Skocz do zawartości

zniszczone lusterko astra G


jarecki76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj straciłem lewe lusterko (koleś wrrr.gifzrobił podczas mijania niezrozumiały zakrecony.gif manewr i rozstrzaskał mi lusterko)

zamówiłem już lusterko - takie do malowania (130 zł)

Mam pytanie czy mogę zastąpić w tym nowym lusterku tą górną część do malowania moją starą obudową (na szczęście nie uległa uszkodzeniu)

Nie mam pojęcia czy to ma jakieś znaczenie lusterka są podgrzewane i sterowane.

pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> dzisiaj straciłem lewe lusterko (koleś zrobił podczas mijania

> niezrozumiały manewr i rozstrzaskał mi lusterko)

> zamówiłem już lusterko - takie do malowania (130 zł)

> Mam pytanie czy mogę zastąpić w tym nowym lusterku tą górną część do

> malowania moją starą obudową (na szczęście nie uległa

> uszkodzeniu)

> Nie mam pojęcia czy to ma jakieś znaczenie lusterka są podgrzewane i

> sterowane.

zależy na ile wierną kopią oryginału jest podróbka, najczęściej oryginalne pokrywy nie pasują do zamiennych lusterek i trzeba dać do malowania tę załączoną w komplecie,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na ebayu nakladke do pomalowania.Znalazlem w sklepie motoryzacyjnym puszke w sprayu z kodem mojego koloru,pomalowalem i prawie nie ma roznicy.nakladka pasowala z trudem ale weszla na oryginalne lusterko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podoba sytuacje z lusterkeim

kupilem elektryczne i podgrzewane mqarki Alcar

marny zamiennik..

w trasie strasznie lata od pedu powietrza

problemy z regulacja

po 2 miesiacach (plus ostatnie mrozy) stracilem w rogu czesc odblasku (tego srebra z tylu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nakładki tak reklamowane pasują ?

rozumiem że pytasz czy zamienne nakładki lusterka pasują do oryginalnego korpusu? tego nie wiem, nigdy nie sprowadzałem zamiennych nakładek, IMO powinny,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Nakładka od oryginalnego lusterka nie pasowało do zamiennika ale problem dało się rozwiązać przy pomocy pilnika i odrobiny kleju epoksydowego. Niestety zamiennik nie jest tak stabilny jak oryginał (drży na wolnych obrotach) a ogrzewanie działa tylko w centralnej części lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj założyłem ten zamiennik, potwierdzam drży na nierównościach drogi, niestety także nie spasowałem oryginalnej czarnej nakładki,

powiedz czy kleiłeś punktowo czy całłość ?

i jeszce jedno co oryginał to oryginał przekonałem się porównując bebecgy lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w temacie ale wczoraj tez stracilem w zony asterce - F. Taxi na sile chcial sie wepchnac a ja usilnie go wpuscic nie chcialem. tak wiec lusterka poszly, wykrecilem numer Policji lecz w dlugim czasie oczekiwania zlotowa zrozumial swoj blad i zaplacil za nowe lustro + dodatek za usluge wink.gif. Jest juz zamontowane. Roboty na 5 minut, nowe lusterko i pare zeta w kieszeni - 893goodvibes.gif

Nauczka dla wpychajacego sie kierowcy TAXI - bezcenne wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> dzisiaj straciłem lewe lusterko (koleś zrobił podczas mijania

> niezrozumiały manewr i rozstrzaskał mi lusterko)

Jak jeszcze jeździłem Astrą II miałem identyczną sytuację smile.gif

Rozważyłem wszystkie za i przeciw, i zdecydowałem się na zakup uzywki. Było to rozwiązanie idealne - lusterko było oryginalne, w idealnym stanie, od razu w kolorze mojego auta. Wymieniłem i zapomnialem o sprawie. Kupując zamiennik wyjdzie Cie to niestety drożej, musisz sie bujać z malowaniem, dobieraniem koloru, a jakość takiego zamiennika potrafi byc różna... Ja w drugim lusterku (pasażera) swego czasu wymieniałem sam wkład, kupiłem zamiennik i nie grzał tak fajnie/równomiernie jak oryginał no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się jednak że nawet tak frustrująca sprawa jak zniszczenie lusterka oryginalnego może zakończyć się pomyślnie.

już 2 dni śmigam z zamiennikiem (tym do lakierowania)

dokupię sobie jeszcze pokrywę do lakierowania na prawe lusterko - latem prysnę lakierem w sprayu i będę szczęsliwym posiadaczem lusterek w kolorze nadwozia.

Takie właśnie chciałem mieć od początku ale w dobrej cenie załapałem się na mmodel z lusterkami czarnymi jak noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.