Skocz do zawartości

Wyjmujemy pastylkę od immo (fotki)


dexterek

Rekomendowane odpowiedzi

281905234-a.jpg Witam wszystkich

Zmuszony bylem dorobić nowy kluczyk, Za 79 zł dostałem nacięty kluczyk z wysuwanym schowkiem na pastylkę. Pozostalo tylko wyjęcie pastylki ze starego klucza. To był trzeci klucz ,który rozcinałem dwa poprzednie to pozostałość po wymianie wszystkich wkładek i stacyjki po próbie włamania. We szystkich trzech kluczach pastylka była od strony numeru na grocie (przypadek albo reguła)ale warto o tym pamiętać przy rozcinaniu.

Do rozcięcia najlepiej użyć noża do tapet przy zdejmowaniu niebieskiego plastiku jest szansa że pastylka wysunie się z otoru jest oblana cienką warstwą tworzywa w dwóch przypadkach tak się stało natomiast teraz kiedy mi na tym zależało pastylka została w otworze daleko wepchnięta.W takim przypadku należy delikatnie ścinać plastik skalpelem a to dlatego ,że mamy wyczucie kiedy dotrzemy do szklanej bańki pastylki (patrz zdjęcia) Po wyjęciu pastylki przekładamy ją do nowego klucza przeklejamy logo i gotowe .Stary klucz wkładamy w rozcięte tworzywo i sklejamy i mamy oryginalny prawie caly klucz dla ubezpieczyciela.

W razie pytań służę pomocą

281905234-c.jpg

281905234-d.jpg

281905234-e.jpg

281905234-f.jpg

281905234-g.jpg

281905234-h.jpg

281905234-i.jpg

281905234-i.jpg

281905234-k.jpg

281905234-l.jpg

post-50893-14352499764671_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk działa?

Już kiedyś też to przerabiałem i niestety sfrajerowałem się chyba do kupiłem nowy kluczyk w ASO za chyba 160zł o ile dobrze pamiętam i padłem dodatkową 100 za "zestrojenie kluczyka z komputerem" niestety miałem tylko jeden i za każdym razem musiałem odpalać auto z karty kodowej pedałem gazu sick.gif ale to było już dawno temu i wtedy nie robili takich kluczy jak ten twój ze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.

Jak ojciec miał jeszcze punto1 to kluczyk się na tyle już wyrobił, że trudno było go przekręcić w stacyjce.

Więc wziął drugi kluczyk z zestawu i tym uruchamiał silnik. Ale żeby nie niszczyć tego drugiego dorobił za parę złotych zwykły klucz, który służył tylko do otwierania drzwi - silnik nie chciał zapalić.

Oba kluczyki (z immo i bez immo) były na jednym breloczku - więc blisko stacyjki i czujnika immo. Więc dlaczego nie chciał odpalić ze zwykłego klucza? Kontrolka od immo świeciła się, ale rozrusznik kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kluczyk działa?

> Już kiedyś też to przerabiałem i niestety sfrajerowałem się chyba do

> kupiłem nowy kluczyk w ASO za chyba 160zł o ile dobrze pamiętam

> i padłem dodatkową 100 za "zestrojenie kluczyka z komputerem"

> niestety miałem tylko jeden i za każdym razem musiałem odpalać

> auto z karty kodowej pedałem gazu ale to było już dawno temu i

> wtedy nie robili takich kluczy jak ten twój ze zdjęcia.

Jak sie odpala auto za pomoca karty kodowej zlosnik.gif

Mam oba kluczyki, ale awaryjnie nie zaszkodzi wiedzieć zlosnik.gif

Ostatnio jakieś jaja mi kontrolka code robiła frown.gif Zapaliłem auto i nie zgasła. Chyba przez to że żona miała w torebce położonej na desce drugi kluczyk. Po ponownym rozruchu zgasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.