Skocz do zawartości

pioneer deh-7000ub - użytkuje ktoś?


Marecki78

Rekomendowane odpowiedzi

> jwt

> użytkuje ktoś może taki wynalazek??

ja uzytkuje DEH5000UB od niedawna i powiem ci ze w porównaniu do sony gtx414U który miałem to niebo a ziemia pionek gra rewelacyjnie super dzwiek wogóle nie wiedziałem ze moje glosniki potrafia tak zagrac i ma tyle ustawien dzwieku ze kazdy moze dopasowac pod swój gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany uzytkuje deh-6000ub (radio dosc podobne do 7000). Mozliwosc konfiguracji super (filtry, dolno/gornoprzepustowe, sterowanie subem, equalizer itp). Przewijanie mp3 i sterowanie jedną gałką porażka do kwadratu. Na temat brzmienia nie wypowiem sie - preferowalem brzmienie poprzedniego JVCa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie z opisu i zdjęć na taką opinię śmiem sam się skusić - bez

> dotykania radia...

Chyba nie do konca precyzyjnie napisalem wink.gif Raz ze przewijanie mp3 w pionkach kuleje - przy vbr nie da sie przewijac w ogole, w innych wypadkach przewijanie jest niesamowicie slamazarne. Dwa - obsluga wszystkich funkcji jedna galka - probujesz wejsc w opcje, a zmieniasz kawałek i temu podobne przypadki smile.gif Ale ja akurat wybralem swoje radio z powodu usb z tylu i regulowanego filtra HPF dla przednich glosnikow oraz LPF dla suba smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bierz w ciemno, miałem DEH-5000UB, 4000Ub, 3100UB , teraz mam 5000BT i wszystkie grały BDB, nawet i tu wywołam penie burzę zamieniłem Alpine 9887r na tego Pionka z Bluetooth i powiem Ci że przestałem myśleć że mam wzmacniacz i tubę do niczego. Owszem czystość dźwięku nie ta, czyli trochę ,,zakłóceń - syczenia'' się wydobywa, ale dynamika, bas itp to bajka.

Polecam!!!!

Ponadto ten 7000UB ma korektor 7 pasmowy oraz SFQE czy jakoś tak, a ta opcja sprawdza się wyśmienicie w sprzęcie Pioneera (taki dodatkowy element tworzący scenę muzyczną w samochodzie)

> no właśnie z opisu i zdjęć na taką opinię śmiem sam się skusić - bez

> dotykania radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.