Skocz do zawartości

Civic 1,7 CTDi????????Pytanko, a maże to juz problem????


mulez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłosnikow, znawców, Dr.Hausa i ewrybady japonia. Mam pytanko do uzytkowników CTDI. Od paru, a moze wiecej niż paru zauważyłem że podaczas jazdy moze też nie jazdy, a przy ruszaniu kiedy autko sie wkręca na obroty tak 1500 i potem drugi bieg i tysz 1500 zaczyna sie wydobywać gdzies w komorze silnika ale tak jak by zaraz za ścianą grodziową dziwny dźwięk jak by jakaś rolka wpadała w palpitacje lub też rozpiepszało sie łożysko czy coś na podobę no ciężko to opisać. Moze coś na podobe jak by jakieś zęby zgrzytały no nie wiem jak to opisac w każdym bądź razie ten dzwięk jest ale zazwyczaj na zimnym silniku i mnie to zaniepokoiło bo być moze cuś sie dzieje a niechcial bym zeby moje LOVE STORY zachorowało. Nie mam pojęcia co to moze być. Być moze zdażyła sie wam przygoda z podobnymi dźwiękami dobiegającymi z cholera wie z kąd. Zaznacze że nie pali się zadna kontrolka czy też inne diody itp. Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawim MuleZ zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a przy

> ruszaniu kiedy autko sie wkręca na obroty tak 1500 i potem drugi

> bieg i tysz 1500

czkaj !

dobrze zrozumialem ?

wkrecasz ( tak wiem ze to dyszel) silnik na 1500 i zmieniasz bieg w gore ? icon_eek.gif

dobra honda byla swieca.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie nie źle mnie zrozumiano. Normalnie zakręcam ją do 3500-4000 ale

> przy tych obrotach 1500 na zimnym silniku czasami sie coś tam

> wydobywa. I za cholere nie mogę dojśc co to.

MOże po prostu nie lubi, gdy przyspeiszać od 1500 obr. U mnie klekot też wtedy trochę głośniej chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> MOże po prostu nie lubi, gdy przyspeiszać od 1500 obr. U mnie klekot

> też wtedy trochę głośniej chodzi.

Nic z tych rzeczy. Silniczek jak na diesla chodzi cicho i to nie silnik hałasuje coś w rodzaju łożyska lub rolki i słychac to tylko w środku jak sie siedzi. Na zwnątrz cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic z tych rzeczy. Silniczek jak na diesla chodzi cicho i to nie

> silnik hałasuje coś w rodzaju łożyska lub rolki i słychac to

> tylko w środku jak sie siedzi. Na zwnątrz cisza.

Poluzuj rozrząd, ewentualnie pompa wody. Mam podobny objaw, na dniach się go pozbędę to zdam relację ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.