Skocz do zawartości

radyjko alpine


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

> witam

> mam takie pytanie ile pradu pobiera alpine podlaczony bezposrednio do "+"?

Zalezy ktore. Mi pobiera okolo 65mA. A jak zrobie po kluczyku, to 62mA przy wylaczonym zaplonie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalezy ktore. Mi pobiera okolo 65mA. A jak zrobie po kluczyku, to 62mA przy wylaczonym zaplonie

no wlasnie teraz mam na stale podpiete i 3 dni auto kaput, wczesniej pod stacyjke i tez padal akum dosc szybko. Jest jakis sposob zeby cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie teraz mam na stale podpiete i 3 dni auto kaput, wczesniej pod stacyjke i tez padal akum

> dosc szybko. Jest jakis sposob zeby cos z tym zrobic?

jak miałem pod stacyjke to pobór był taki jaki powinien być ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak miałem pod stacyjke to pobór był taki jaki powinien być

No wlasnie, ale nie z kazda tak jest. Ja kiedys mialem stara Alpine, z dobre 6 lat temu w CC, to samochod stal tydzien i normalnie odpalal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie teraz mam na stale podpiete i 3 dni auto kaput, wczesniej pod stacyjke i tez padal akum

> dosc szybko. Jest jakis sposob zeby cos z tym zrobic?

Chyba tylko zmienic radio. Masz taki problem jak ja, czy bezposrednio do "+" czy po stacyjce, to roznicy nie ma. Ja i tak jezdze codziennie, ale po trzech dniach stania odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba tylko zmienic radio. Masz taki problem jak ja, czy bezposrednio do "+" czy po stacyjce, to

> roznicy nie ma. Ja i tak jezdze codziennie, ale po trzech dniach stania odpala.

nie no zmiana radia to chyba rozwiazaniem nie jest. Czy z tego tytulu mozna reklamowac radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy z tego tytulu mozna reklamowac radio?

Raczej nie, jak ostatnio myslalem nad DVD Alpine, to tam w instrukcji jest napisane, ze radio trzeba zrobic po kluczyku, bo inaczej wylaczone potrafi pobierac prad nawet do 1A icon_eek.gif. A mierzyles ile dokladnie ciagnie Ci pradu??

Chyba musisz sie do tego przyzwyczaic, przynajmniej jak tak zrobilem i sie z tym pogodzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie no zmiana radia to chyba rozwiazaniem nie jest. Czy z tego tytulu mozna reklamowac radio?

A jaki masz model hmm.gif Słyszałem, że radia tej firmy potrafią rozładować akumulator ale jak widać nie wszystkie modele maja te wadę. U mnie CDE-9846R wpięty normalnie w kostkę ISO w Oplu i zimą stał nawet tydzień nie palony i gada od strzała cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nie, jak ostatnio myslalem nad DVD Alpine, to tam w instrukcji jest napisane, ze radio

> trzeba zrobic po kluczyku, bo inaczej wylaczone potrafi pobierac prad nawet do 1A . A

> mierzyles ile dokladnie ciagnie Ci pradu??

> Chyba musisz sie do tego przyzwyczaic, przynajmniej jak tak zrobilem i sie z tym pogodzilem.

wlasnie nie wiem jak to zmierzyc ile pobiera samo radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak miałem pod stacyjke to pobór był taki jaki powinien być

a jaki powinien być?

ty wez nie lej wody tylko pisz konkretnie a jak masz zamiar tak pisac to nie pisz wcale, zaczynasz mnie drażnic swoimi "bufoniastymi" wypowiedziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jaki powinien być?

> ty wez nie lej wody tylko pisz konkretnie a jak masz zamiar tak pisac to nie pisz wcale, zaczynasz

> mnie drażnic swoimi "bufoniastymi" wypowiedziami

max kilka mA

Miałem kiedyś starego alpine z serii TDA (kaseciak) + zmieniarka na 6CD. Zestawik podpięty bezpośrednio pod aku wcinał ok 170mA na wyłączonym radiu, po przepięciu pod kluczyk pobór spadł na 3-4mA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.