na złom, ale też dbajmy o środowiska i co da się wykorzystać niech się sprzeda.

Jak u mnie orzekli szkodę całkowitą to mi dali 1300zł za wrak, a tydzień później widziałem na otomoto laniego za 4tys.

Wolny rynek.... jak za tą cene będzie kupiec to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z ciekawosci? Jak jest w PL prawo - da sie cos akiego wprowadzic z

> powrotem na ulice??

Musi być naprawione, i jest prawo, że po szkodzie przekraczającej 2000zł musi przejść przegląd ponownie dopuszczający do ruchu. Tyle, że wiadomo jak się przeglądy załatwia ... takei auta powinny być wycofywane i złomowane automatycznie, bez prawa rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musi być naprawione, i jest prawo, że po szkodzie przekraczającej

> 2000zł musi przejść przegląd ponownie dopuszczający do ruchu.

Martwy przepis bo za 2tys przeszczepisz 1/2 "malucha" i będziesz musiał robić przegląd... i za te same 2 tys w aso może pomalujesz lusterko w mercedesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> tak się zastanawiam czy ludziom już całkiem odwala...

> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7273906

A moze gosciu musi wystaiwic za taką cenę aby udowodnic TU ze wyceniono mu wrak zbyt wysoko przy szkodzie całkowitej i dano za mało kasy?

Bo kasa jaką się dostsaje to wycena samochodu-wycena wraku. TU oszukuja i zawyzają cene wraku. Czytałem ze aby powalczyć z TU należy wystawić 3 krotnie wrak na aukcje z ceną jaka podało TU i potem napisać pismo odwoławcze a jak nic to nie da to iść do sądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.