Skocz do zawartości

nierówna praca silnika


zefir

Rekomendowane odpowiedzi

> Co może byc przyczyną nierównej pracy zimnego silnika w Uno 899??

> Dodam że kable oryginalne (od nowości nieruszane) tak samo jak i

> świece

a nie ma efektów świetlnych pod maską w nocy, a świece to chociaż wykręcić i przeczyścić by wypadało a najlepiej to wwymiana 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie do tematu.Mam w swoim 1.0 fire podobny objaw.Po noce w garażu po odpaleniu silnik pracuje nie równo...raz wchodzi na niskie obroty a za chwilke na wysokie...a zdarza się nawet że i zgaśnie.Przebieg to ~67 a świece wymieniane w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też. Z obu stron. Lubi pękać a przy gaźniku zazwyczaj nie widać na

> pierwszy rzut oka. Równie dobrze nieszczelność może być gdzieś

> na uszczelkach korpusu

Ok, dzięki 20.GIF Sprawdziłem i poobcinałem ten wężyk od podciśnienia - silnik się nieco uspokoił. Potem oczyściłem papierem ściernym drobnoziarnistym za sugestią Sapphire'a palec rozdzielacza zapłonu + te.... dzyndzelki w kopułce i jak ręką odjął yay.gif A przynajmniej na chwilę obecną icon_rolleyes.gif

Profilaktycznie go rozgrzałem, minimalnie zmniejszyłem obroty do 900 przy włączonych światłach i najwyraźniej to było to icon_rolleyes.gif

Tak więc Drupi i Sapphire - dzięki za pomoc bow.gif20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.