Skocz do zawartości

Cewka zapłonowa Magneti Marelli - warto?


kaziu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupić cewki firmy Magneti Marelli (130zł) czy lepiej szukać Chamipon'ów?

Nadal mam 3 Sagemy crazy.gif

i jeszcze pytanie o sam proces wymiany cewek,

czy przed wymianą trzeba wykonać jakieś dodatkowe czynności, jak np. odłączenie akumulatora?

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jeszcze pytanie o sam proces wymiany cewek,

> czy przed wymianą trzeba wykonać jakieś dodatkowe czynności, jak np. odłączenie akumulatora?

> Pozdraiwam

Uważam, że nie trzeba (nie odłączałem aku). Odłączasz kabelki, odkręcasz cewkę i wymieniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy warto kupić cewki firmy Magneti Marelli (130zł) czy lepiej szukać Chamipon'ów?

> Nadal mam 3 Sagemy

Warto poszukać Championy ,są niezawodne ok.gif

> i jeszcze pytanie o sam proces wymiany cewek,

> czy przed wymianą trzeba wykonać jakieś dodatkowe czynności, jak np. odłączenie akumulatora?

Nie trzeba ,tylko czasem nie majstruj przy cewkach z kluczykiem w stacyjce no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy warto kupić cewki firmy Magneti Marelli (130zł) czy lepiej szukać Chamipon'ów?

> Nadal mam 3 Sagemy

Ja ostatnio wymieniałem u siebie i kupiłem MagnetiMarelli i co się okazało pod naklejką na cewce Magneti Marelli Jest wytłoczony napis Champion, dodam że wymieniłem wszystkie cztery które kupowałem w trzech różnych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli dobrze pamiętam to chyba trzeba to żółte pociągnąć do siebie. Popróbuj bo pamiętam, że to

> bardzo łatwo się poruszało i nie było ryzyka urwania.

Tak pociąga się w stronę kabelka i jedno urwałem, dość kruche jest.

U mnie cewki oryginalne posiadają z jednej strony logo Magnetti a z drugiej Champion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak pociąga się w stronę kabelka i jedno urwałem, dość kruche jest.

> U mnie cewki oryginalne posiadają z jednej strony logo Magnetti a z drugiej Champion.

Hi,

jestem po wymianie 2 cewek w okresie miesiąca (sic!).

Padły mi 2xChampion. wymieniłem na MM w cenie 89pln za sztukę.

Tak jak koledzy mówicie - pod naklejką miałem logo Champion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.