Skocz do zawartości

Jakiej firmy pompę wody do CCS ?


darrkus

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie oto jest pytanie, jakiej firmy pompę wody kupić do CCS 1995 rok ? Grzeje się i ubywa mi płynu ze zbiorniczka dosyć sporo i wydaje się jak by leciało właśnie tam z pompy , po jeździe i godzinnym postoju jest plama płynu pod autem. Mam teorię że pompa do wymiany, pewnie się rozszczelniła ? Były dwa typy pomp tak jak pasków rozrządu czy każda do 1.1 podejdzie? Czym uszczelnić pompę podczas montażu ? Zwykły silnik wysokotemperaturowy taki do 300 stopni wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie oto jest pytanie, jakiej firmy pompę wody kupić do CCS 1995 rok ? Grzeje się i ubywa mi

> płynu ze zbiorniczka dosyć sporo i wydaje się jak by leciało właśnie tam z pompy , po jeździe

> i godzinnym postoju jest plama płynu pod autem. Mam teorię że pompa do wymiany, pewnie się

> rozszczelniła ? Były dwa typy pomp tak jak pasków rozrządu czy każda do 1.1 podejdzie? Czym

> uszczelnić pompę podczas montażu ? Zwykły silnik wysokotemperaturowy taki do 300 stopni

> wystarczy ?

ja kupilem z harta. do ccsa jest chyba tylko jeen rodzaj, bo jeden jest rodzaj paska. Silikon na temp daje rade, nic nie cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znalazłem takiej firmy AIRTEX daje rade to ? do firmy hart nie mam zaufania bo przygodach z innymi częściami. jak jeden rodzaj paska ? są dwa chyba bo jeden ma mniej a drugi więcej zębów hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a znalazłem takiej firmy AIRTEX daje rade to ? do firmy hart nie mam zaufania bo przygodach z

> innymi częściami. jak jeden rodzaj paska ? są dwa chyba bo jeden ma mniej a drugi więcej zębów

w 1.2 jest pasek na 108 i 128 zebow. chyba ze w 1.1 tez cos takiego wystepowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na bank bo kupowałem kiedyś pasek gaets'a i napisane było do CCS 1.1 a nie pasował ni huhu oddałem do sklepu i gośc wynalazł inny z inną ilością zębów i dopiero pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz gdzie można taką dostać ? na allegro nie widzę - jedynie SKF ale cena kosmiczna shocked.gif , a może Ty masz coś ciekawego w dobrej cenie? a takie firmy jak AIRTEX albo DOLZ są coś warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a znalazłem takiej firmy AIRTEX daje rade to ? do firmy hart nie mam zaufania bo przygodach z

> innymi częściami. jak jeden rodzaj paska ? są dwa chyba bo jeden ma mniej a drugi więcej zębów

Airtex jest naprawde ok. handluje tymi pompami od 2 lat, tak jakos zadnej reklamacji nie bylo przez ten okres, a sprzedajemy tego naprawde sporo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wszystko wiem, a teraz pytanie z innej beczki, czy wszystkie pompy będą pasować? Wystarczy aby było napisane tylko do 1.1 ? Bo przecież w 1.1 były dwa rodzaje paska rozrządu więc nie będzie jaj że pompa nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To już wszystko wiem, a teraz pytanie z innej beczki, czy wszystkie pompy będą pasować? Wystarczy

> aby było napisane tylko do 1.1 ? Bo przecież w 1.1 były dwa rodzaje paska rozrządu więc nie

> będzie jaj że pompa nie pasuje?

nie wszystkie pompy pasują, różnią sie iloscią zębów do 1.1 jest ich 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi o to że były paski z różną ilością zębów ..104 i 125 chyba sam miałem takie jaja, więc muszą też być chyba 2 rodzaje pomp? no bo te ząbki na pasku całkowicie są inaczej ustawione ( porównując pasek ze 104 i 125 ząbkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale chodzi o to że były paski z różną ilością zębów ..104 i 125 chyba sam miałem takie jaja, więc

> muszą też być chyba 2 rodzaje pomp? no bo te ząbki na pasku całkowicie są inaczej ustawione (

> porównując pasek ze 104 i 125 ząbkami)

sama budowa pompy jest ta sama , różnią sie tylko kołem z ilością zębow na to musiz zwrócić uwagę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.