Skocz do zawartości

Alpine CDA-9815


Quattroporte

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając allegro natrafiłem na taką aukcję Alpine CDA-9815

Jednakże do tej pory sądziłem iż CDA-9815 jest tylko w kolorze srebrnym. Czy ten czarny panel to jakas samoróbka czy może limitowana seria? Zależy mi na w miare dokładnej odpowiedzi bo zastanawiałem się nad 9815 ale kolor srebrny mi nie pasował i zrezygnowałem a tu taka niespodzianka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeglądając allegro natrafiłem na taką aukcję Alpine CDA-9815

> Jednakże do tej pory sądziłem iż CDA-9815 jest tylko w kolorze srebrnym. Czy ten czarny panel to

> jakas samoróbka czy może limitowana seria? Zależy mi na w miare dokładnej odpowiedzi bo

> zastanawiałem się nad 9815 ale kolor srebrny mi nie pasował i zrezygnowałem a tu taka

> niespodzianka

USA bez RDSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> USA bez RDSu

masz 100%pewności? wiem że pewne modele alpiny miały czarne ramki ale bida było je dostać.Co do alpin z usa to nie wiem po czym je rozpoznać ale np pionki miały taki napis po którym było widać że to usa jak i na samych aukcjach kolo gadał że usa .W tym wypadku też wydaje mi się że gdyby było zza wielkiej wody gościu napiłaby o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz 100%pewności? wiem że pewne modele alpiny miały czarne ramki ale bida było je dostać.Co do

> alpin z usa to nie wiem po czym je rozpoznać ale np pionki miały taki napis po którym było

> widać że to usa jak i na samych aukcjach kolo gadał że usa .W tym wypadku też wydaje mi się

> że gdyby było zza wielkiej wody gościu napiłaby o tym

jest z usa skromny.gif na panelu widnieje logo "xm radio"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bow.gif

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Zastanawiałem się już nad zmianą z mojego 77MP ale jak widać muszę jeszcze poczekać chwilkę i uzbierać na 88RS.

Intrygowało mnie to radio bo w sumie nie wiedziałem o istnieniu czarnego 9815, 9812 sprzedałem bo "czegoś" mi brakowało. A tez miałem czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.