Skocz do zawartości

Klej do naprawy ogrzewania tylnej szyby


Krisker

Rekomendowane odpowiedzi

> O taki - stosował ktoś? Mam do przyklejenia konektor i zastanawiam

> się, czy to da radę

Konektora tym nie przykleisz, albo przykleisz i zaraz odpadnie. Mi się udało go normalnie przylutować lutownicą oporową, dość dużą 250W. Bielisz porządnie miejsce lutowania i lutujesz konektor, dużo kalafoni! Szyba hartowana nie strzeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Konektora tym nie przykleisz, albo przykleisz i zaraz odpadnie. Mi

> się udało go normalnie przylutować lutownicą oporową, dość dużą

> 250W. Bielisz porządnie miejsce lutowania i lutujesz konektor,

> dużo kalafoni! Szyba hartowana nie strzeli.

Ale próbowałeś i nie wyszło? Bo z opisu wynika, że nie jest to klasyczny preparat do naprawy ścieżek, ale klej przewodzący dwuskładnikowy hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale próbowałeś i nie wyszło?

Konkretnie tego kleju ze zdjęcia nie próbowałem, ale znam chyba wszystkie preparaty tego typu znajdujące się na rynku (i nie tylko grinser006.gif), oraz musiałem już kilka razy "ratować" ogrzewanie szyby po kretynach naklejających folie zlosnik.gif. Jak chcesz, to spróbuj tego kleju, zrób sporą plamkę 2cm i porządnie zanurz w niej konektor i jakoś zamocuj do wyschnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O taki - stosował ktoś? Mam do przyklejenia konektor i zastanawiam

> się, czy to da radę

Szlag trafił ten cały klej po kilku myciach szyby. po którejś naprawie stwierdziłem, że nie będę się bawił w takie prowizorki. W momencie gdy przestało już działać więcje ścieżek i to w dodatku w polu widzenia postanowiłem kupić nową szybę.

Tą nową szybę zawiozłem odrazu do oklejenia nie za ciemną folią, bo wówczas ścieżki są w jakiś sposób osłonięte i chronione przed uszkodzeniem.

Teraz mam święty spokój i zawsze odmrożoną lub odparowaną szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.