Skocz do zawartości

jaki termostat 1.6 16V


joshi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pytanie jak w temacie wink.gif pytam, ponieważ zauważyłem, że do tego silnika występują 2 termostaty i różnią się tylko ceną i marką (nie pamiętam w tej chwili nazw) jeden kosztuje ok 150 pln, a drugi ok 200 pln.

Który kupić ? różnią się czymś poza ceną, bo jeżeli nie to nie ma sensu przepłacać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> pytanie jak w temacie pytam, ponieważ zauważyłem, że do tego silnika

> występują 2 termostaty i różnią się tylko ceną i marką (nie

> pamiętam w tej chwili nazw) jeden kosztuje ok 150 pln, a drugi

> ok 200 pln.

> Który kupić ? różnią się czymś poza ceną, bo jeżeli nie to nie ma

> sensu przepłacać

Zdaje mi się że są z wyjściem na jeden czujnik i na dwa. Zobacz jaki masz obecnie. (dobrze nie pamietam bo dawno temu wymieniałem, jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sprawdz bo sa takie termostaty w ktorych mozna wymienic sam wklad, wtedy duzo taniej to wychodzi smile.gif Rozbieralne i nie, roznily sie obudowa, poszukaj w archiwum to pewnie znajdziesz, bo ja nie pamietam jaka to byla roznica 270751858-jezyk.gif moze ktos podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po III 1999 były termostaty na jeden czujnik

robieralność miała być widoczna poprzez sześciokątny zarys elementu do odkręcenia. co też do końca nie jest prawdą, bo mój miał niby być rozbieralny, a skończyło się na wymianie całości na WAHLERa

na fotkach widać czujnik i końcówkę do odkręcenia

20071123termostat.jpg

siena16termostatstary02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.