Skocz do zawartości

odelzanie zamachu 1.2 8v .. ile


dareq_

Rekomendowane odpowiedzi

> to jeszcze jeśli to nie tajemnica napisz co tam masz Panie za serię co nadłubane i skąd te 83kuce

> wyskoczyły

Co w silniku nie wiem, ale mam lekki zamach, większa P, abartha skrzynkę, teraz dołożyłem program i cały nowy wydech: 421 plus fi 50.

Toczy się grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juz nie przesadzajcie, znam takie jedno CC co mialo kolo 3200 i bylo jednym z predszych na dole 1.1

ale było podłubane męsko, a bardzo lekki zamach do "prawie" serii silnika jeszcze z długaśną skrzynią to pomyłka jakaś...

Jak miałem 1.1 lekko dłubnięte z Ską i zapodałem zamach -1.5kg i to było porażka crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i powiem tak :

pacjent to seria 1.1mpi z wałkiem 866 kompletnym wydechem SS i krótką skrzynką bo to abarth

po odchudzeniu kółka i zamontowniu go odbyłem dzisiaj jazdy próbne i faktycznie dużo lepiej kręci sie z dołu i jakby szybciej wchodzi na obroty, silnik jakby nabrał lepszej elastyczności i checi do jazdy, co do hamowania silnikiem to nie będę ściemniał że bez zmian bo tak nie jest, zdecydowanie słabiej hamuje silnikiem, ale ... wink.gif da sie przeżyć , ogólnie rzecz ujmując to jak ktoś ma do wymiany sprzęgło to warto odelżyc zamach waytogo.gif

aaaaaaa, pod górki też podjeżdża waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i powiem tak :

> pacjent to seria 1.1mpi z wałkiem 866 kompletnym wydechem SS i krótką skrzynką bo to abarth

> po odchudzeniu kółka i zamontowniu go odbyłem dzisiaj jazdy próbne i faktycznie dużo lepiej kręci

> sie z dołu i jakby szybciej wchodzi na obroty, silnik jakby nabrał lepszej elastyczności i

> checi do jazdy, co do hamowania silnikiem to nie będę ściemniał że bez zmian bo tak nie jest,

> zdecydowanie słabiej hamuje silnikiem, ale ... da sie przeżyć , ogólnie rzecz ujmując to jak

> ktoś ma do wymiany sprzęgło to warto odelżyc zamach

> aaaaaaa, pod górki też podjeżdża

Pomierzył się? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomierzył się?

nieeeeeee tam zlosnik.gif ja to robie tak dla fun`u ale może zmierze go jak założę czapke od 1.2, ale to jeszcze troszke poczeka, kolektor ssący z przepustnicą od 1.2 i dolot yankowy czekaja już ze 3-4 lata rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.