Skocz do zawartości

NGK V-LINE do gazu opinie


rapet

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam chce sie dowiedziec czy te ngk sa dobre do gazu mam silnik 1.8

> 16V C18XE i gaz z firmy elpigaz, sa 2 elektrodowe

jak je fabryka zaleca (tak,jak np.do mojego auta),to OK ok.gif

Do LPG stosuje się identyczne świece,jak przy fabrycznym zasilaniu benzyną,chyba,ze masz duzego Fiata czy Poldka z przerywaczem rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam chce sie dowiedziec czy te ngk sa dobre do gazu mam silnik 1.8

> 16V C18XE i gaz z firmy elpigaz, sa 2 elektrodowe

Ja zdecydowanie polecam NGK V-line ok.gif.Testowałem na swoim lanku boshe , i inne świece , ale NGK najlepiej działały , silnik był zrywny, no i najdłużej wytrzymywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam chce sie dowiedziec czy te ngk sa dobre do gazu mam silnik 1.8

> 16V C18XE i gaz z firmy elpigaz, sa 2 elektrodowe

Najlepiej to dobrac odpowiednie katalog NGK

i tyle .To swiece dobre,warte swojej ceny a co do elektrod to wydaje mi sie że ile ich jest nie ma najmniejszego znaczenia 275623943-ile%20elektrod%20swiec.JPG

post-37614-1435246525731_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

> Zdecydowanie NGK V-LINE i spokój ze świecami na conajmniej 30 kkm

Hmm, jak kupiłem dobrane według katalogu w internecie i powodowały spalanie detonacyjne (silnik pracował przez chwile po wyłączeniu), słyszałem opinię żeby do gazu nie kupować NGK V Line, tylko zwykłe NGK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa super stosuje w trzecim samochodzie... fabrycznie chyba obecnie w wiekszosci samochodow na swiecie;)Nie ma z nimi problemow lecz uwidaczniaja ignorancje i niedokladnosc sprzedawcy lub problemy z instalacja WN. Wlasnie wymienialem po 30tys na LPG wyglad gwarantujacy mysle conajmniej kolejne 10-20tys ok.gif Zakladasz i zapominasz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z instalacja WN. Wlasnie wymienialem po 30tys na LPG wyglad

> gwarantujacy mysle conajmniej kolejne 10-20tys

Ja mam fabrycznie briski 3 elektrodowe, na ktorych przejechalem ponad 60 tys. km (25 tys. na LPG) do końca bez problemu odpalałem za pierwszym razem, i teraz znow takie założyłem, myślę, że do 120 tys. km będę miał spokój.

Jak dobrze chodzą to zakladać takie jak przewidział producent i nie kombinować. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,uzywam NGK V-line i jestem zadowolony,zmieniam srednio co 20kkm ale chyba teraz zmienie przy 30kkm bo nie widac zbytniego zniszczenia po 20kkm.Dzisiaj bylem na forum gazowym i rozmawialem z przedstawicielem Iskry o swiecach dedykowanych do LPG i mowil o nowych swiecach z Iskry 2 elekrodowych,na pytanie czy roznica bedzie naprawde odczuwalna odpowiedzial : raczej nie,jesli sa dobre swiece "normalne" to bedzie ok.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam chce sie dowiedziec czy te ngk sa dobre do gazu mam silnik 1.8

> 16V C18XE i gaz z firmy elpigaz, sa 2 elektrodowe

ja posiadam obecnie NGK do jovera 1.4 8V... poprzednio mialem oryginalne chyba (in english byly napisy... biglaugh.gif jakies takie z zielonym czyms??) i powiem tak... na tamtych nic sie w sumie nie dzialo wymienione bo mechanik zalecil... (jakies osady byly czy cus... nowo kupione auto ~100kkm wiec mysle tzrea zmienic) na tych tym bardziej nic sie nie dzieje... nei mam super mocy, super niskiego spalania... dla mnie swieca to swieca... biglaugh.gif a oryginalne ngk sa uznane w srodowisku mechanikow/posiadaczy samochodw wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.