Skocz do zawartości

wzmacniacz


Tribal

Rekomendowane odpowiedzi

Pany doradzcie coś sensownego bo nie wiem jaki wzmacniacz kupić jakiś monoblock z 700-1000 rms jak najtaniej najlepiej zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PEIYING PY-1K76D

> The Loudest TL-1021

> Crunch P1500.1

> Luźne propozycje, ponieważ nie wiem ile chcesz na to $ przeznaczyć i w ile ohm-ach ma mieć te waty

chodzi o moc w 1 ohm a i nie chcę wydać nie wiadomo ile widzę że ten PEIYING PY-1K76D to ciekawa propozycja może wiesz coś więcej o nim ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi o moc w 1 ohm a i nie chcę wydać nie wiadomo ile widzę że ten PEIYING PY-1K76D to ciekawa

> propozycja może wiesz coś więcej o nim ???

Ja znalazlem notke, ze mistrz polski ma 3x Peiying 1K76D wynik 153,6dB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest przypadkiem tak, że w zawodach DB... liczy się ciśnienie, a nie koniecznie jakość dźwięku? Na codzień chyba wolałbym posłuchać muzyki niż wybijać szyby w oknach.

Nie jest tak??

> Ludzie z dB Max-a ( 6 razy mistrz Polski ) używają tych wzmacniaczy.

> 1,2 kW to ich REALNA moc nie "kartowa". Piec godny polecenia jeśli oczywiście szukasz czegoś w

> klasie "D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie jest przypadkiem tak, że w zawodach DB... liczy się ciśnienie, a nie koniecznie jakość

> dźwięku? Na codzień chyba wolałbym posłuchać muzyki niż wybijać szyby w oknach.

> Nie jest tak??

> > klasie "D"

mi na jakości akurat nie zależy wole żeby fajnie łupało a cały samochód drżał zeby.GIF przy takim basie jam mam teraz to już oprócz niskich tonów nic nie słyszę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

A nie jest przypadkiem tak, że w zawodach DB... liczy się ciśnienie, a nie koniecznie jakość dźwięku? Na codzień chyba wolałbym posłuchać muzyki niż wybijać szyby w oknach.

Nie jest tak??


a napisałem, że wzmacniacz jest w klasie "D"?? hmm.gif

Tribal weź tego peiying-a smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> A nie jest przypadkiem tak, że w zawodach DB... liczy się ciśnienie, a nie koniecznie jakość

> dźwięku? Na codzień chyba wolałbym posłuchać muzyki niż wybijać szyby w oknach.

> Nie jest tak??

> a napisałem, że wzmacniacz jest w klasie "D"??

> Tribal weź tego peiying-a

wezmę 2 odrazu yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.