Skocz do zawartości

Car Audio - wymiana głośników


Krrogul

Rekomendowane odpowiedzi

> "panel 24 led, kupiony w feuvert cena 32zł"

> Zatrzaski są ale raczej nic nie uszkodzisz

> Po sciągnieci tapicerki trzeba linkę od klamki odpiać

> Nie

> odseparowane hertz lub jbl nic innego

1. nie chce mi sie jechac do feuvert - dlatego zamowie sobie tylko zarowke cylindryczną na diody ;p

2. a ile tych zatrzasków i w których mniej wiecej miejscach? wink.gif

3. linkę odepnę intuicyjnie czy trzeba się meczyc.?? smile.gif

4. no to gites ze nei trzeba się męczyc ze slupkiem.

5. nie chce zmieniac za bardzo treści z wątku - ale koniecznie musicie mi powiedziec jakie konkretnie hertze lub jbl podpasują pod pande. (plus dodatkwoe części - dystanse jakies kable?) tak myslalem zeby ino same 4 glosniki wymienić. i wygluszyc matą bitumiczną. wiec myśle ze w 400 zlotych bym sie zmieścił? dodam ze mam radio sony xplod - takie jakie przeważnie fiat daje. takie samo widziałem w stilo 1.4 po backliftingu oraz w grande punto 1.4 teraz ;p

6. co znaczy "odseparowane"? smile.gif

uczę sie - proszę o wyrozumiałośc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. nie chce mi sie jechac do feuvert - dlatego zamowie sobie tylko zarowke cylindryczną na diody ;p

> 2. a ile tych zatrzasków i w których mniej wiecej miejscach?

> 3. linkę odepnę intuicyjnie czy trzeba się meczyc.??

> 4. no to gites ze nei trzeba się męczyc ze slupkiem.

> 5. nie chce zmieniac za bardzo treści z wątku - ale koniecznie musicie mi powiedziec jakie

> konkretnie hertze lub jbl podpasują pod pande. (plus dodatkwoe części - dystanse jakies

> kable?) tak myslalem zeby ino same 4 glosniki wymienić. i wygluszyc matą bitumiczną. wiec

> myśle ze w 400 zlotych bym sie zmieścił? dodam ze mam radio sony xplod - takie jakie

> przeważnie fiat daje. takie samo widziałem w stilo 1.4 po backliftingu oraz w grande punto 1.4

> teraz ;p

> 6. co znaczy "odseparowane"?

> uczę sie - proszę o wyrozumiałośc ;p

1. będzie mało światła frown.gif

2. bedzie ich z 8-10 grinser006.gif Jak odkręcisz wszystkie sruby to pociągnij tapicerke od dołu i wszystko fajnie zejdzie

3. Intuicyjnie

5. 400 zł to na przód starczy grinser006.gif dystnse tylko z MDFu dość dużo tego jest na allegro grinser006.gif

6. Już Darek napisał cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. będzie mało światła

> 2. bedzie ich z 8-10 Jak odkręcisz wszystkie sruby to pociągnij tapicerke od dołu i wszystko

> fajnie zejdzie

> 3. Intuicyjnie

> 5. 400 zł to na przód starczy dystnse tylko z MDFu dość dużo tego jest na allegro

> 6. Już Darek napisał

1. zrekompensują mi to diody u dołu ;p

2 i 3. ok dzieki smile.gif20.GIF

5. a czy np z helixa cos? moze taki zestaw? Car audio

do tego małe pytanko. jesli bym ten zestaw zakupił to wystarczy dokupic glosniki na tyl i będzie banglac?

6. dzieki Darek smile.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. zrekompensują mi to diody u dołu ;p

> 2 i 3. ok dzieki

> 5. a czy np z helixa cos? moze taki zestaw? Car audio

> do tego małe pytanko. jesli bym ten zestaw zakupił to wystarczy dokupic glosniki na tyl i będzie

> banglac?

> 6. dzieki Darek

5. nie frown.gif Na przód powinny być głośniki 160 a nie 130 jak w linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A po co pchać na tył głośniki 130 skoro bez problemu wchodzą 160 ?

> Przeciez 130 to kiszka w porównaniu do 160mm!

no dobra zalozmy ze wszyskite glosniki będa 160. czyli wystarczy tylko jeden taki zestaw plus osobno dwa glosniki. i będzie wszystko chodzic? czy cos powinienem jeszcze sprawdzić przez kupnem? czyli powinienem sie zmieścic w 400 zl zeby.GIF hehe nie licząc mat bitumicznych smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na przód 160 a na tył 130?

> no to nowy link: car audio

jesli nie chcesz wzmaka to walnij sobie na przód i tył 160mm ok.gif kup dystanse z mdfu i sie ciesz muzyczka zlosnik.gif

na przód moga byc te helixy na tył bym polecał TAKIE

naprawde fajowo graja ok.gifok.gif

No i dystanse Przód i Tył ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra zalozmy ze wszyskite glosniki będa 160. czyli wystarczy tylko jeden taki zestaw plus

> osobno dwa glosniki. i będzie wszystko chodzic? czy cos powinienem jeszcze sprawdzić przez

> kupnem? czyli powinienem sie zmieścic w 400 zl hehe nie licząc mat bitumicznych

Po zainstalowaniu głośników w tylnych drzwiach, oczywiście wszystko wygłuszone jak Bozia przykazala, musze stwierdzić, że to była niepotrzebna praca. Zawsze jeżdżę sam albo tylko z jedną osobą, z tyłu jeździ powietrze. Mam w bagażniku malutki subwoferek i zestaw przód + subwofer gra ekstra a tylne głośniki są po prostu mało słyszalne z przednich siedzeń.

Może na razie sobie odpuść tył i zobacz jak będzie. Proponuję zamiast wydawać kasę na tylne głośniki + wygłuszenie kup sobwofer, nawet jakiś mały a efekt będzie nieporównywalnie lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli nie chcesz wzmaka to walnij sobie na przód i tył 160mm kup dystanse z mdfu i sie ciesz

> muzyczka

> na przód moga byc te helixy na tył bym polecał TAKIE

> naprawde fajowo graja

> No i dystanse Przód i Tył

Prawde mówiąc to nie chce wzmacniacza. Auto mimo przeróbek ma służyc na codzień. dlatego nie chce sie bawic w very profi car audio. na upartego wystarczyłoby zmienić tylko te 4 głośniki i byloby gites.

a co do wymiany tylnych - tak prawde mowiać to fader mam na tył ustawiony bardziej. Lubie miec przestrzenny dźwiek 893goodvibes.gif893goodvibes.gif893goodvibes.gifgrinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif hehe

ktos może juz tak robil ze tylko te 4 glosniki wymienial? jelsi tak to niech sie podzieli opinią i powie z jaka jest różnica w głebi dźwieku smile.gif??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawde mówiąc to nie chce wzmacniacza. Auto mimo przeróbek ma służyc na codzień. dlatego nie chce

> sie bawic w very profi car audio. na upartego wystarczyłoby zmienić tylko te 4 głośniki i

> byloby gites.

> a co do wymiany tylnych - tak prawde mowiać to fader mam na tył ustawiony bardziej. Lubie miec

> przestrzenny dźwiek hehe

> ktos może juz tak robil ze tylko te 4 glosniki wymienial? jelsi tak to niech sie podzieli opinią i

> powie z jaka jest różnica w głebi dźwieku ??

No ja wymienialem przeciez i Ci pisałem wink.gif

Auto wygłuszone taśma dekarska, przód 165.. blaupunkta z gwizdkami oraz tył te głosniki co Ci podałem w linku. Własnie facet w sklepie z CA dosc znanym i polecanym zaproponował mi na przód Helixy na tył Dimension. Na przód juz miałem te blaupunkty na tył wziałem dimensiony i bardzo fajnie graja. Tył wiadomo jest bardziej basowy, wiec fader sie robi na tył o 50% i naprawde fajnie takie cos gra. Oczywiscie mowa o takim audio dla samego amatorskiego sluchania ok.gif

Ja z tego zestawu jestem bardzo zadowolony a do tych papierowych głosniczkow co sa w serii to zal.pl zlosnik.gif

wiec jak masz kase i checi zmieniaj sobie bo warto ok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja wymienialem przeciez i Ci pisałem

> Auto wygłuszone taśma dekarska, przód 165.. blaupunkta z gwizdkami oraz tył te głosniki co Ci

> podałem w linku. Własnie facet w sklepie z CA dosc znanym i polecanym zaproponował mi na przód

> Helixy na tył Dimension. Na przód juz miałem te blaupunkty na tył wziałem dimensiony i bardzo

> fajnie graja. Tył wiadomo jest bardziej basowy, wiec fader sie robi na tył o 50% i naprawde

> fajnie takie cos gra. Oczywiscie mowa o takim audio dla samego amatorskiego sluchania

> Ja z tego zestawu jestem bardzo zadowolony a do tych papierowych głosniczkow co sa w serii to

> zal.pl

> wiec jak masz kase i checi zmieniaj sobie bo warto

przepraszam ;p troche zakręcony dziś jestem ;p hehe wiecie świeta i trochę luzu... człowiek jak dostanie troche relaksu po ciągłej pracy to troche mu odbija;p hehe

dobra a male pytanko pod co podpiąć tweetery? bo ja w pandziolce nie mam tweeterów frown.gif

a co to są zwrotnice? i czemu one służa?:)

a co do wygłuszania? to wystarczy że ściagnę te pierwsze poszycie co i tak będe ściagał? i tam to poprzyklejac? czy musze się dokopac jeszcze dalej? i to tam przykleic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przepraszam ;p troche zakręcony dziś jestem ;p hehe wiecie świeta i trochę luzu... człowiek jak

> dostanie troche relaksu po ciągłej pracy to troche mu odbija;p hehe

> dobra a male pytanko pod co podpiąć tweetery? bo ja w pandziolce nie mam tweeterów

> a co to są zwrotnice? i czemu one służa?:)

> a co do wygłuszania? to wystarczy że ściagnę te pierwsze poszycie co i tak będe ściagał? i tam to

> poprzyklejac? czy musze się dokopac jeszcze dalej? i to tam przykleic?

Napisze Ci na priv co by tego wątku nie zasmiecać ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra a male pytanko pod co podpiąć tweetery? bo ja w pandziolce nie mam tweeterów

> a co to są zwrotnice? i czemu one służa?:)

zwrotnica odpowiada za odcięcie określonych tonów - dla głośnika wysokotonowego odcina dolne pasmo a dla woofera górne

po prostu podpinasz pod istniejący kabel rozdzielasz na dwa i zwrotnice a od nich do poszczególnych głośników

> a co do wygłuszania? to wystarczy że ściagnę te pierwsze poszycie co i tak będe ściagał? i tam to

> poprzyklejac? czy musze się dokopac jeszcze dalej? i to tam przykleic?

najlepiej wygłuszyć wnętrze poszycia drzwi a tą piankę styropianową zastąpić i uszczelnić także matą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz nowy wątek - pisz śmiało

Miałem pisac bys zmienił ok.gif

ale juz priva napisalem do zainteresowanego ok.gif

na podkarpaciu to moge polecic Sklep i Serwis CA w Rzeszowie o nazwie ESSA ok.gif

Fajne i profesjonalne podejscie ok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem pisac bys zmienił

> ale juz priva napisalem do zainteresowanego

> na podkarpaciu to moge polecic Sklep i Serwis CA w Rzeszowie o nazwie ESSA

> Fajne i profesjonalne podejscie

"mate podgrzewalem suszarka i wklejalem do srodka drzwi na blache."

czyli rozumiem ze przez te otwory w drzwiach wsadzałes na tą blachę która to z zewnętrznej strony jest ju zpolakierowana. dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "mate podgrzewalem suszarka i wklejalem do srodka drzwi na blache."

> czyli rozumiem ze przez te otwory w drzwiach wsadzałes na tą blachę która to z zewnętrznej strony

> jest ju zpolakierowana. dobrze rozumiem?

Oklejałem drzwi od wewnatrz, tak przez otwory na ta blache dawalem podgrzana mate dekarska, niby tam wygłuszenie jakiejs smieszne jest ale tasme jak nakleisz nie bedzie drgan ok.gif

Tak podgladowo to mam tak wugłuszona pande, wewnatrz i na zewnatrz ok.gif

148_79_122616551722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oklejałem drzwi od wewnatrz, tak przez otwory na ta blache dawalem podgrzana mate dekarska, niby

> tam wygłuszenie jakiejs smieszne jest ale tasme jak nakleisz nie bedzie drgan

> Tak podgladowo to mam tak wugłuszona pande, wewnatrz i na zewnatrz

a wystarczyłoby jakbym tylko nakleil matę na tą piąnke co tam jest pod tapicerką drzwi?? smile.gif

a gdzie zamontować najlepiej zwrotnice? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wystarczyłoby jakbym tylko nakleil matę na tą piąnke co tam jest pod tapicerką drzwi??

> a gdzie zamontować najlepiej zwrotnice?

Wygłusz całe drzwi nie beda Ci drgały i bas sie polepszy, to godzina roboty a efekty fajne ok.gif

Ze zwrotnicami Ci nie pomoge bo ja u siebie nie mam zwrotnic ale pewnie bym na tyrryrce gdzies przy jakiejs dziurze zamontował ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> literówka trytytka

Dzieki smile.gif

pytanie do tych co mają zwrotnice. smile.gif

po odkręceniu głosnika pokazują mi się kabelki poprawadzone do niego. to do tych kabelków podłączyć zwrotnice a ze zwrotnicy tweeter i woofer? smile.gif dobrze rozumuję? smile.gif

ile jest otworów technologicznych na dole drzwi? te co odprowadzają wode? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki

> pytanie do tych co mają zwrotnice.

> po odkręceniu głosnika pokazują mi się kabelki poprawadzone do niego. to do tych kabelków podłączyć

> zwrotnice a ze zwrotnicy tweeter i woofer? dobrze rozumuję?

bedziesz miał instrukcje bankowo w opakowaniu ok.gif

> ile jest otworów technologicznych na dole drzwi? te co odprowadzają wode?

Nie mam zielonego pojecia ale chyba 2-3 a po co Ci takie info? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bedziesz miał instrukcje bankowo w opakowaniu

> Nie mam zielonego pojecia ale chyba 2-3 a po co Ci takie info?

a co by ich nie zakleic zeby.GIFzlosnik.gif bo niechce potem zobaczyć jak połowa drzwi zostaje na jezdni z rdzy hehe kurcze ta tasma dekarska wcale nie jest taka tania... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co by ich nie zakleic bo niechce potem zobaczyć jak połowa drzwi zostaje na jezdni z rdzy hehe

> kurcze ta tasma dekarska wcale nie jest taka tania... :/

nie zakleisz ich bo je zobaczysz w srodku ok.gif

co do zwrotnicy masz na obrazku:

IN + i - wiec od radyjka przewody

WF + i - wiec głosnki woofery jak domyslam sie

TW + i - tweetery jak tez sie domyslam

zlosnik.gif

Taką wyciszałem drzwi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zakleisz ich bo je zobaczysz w srodku

> co do zwrotnicy masz na obrazku:

> IN + i - wiec od radyjka przewody

> WF + i - wiec głosnki woofery jak domyslam sie

> TW + i - tweetery jak tez sie domyslam

> Taką wyciszałem drzwi

a widzisz tongue.gif nie zwróciłem na to uwagi ;p hehe hm.. to lepiej je gdzies w środku auta chyba zamontować żeby tak przy otwieraniu i zamykaniu drzwi nie mialy wstrząsów wink.gif

kurka ja chce już wakacje bo nei umiem sie doczekac aby siąść przy tym aucie i zacząc grzebac ;p 270635636-JUMP2.gifjump.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a widzisz nie zwróciłem na to uwagi ;p hehe hm.. to lepiej je gdzies w środku auta chyba

> zamontować żeby tak przy otwieraniu i zamykaniu drzwi nie mialy wstrząsów

> kurka ja chce już wakacje bo nei umiem sie doczekac aby siąść przy tym aucie i zacząc grzebac ;p

ja to czekam na urlop i jakis przypływ gotówki i wtedy bym też cos mógł wygrzebać, mysle o elektrycznych szybach zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja to czekam na urlop i jakis przypływ gotówki i wtedy bym też cos mógł wygrzebać, mysle o

> elektrycznych szybach

ja co miesiąc odkładałem 50zl na przeróbki i naprawy pandy od dłuzszego czasu smile.gif:) i teraz szaleje ;p eheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja co miesiąc odkładałem 50zl na przeróbki i naprawy pandy od dłuzszego czasu smile.gif i teraz szaleje ;p

> eheh

fajny sposob ale ja w tym roku wydalem juz około 3000zł wiec póki co nie mam kasy i trzeba zbierac a priorytety sa inne zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby cos pomogło to ślę foty...

czytając watek odpowiem na kilka rzeczy:

-zwrotnice sa przykrecone do blachy (wywiertałem otwory), natomiast borykam sie z tym jak te dziadostwo wygłuszyć... mam juz pewną koncepcje ale to sie zobaczy...

- ktos dał link na allegro na dystanse na tył 165, musze powiedziec ze są one mega h.... gdyz trzeba wycinać w drzwiach na obwodzie standardowego 135 wytłoczenie od wewnątrz ( oczywiscie na plastiku) a i tak przy wiekszym basie głosnik dotyka plastiku.... wrrrr.

- nie wiem jak sprawuje sie to cos "dekarskie" czy jakos tak, natomiast u mnie mam mate bitumiczną, która po roku urzytkowania na 1 drzwiach pięknie pękła i powietrze spierdziela, a to zjawisko własnie chcemy minimalizowac. Jednak co dynamat to dynamat, warto się szarpnać i nie żydowac 270751858-jezyk.gif

Gdyby były jakies pytania pisac prv albo na forum.

283614648-01-04-10_1209.jpg

283614648-01-04-10_1609.jpg

post-123372-14352507386333_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - ktos dał link na allegro na dystanse na tył 165, musze powiedziec ze są one mega h.... gdyz

> trzeba wycinać w drzwiach na obwodzie standardowego 135 wytłoczenie od wewnątrz ( oczywiscie

> na plastiku) a i tak przy wiekszym basie głosnik dotyka plastiku.... wrrrr.

hmmm no a mi hula az miło działa P&P i nic nie trzeba wycinać. Przykrecam dystans do drzwi, podpinam głosnik pod kable, przykrecam głosnik do dystansu i luzik.

O ile mowimy o dystansach z mdf bo takowe posiadam ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm no a mi hula az miło działa P&P i nic nie trzeba wycinać. Przykrecam dystans do drzwi,

> podpinam głosnik pod kable, przykrecam głosnik do dystansu i luzik.

> O ile mowimy o dystansach z mdf bo takowe posiadam

Tak tak MDF takie jakie dałes na linku bez wycięcia tego "profilu" głosniki były przez niego dociśniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak tak MDF takie jakie dałes na linku bez wycięcia tego "profilu" głosniki były przez niego

> dociśniete.

ale ja za bardzo nie wiem co chcesz wycinac tam? I co dociskało głosnik wg Ciebie? Bo wszystko poskladałem gra i nie za bardzo wiem o czym piszesz akurat hmm.gif

Edit: Juz sie domyslilem, w drzwiach sa takie profile wlasnie okrągłe prawda? 135mm o to Ci chodzi? No fakt trzeba to wycinac ale to chyba nie jest wielkim problemem hmm.gif Nozyczkami lub nawet nozykiem do tapet mozna wyciac ok.gif 2 minuty roboty ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale ja za bardzo nie wiem co chcesz wycinac tam? I co dociskało głosnik wg Ciebie? Bo wszystko

> poskladałem gra i nie za bardzo wiem o czym piszesz akurat

> Edit: Juz sie domyslilem, w drzwiach sa takie profile wlasnie okrągłe prawda? 135mm o to Ci chodzi?

> No fakt trzeba to wycinac ale to chyba nie jest wielkim problemem Nozyczkami lub nawet

> nozykiem do tapet mozna wyciac 2 minuty roboty

no no dokładnie chciałem na focie pokazac ale zadnej od strony wewnetrzej nie znalazłem... .Gdyby ten dystans nie miał tak wysokiego profilu to było by wszystko jak należy, bede zakładał stare dystanse o grubosci 20mm bez tego dodatkowego pierścienia, bo przy max wychyleniach obija sie o tapicere nawet po wycięciu.

tak przyokazji gdyby ktos wiedział co robic to zapraszam.

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=283610022&an=0&page=0#Post283610022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no no dokładnie chciałem na focie pokazac ale zadnej od strony wewnetrzej nie znalazłem... .Gdyby

> ten dystans nie miał tak wysokiego profilu to było by wszystko jak należy, bede zakładał stare

> dystanse o grubosci 20mm bez tego dodatkowego pierścienia, bo przy max wychyleniach obija sie

> o tapicere nawet po wycięciu.

Rant dystansu zbierz nawet nożykiem. MDF sie fajnie zbiera grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no no dokładnie chciałem na focie pokazac ale zadnej od strony wewnetrzej nie znalazłem... .Gdyby

> ten dystans nie miał tak wysokiego profilu to było by wszystko jak należy, bede zakładał stare

> dystanse o grubosci 20mm bez tego dodatkowego pierścienia, bo przy max wychyleniach obija sie

> o tapicere nawet po wycięciu.

ja tego nie zauwazylem moze dlatego ze nie slucham głosno muzyki w aucie zlosnik.gif

ale fakt jest tam ten plastik o ktorym zaupełnie zapomnialem bo wycialem go kilka lat temu juz...

a co do dystansów z mdf to te co mam tez maja chyba max 2 cm bo sa one cieniutkie i sie bałem ze głosnik bedzie blachy drzwi dotykał ale to moze jeszcze sprawdze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie i Panowie mam pytanko

> Te dystanse z linków poniżej podejdą prawda?

> przod 165 mm

> tyl 165 mm

przedni przypasi na 200000% tylni jak jak pisałem moze sie obijac głosnik o tworzywo sztuczne... no ale to wiesz co robic wtedy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem sie tylko pochwalić ze zakupiłem własnie głosniki Helix db 62.1 plus dystanse zeby.GIF za 490 zl zlosnik.gif

w sumie w komplecie byndzie:

4 woofery 165 mm

4 tweetery,

4 dystanse,

4 zwrotnice

kabelki plus złączki

myśle ze nie przepłaciłem za taki zestaw;) dystanse mam gratis wink.gif

teraz tylko zakupić mate dekarską i byndzie kumplet full wypas 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niepopełniaj tego błedu z matą dekarską albo jakimś syfem z cyklu maty bitumiczne... ja niestety

> popełniłem bo żydziłem

hmm a czemu mata dekarska jest zła? hmm.gif

jesli to ma byc zestaw nie profi i raczej do sluchania a nie do delektowania to mata w zupełnosci wystarczy. sam mam tasma dekarska uszczelnione drzwi, podwoja warstwa i jestem zadowolony z efektu. Nie slychac plastikowego grania lecz juz lepsze i czysciejsze bez efektu drzenia drzwi...

mówimy caly czas o zestawie bez wzmaka i suba ok.gif

ja uwazam ze do takiego sluchania tasma w zupelnosci wystarczy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie jak komuś to odpowiada to czemu nie.

Ja mówiłem tak... "A ja zrobie sobie matami z 2 stron mi to wystarczy, niebede na wygłuszenie dawał prawie 1000zł jeszcze mnie niepowaliło".

Po jakimś czasie odsłuchiwałem gorszy zestaw głosników jak i samej instalacji no i zaczeło mi sie robic przykro, że popełniłem taki błąd.

Mądry Polak po szkodzie, ale nastepne auto za 100k lat bedzie na dynamacie/GMS xD , albo powiem "dość syfu zrywam bituma i kłade porządne maty".

Tak jak z początku nie chciałem wzmacniacza... apetyt rośnie w miarę jedzenia i dziś zastanawiam się nad mocnym szybkim wooferem 15" hahaahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no właśnie, jesli ktos sie nastawia na dobre audio to tak jak mowisz "apetyt rosnie w miare jedzenia" wink.gif

a helixy ktore kolega kupil i tak musza troche czasu popracowac, ja tak mialem ze swoimi glosnikami, na poczatku bylem nie zadowolony z ich pracy, dzwiek wydawał sie plastikowy jednak po kilkunastu godzinach grania sie rozegrały i teraz juz fajnie graja ok.gif

100% lepiej niz seryjne papierzaki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.