Skocz do zawartości

2 pytania


robu111

Rekomendowane odpowiedzi

Oto one:

- jak zdjąć korbkę od szyb w przednich drzwiach?? Chciałem wyczyścić środek kieszonki, lecz tapicerka trzyma mi się na korbce, ponieważ poprzedni właściciel zostawił mi 100 letni brud.

- czy jest możliwość wybielenia/rozjaśnienia kloszy przednich kierunkowskazów?? Z przeźroczystymi wygląda młodziej a głupio kupować nowe klosze, skoro "stare" są dobre.

Dzięki wielkie za pomoc...

przytul.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - jak zdjąć korbkę od szyb w przednich drzwiach?? Chciałem wyczyścić

Musisz podważyc tą okrągłą osłonkę i tam zobaczysz taki metalowy zatrzask jakby. Musisz go mocno popchnąc za jedną stone. Jak zatrzask wyjdzie to reszta tez smile.gif

Nie wiem czy zakumasz o co mi chodzi bo nie bardzo jakos wiem jak to napisac. 275123014-zielony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - czy jest możliwość wybielenia/rozjaśnienia kloszy przednich

> kierunkowskazów?? Z przeźroczystymi wygląda młodziej a głupio

> kupować nowe klosze, skoro "stare" są dobre.

Pomarańczowe chcesz rozjaśniać / wybielać? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przezroczystymi wygląda młodziej? confused.gif Chyba raczej starzej, bo przezroczyste jak się nie mylę były montowane we włoskich egzemparzach, a pomarańczowe w polskich, które są jednak sporo młodsze od włoskich grinser006.gif

Choć to kwestia gustu, co się komu podoba. Wybielić ich raczej się nie da, kup po prostu białe, to chyba nie jest wielki wydatek smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z przezroczystymi wygląda młodziej? Chyba raczej starzej, bo

> przezroczyste jak się nie mylę były montowane we włoskich

> egzemparzach, a pomarańczowe w polskich, które są jednak sporo

> młodsze od włoskich

> Choć to kwestia gustu, co się komu podoba. Wybielić ich raczej się

> nie da, kup po prostu białe, to chyba nie jest wielki wydatek

Podróby po kilkanaście zł, w sumie nie są złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fachowe porady. Co do kierunkowskazów to widziałem wczoraj takiego fotka: http://img1.classistatic.com/cps/l/kj/09/5/28/183/r6/434958a_20.jpeg i mnie osobiście się bardziej podoba. Nie wiem jak do mojego koloru mam bordowy metalik, będzie to pasowało, ale myślę że ciekawie będzie. Tylko jeszcze muszę przedni zderzak pomalować 86438f56461b2439m.jpg będzie bardziej elegancki. Planuję jeszcze na srebrno pomalować te zagłębienia w zderzakach, aby wyglądało coś w stylu uno turbo.

Muszę coś przy nim pomyśleć, bo pod moim blokiem stoją aż 4 una w tym samym kolorze a 3 z nich są identyczne (czarny przedni zderzak, tylni w kolorze nadwozia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przezroczyste jak się nie mylę były montowane we włoskich

> egzemparzach, a pomarańczowe w polskich, które są jednak sporo

> młodsze od włoskich

a ja mam składanego w PL i mam białe kierunki, poprzedni właściciel nic nie wymieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja mam składanego w PL i mam białe kierunki, poprzedni właściciel

> nic nie wymieniał

Na pewno były jakieś wyjątki od tej reguły wink.gif Poza tym to było tylko takie przypuszczenie ok.gif

Mi się generalnie pomarańczowe bardziej podobają, choć do mojego bym nie założył, bo by nie pasowały grinser006.gif Za to wcześniej miałem czerwone Uno 899 i dla mnie tam białe pasowałyby jak świni siodło zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.