Skocz do zawartości

dmuchawa 12 V - czy jest to coś warte


lotis

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> czy ktoś z Was używa takiego urządzonka

> na pewno musi pracować przy włączonym silniku, czy nie przepala się

> bezpiecznik (moc 160 W) i czy można wyczuć ciepełko / czy w

> praktyce jest to coś warte

> link

Bezpiecznik nie przepali się, z powodzeniem używam w mojej astrze przetwornicy 12/220V 200W.. Czy dmuchawa jest coś warta pozostaje chyba do oceny po zakupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kolego ,to chyba nie nagrzeje kabiny.ja teraz moją asterka pomykam po zimnych drogach szwecji tutaj jest taki patent niestety nie na polskie warunki bo kradną auto posiada zazwyczaj przy (na) przednim zderzaku mały wtyk 220v a na wężu do chłodnicy

jest grzałka,czasem nawet następna jest w misce olejowej,i dodatkowo przy nogach pasażera jest standardowe gniazdo na 220v do podłączenia tz:farelki.

pod domem czy pod szkolą pracą itp na parkingach są słupki z gniazdem 220v i jeszcze taki układ czasowy.to wszystko podłączasz przedłużaczem ok 2m (w Polsce by je kradli)i np jedziesz do pracy czy z pracy układ czasowy włącza system np 1godz wcześniej i masz naprawdę ciepło i nie ma problemu odpalania zimnego silnika !ja niestety mam bo nie mam tej instalacji. przy okazji jak będzie (zapotrzebowanie na fotkę)to zrobię kilka zdjęć i podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.